10 Mayıs 2011, Salı 08:05:56

UÇAKTA TEKME TOKAT KAVGA

Osla’dan Larnaka’ya uçan Norveç uçağında sarhoşlar kavga edince Kopenhag’da zorunlu iniş yaptı.
  • CYPRUS TURKISH AIRLINES a kuzey ulkelerine yaptigi ucuslardan dolayi tesekkur ederiz,sanirim bu havayolu kapandi artik,2009 yilinda antalyaya gelmistik
  • bide bunlar biz Türklere yobaz ve agresif derler...
  • Yazıda adı geçen kaptanın kim olduğunu ve ülkemizde daha önce hangi şirkette çalıştığını bilmeyen varmı?
  • bu adı geçen kaptan , türkiye'de hangi şirkete uçmuş bilen varmı.madem alacağı var gitsin mahkemeye , bir arkadaşım eurex'te çalışıyor ve alacağı olmadığını söylüyor, konu olan kaptan içinse kimseden düzgün bir yorum duymadım. bence bir adamın deli saçması konuşmaları ile bir şirketi yargılamak ayıp .
  • Ben Eurex Havayolları'nda eskiden çok kısa süre çalışmış ve başka bir havayoluna geçmiş biri tarafsız biri olarak CEO mektubunda yazılanların doğru olduğunu düşünüyorum ve benim çalıştığım dönemlerde (10 ay önce) de sözkonusu kaptanın sorunlu olduğunu biliyorum. Bu kadar kısa bir süre çalışmış ve şirketin uçmadığı bir dönem olmasına rağmen hiçbir alacağım kalmamıştır ve SSK primlerim ödenmişir. Bu yüzden bu kaptan arkadaşın şikayetinin düzgün iş yapmaya çalışan bir şirkete yapılan bir iftira olduğuna inanıyorum. Saygılarımla.
  • oturdugumuz yerden konusmayacakmısız yapılan yorumlarda eger bilginiz varsa konusun.Adı gecen kaptanın daha önce hangi havayolunda kaptan olarak uctugunu biliyormusunuz.Sadece Eurex te.Ucus esnasında bizzat ben sahit oldum kendisinin agresif ve bilgisiz olduguna mesela inis anında hicbir zaman ucus ekibi ile tartısmaya kavgaya girilmez ne yapacagını sasırdı ve kontrolleri elinden bıraktı birde "Oh my god"diyerek.yanındaki kaptan kumandayı hemen devralıp ucak inişini tamamlamıstır.daha sonra otelde kendisi ile görüsülmek istenmis fakat asagı gelmemiştir bu esnada daha sonra ögrendigime göre bu hareketleri yanındaki kaptanın yaptıgı seklinde bir rapor yazıp sirkete mail göndermekle mesgulmus.Bu arkadasın bir alacagı varsa mahkemeler var
  • Şamil Erocak'la ne ilgisi var bu konunun
  • air batumi ucuyor mu ? alacaklarimizi oradan alabilirmiyiz ki?
  • Sözü geçen pilotun şirketinizden 47.500 USD alacağı vardır. Bu parayı vermemek için işten çıkardınız. Referans mektubunu vermek için uçuş saatlerinden dolayı bir alacağı olmadığına dair evrakı şantaj ve tehditle imzalattınız. Ama bu pilot uçuş saatlerinden dolayı değil maaşlarını talep ediyor. 5 ay maaş vermdiğiniz bu pilot ailesini geçindirmek zorunda. Elbette psikolojisiniz siz bozdunuz. Pilotlarla kavga ettiğini iddia etmektesiniz ki bu da tarafınızdan uydurulmuş başka bir yalandır. Gerçek şu ki TUPOLEVDEN gelip hiç bir uçuş tecrübesi olmayan Gürcü pilotlarınız bu kaptan eğitiyordu. Şimdi yeni dolandırıcıklar için hazırlık yapıyorsunuz.
  • Bu adamlar, eurocontrolden yakıt şirketlerine ve tabi ki personele kadar heryere yüklü bir alacak bırakıp, şirket batırır sonrada bir diğer ülkede mantar gibi türerler.
Norwegian’ havayollarına ait bir yolcu uçağı, uçuş sırasında birbirine giren üç sarhoşun kavgası sonucu Kopenhag’da uçuşuna ara vererek inmek zorunda kaldı.

Yaklaşık 110 yolcu taşıyan Boeing tipi yolcu uçağı Norveç’in başkenti Oslo’dan Kıbrıs’ın Larnaka şehrine gidiyordu. Danimarka polisinin verdiği bilgiye göre yaşları 30 civarındaki iki Norveçli ve bir İsveçli yumruklu tekmeli kavga etti.

Üç kişiden birinin özellikle çok asabi olduğu ve çok miktarda alkollü içki ile uyuşturucu aldığı bildirildi. Norveç uçağı, Kopenhag’ın Kastrup havaalanında yarım saat bekledikten sonra tekrar havalanarak uçuşuna devam etti. Uçakta olay çıkaran sarhoşlar polis tarafından gözaltına alındı. Kavga edenlerden biriyle Larnaka’da evlenecek olan İsveçli bir kadın da Kopenhag’ta nişanlısını beklemek üzerek kaldı.
UÇAKTA TEKME TOKAT KAVGA

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 13 yıl önce
CYPRUS TURKISH AIRLINES a kuzey ulkelerine yaptigi ucuslardan dolayi tesekkur ederiz,sanirim bu havayolu kapandi artik,2009 yilinda antalyaya gelmistik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bide bunlar biz Türklere yobaz ve agresif derler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Yazıda adı geçen kaptanın kim olduğunu ve ülkemizde daha önce hangi şirkette çalıştığını bilmeyen varmı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bu adı geçen kaptan , türkiye'de hangi şirkete uçmuş bilen varmı.madem alacağı var gitsin mahkemeye , bir arkadaşım eurex'te çalışıyor ve alacağı olmadığını söylüyor, konu olan kaptan içinse kimseden düzgün bir yorum duymadım. bence bir adamın deli saçması konuşmaları ile bir şirketi yargılamak ayıp .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ben Eurex Havayolları'nda eskiden çok kısa süre çalışmış ve başka bir havayoluna geçmiş biri tarafsız biri olarak CEO mektubunda yazılanların doğru olduğunu düşünüyorum ve benim çalıştığım dönemlerde (10 ay önce) de sözkonusu kaptanın sorunlu olduğunu biliyorum. Bu kadar kısa bir süre çalışmış ve şirketin uçmadığı bir dönem olmasına rağmen hiçbir alacağım kalmamıştır ve SSK primlerim ödenmişir. Bu yüzden bu kaptan arkadaşın şikayetinin düzgün iş yapmaya çalışan bir şirkete yapılan bir iftira olduğuna inanıyorum. Saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
oturdugumuz yerden konusmayacakmısız yapılan yorumlarda eger bilginiz varsa konusun.Adı gecen kaptanın daha önce hangi havayolunda kaptan olarak uctugunu biliyormusunuz.Sadece Eurex te.Ucus esnasında bizzat ben sahit oldum kendisinin agresif ve bilgisiz olduguna mesela inis anında hicbir zaman ucus ekibi ile tartısmaya kavgaya girilmez ne yapacagını sasırdı ve kontrolleri elinden bıraktı birde "Oh my god"diyerek.yanındaki kaptan kumandayı hemen devralıp ucak inişini tamamlamıstır.daha sonra otelde kendisi ile görüsülmek istenmis fakat asagı gelmemiştir bu esnada daha sonra ögrendigime göre bu hareketleri yanındaki kaptanın yaptıgı seklinde bir rapor yazıp sirkete mail göndermekle mesgulmus.Bu arkadasın bir alacagı varsa mahkemeler var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Şamil Erocak'la ne ilgisi var bu konunun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
air batumi ucuyor mu ? alacaklarimizi oradan alabilirmiyiz ki?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sözü geçen pilotun şirketinizden 47.500 USD alacağı vardır. Bu parayı vermemek için işten çıkardınız. Referans mektubunu vermek için uçuş saatlerinden dolayı bir alacağı olmadığına dair evrakı şantaj ve tehditle imzalattınız. Ama bu pilot uçuş saatlerinden dolayı değil maaşlarını talep ediyor. 5 ay maaş vermdiğiniz bu pilot ailesini geçindirmek zorunda. Elbette psikolojisiniz siz bozdunuz. Pilotlarla kavga ettiğini iddia etmektesiniz ki bu da tarafınızdan uydurulmuş başka bir yalandır. Gerçek şu ki TUPOLEVDEN gelip hiç bir uçuş tecrübesi olmayan Gürcü pilotlarınız bu kaptan eğitiyordu. Şimdi yeni dolandırıcıklar için hazırlık yapıyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bu adamlar, eurocontrolden yakıt şirketlerine ve tabi ki personele kadar heryere yüklü bir alacak bırakıp, şirket batırır sonrada bir diğer ülkede mantar gibi türerler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000