01 Eylül 2016, Perşembe 10:20:56

Uçuş bilgileri artık sosyal medyada

TAV Mobile uygulaması TAV Havalimanları’nın beş ülkede işlettiği 12 havalimanında sunulan hizmetlerle ilgili bilgilerin gerçek zamanlı olarak yolculara ulaşmasını sağlıyor.
  • Arip bir uygulama. Meslek lisesi talebesine yaptirmislar.
  • tamam da ben yine amacı anlamadım. Bu bilgileri zaten siteden girip iki dakkada bakıyorsunuz her türlü telefondan.
  • Yurtdışı iyiyiymis Baya açılmislar yanii. .milletin nereye gittigini daha kolay kontrol ediyorlar..Ben ucuslarimi interneten görüyorum zaten bizim millet hava atmayı sevdiği için face gir Gürcistan'a giriyorum Tunusa gidiyorum baya havalı yerler

TAV Mobile uygulaması TAV Havalimanları’nın beş ülkede işlettiği 12 havalimanında sunulan hizmetlerle ilgili bilgilerin gerçek zamanlı olarak yolculara ulaşmasını sağlıyor. Şimdi yolcular uçuş bilgilerini Facebook ve Twitter üzerinden de anında görebilecek.
TAV Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilen TAV Mobile uygulaması seyahat planlamasını kolaylaştırırken havalimanındaki hizmetler ve sunulan fırsatları gerçek zamanlı olarak yolculara iletiyor. Bugüne kadar 500 binden fazla kez indirilen uygulama iOS, Android ve Blackberry platformunda çalışıyor. Yeni sürümüyle kullanıcılarından tam not alan uygulama, eklenen sosyal medya desteğiyle uçuş bilgilerini Facebook ve Twitter üzerinden de anlık olarak yolculara sunuyor.

TAV Bilişim Hizmetleri Genel Müdürü Binnur Güleryüz Onaran, “Yolcu memnuniyetini tüm operasyonlarının odağına koyan TAV Bilişim Hizmetleri en yeni teknolojiler ve trendleri takip ederek ürün ve hizmetlerini geliştirmeye devam ediyor. Havalimanlarındaki hizmetlerle ve fırsatlarla ilgili tüm bilgileri akıllı cihazlara taşıyan TAV Mobile uygulamamızın son sürümüne sosyal medya desteğini eklemekten mutluluk duyuyoruz. Yolcularımıza anlık bildirimler ve gerçek zamanlı bilgilerle hızlı, konforlu ve stressiz bir seyahat deneyimi sunuyoruz. Aldığımız geribildirimlerle sürekli geliştirdiğimiz uygulamamız TAV  Mobile’ın gördüğü yoğun ilgiden memnuniyet duyuyoruz” dedi. 

Kullanıcılar herhangi bir uygulamayı indirmeye gerek kalmadan, Facebook veya Twitter üzerinden uçuş numarası ve şehir bilgisini paylaşarak uçuşlarının hangi aşamada olduğu saniyeler içerisinde görebiliyor. Facebook’ta “TAV Mobile Flights” sayfasında mesajlaşma alanına tıklandığında hoşgeldiniz mesajı ile karşılanan yolcu, uçuş sorgusunu nasıl gönderebileceği ile ilgili kısa bir yönlendirme görüyor. Twitter uygulamasında ise #tavmobile etiketi kullanılarak atılan tweetler birkaç dakika içinde ilgili uçuş hakkında bilgileri kullanıcı ile paylaşıyor.

TAV Mobile uygulaması Türkiye’de İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Milas-Bodrum, Gazipaşa-Alanya havalimanlarında ve yurt dışında Tunus’taki Enfidha-Hammamet ve Monastır, Gürcistan’daki Tiflis ve Batum, Makedonya’daki Üsküp ve Ohrid havalimanları ile Suudi Arabistan Medine havalimanı hakkında bilgi veriyor.Uçuş bilgileri artık sosyal medyada

Facebook Yorum

Yorumlar

Garip ~ 4 yıl önce
Arip bir uygulama. Meslek lisesi talebesine yaptirmislar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 4 yıl önce
tamam da ben yine amacı anlamadım. Bu bilgileri zaten siteden girip iki dakkada bakıyorsunuz her türlü telefondan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
x ~ 4 yıl önce
Yurtdışı iyiyiymis Baya açılmislar yanii. .milletin nereye gittigini daha kolay kontrol ediyorlar..Ben ucuslarimi interneten görüyorum zaten bizim millet hava atmayı sevdiği için face gir Gürcistan'a giriyorum Tunusa gidiyorum baya havalı yerler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000