13 Ağustos 2018, Pazartesi 11:07:08

Uçakta şarap içti... Havalimanında gözaltına alındı!

İngiliz Ellie Holman isimli kadın, uçakta bir bardak şarap içtiği gerekçesiyle Dubai Havalimanı’nda gözaltına alındı.
  • pasaport gecerlilik suresi yetersiz bulundugu icin ve bu sebepten dolayi giriste vizesi reddedilen bayan , ucakta aldigi alkolden dolayi havalimaninda olay cikardi..
  • dubaide yabancılara içki yasak değil. haber çarpıtılmış konu başka belli ki.
  • Zoru ne iciyor? Haram sey sonucta.
  • Ne işin var arapların yanında senin. Git medeni ülkende yaşa
  • Ne Dubai'ye giderim, ne de ilanlarına bakarım. Gezeceksen veya iş yapacaksan medeni bir ülke bulacaksın. Asya, Orta Doğu ve Afrika yaramaz. Hiç gitmeyin daha iyi.
  • Muhtemelen bir kaç ufak şişe ve uçakta çıkarılan arızadır sebebi
  • kadin cift pasaportlu, iran ve isvec, isvec pasaportunun suresi bitmis, iran pasaportuyla girerse vize ucreti odemesi lazim onun icin isvec pasaportunu veriyor suresi gectigi icin de almiyorlar ulkeye, bunun ustune pasaport gorevlilerini telefonla videoya cekmeye basliyor ( bae de birakin polisi normal bir kisinin bile rizasi olmadan goruntusunu cekemezsiniz) , kafasi da guzel buyuk ihtimalle kadinin ve olay buyuyor, ingiliz gazeteleri de olayi ucakta sarap icti gozaltina alindi diye servis ediyor,
  • Haber biraz garip geldi.hepimiz biliyoruz ki Dubai ye giderken uçakta şarap içilebiliyor.ikinci gariplik kadın kocasını arayamamiş ama gazetecilere ne kadar zarar ettiğine varıncaya kadar beyanat vermiş.
  • Senin ne isin var arap ulkesinde

İngiliz Ellie Holman isimli kadın, uçakta bir bardak şarap içtiği gerekçesiyle Dubai Havalimanı’nda gözaltına alındı.

4 yaşındaki kızıyla birlikte 3 gün boyunca gözaltında kalan kadının pasaportuna el konuldu.Kocasını aramasına izin verilmeyen 44 yaşındaki kadın, serbest kalma sürecindeki yasal giderler ve kaçırılan iş fırsatı nedeniyle bu olayın kendisine 30 bin sterline (260 bin TL) mal olduğunu söyledi.

Uçakta şarap içti... Havalimanında gözaltına alındı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

haberin dogrusu ~ 4 yıl önce
pasaport gecerlilik suresi yetersiz bulundugu icin ve bu sebepten dolayi giriste vizesi reddedilen bayan , ucakta aldigi alkolden dolayi havalimaninda olay cikardi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dubaide içilebilir ~ 4 yıl önce
dubaide yabancılara içki yasak değil. haber çarpıtılmış konu başka belli ki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alkol ~ 4 yıl önce
Zoru ne iciyor? Haram sey sonucta.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alkol ~ 4 yıl önce
Sen ne içiyorsun da böyle cevaplar yazabiliyorsun. Adam müslüman değil. Ona da mı haram.
Hadi ordan ~ 4 yıl önce
Faiz yemekte faizle iş yapmakta haram ama kredi çekip araba alıyon ev alıyon sonra içki içmek haram işinize nasıl uyursa öyle olsun tmm başkasinada karışmayın ozmn
İş ~ 4 yıl önce
Ne işin var arapların yanında senin. Git medeni ülkende yaşa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kalsın ~ 4 yıl önce
Ne Dubai'ye giderim, ne de ilanlarına bakarım. Gezeceksen veya iş yapacaksan medeni bir ülke bulacaksın. Asya, Orta Doğu ve Afrika yaramaz. Hiç gitmeyin daha iyi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cpt ~ 4 yıl önce
Yüzde yüz katılıyorum.. turk pilotları qatar,emirates gibi arap şirketlerine başvurup bir daha gelmeyecekleri şu dünyada hukukun,demokrasinin olmadıgı her an başına ne gelebileceği belli olmayan kanunlarla sırf para için hayatlarını ıskaladıklarını düşünüyorum.. pilotsan asyaya gidin korean air mesela .. şu ana kadar ben insan mıymışım dersiniz korede..
Bir bardak? ~ 4 yıl önce
Muhtemelen bir kaç ufak şişe ve uçakta çıkarılan arızadır sebebi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
olayin gercegi ~ 4 yıl önce
kadin cift pasaportlu, iran ve isvec, isvec pasaportunun suresi bitmis, iran pasaportuyla girerse vize ucreti odemesi lazim onun icin isvec pasaportunu veriyor suresi gectigi icin de almiyorlar ulkeye, bunun ustune pasaport gorevlilerini telefonla videoya cekmeye basliyor ( bae de birakin polisi normal bir kisinin bile rizasi olmadan goruntusunu cekemezsiniz) , kafasi da guzel buyuk ihtimalle kadinin ve olay buyuyor, ingiliz gazeteleri de olayi ucakta sarap icti gozaltina alindi diye servis ediyor,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mesut ~ 4 yıl önce
Haber biraz garip geldi.hepimiz biliyoruz ki Dubai ye giderken uçakta şarap içilebiliyor.ikinci gariplik kadın kocasını arayamamiş ama gazetecilere ne kadar zarar ettiğine varıncaya kadar beyanat vermiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pardon? ~ 4 yıl önce
Çıktıktan sonra olabilir mi sizce?
Arap ~ 4 yıl önce
Senin ne isin var arap ulkesinde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Herkes ekmeğinin peşinde... ~ 4 yıl önce
Parraaaa parraaa parraaaaa.
Dubai ~ 4 yıl önce
Ingilizlerin elinde havalimanında çalışanlar Hintli, İngiliz ve bir çok ofis isinde sadece alanda değil dışarıda da
GB ~ 4 yıl önce
Korfez ulkeleri zaten ingiliz kraliyet ailesine baglidir. Arap yonetici ailelerin sadece belirlenmis servetleri vardır. Halkını yönetiyor görünürler.
Merak ~ 4 yıl önce
Ettim soruyorum, Arap sana yada ailene birşey mi yaptı. Ananı öpen İngiliz Yunan AB ABD ama sen araba düşmansın
@MERAK ~ 4 yıl önce
Yorum yapan arkadasa neden hakaret ediyorsun ?? Ayip degil mi ??? Sen araplar ile icli disli olabilirsin, ama tarih ve günümüz TÜRK ve arap iliskileri konusunda cok farkli ve vahim !!!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000