02 Temmuz 2009, Perşembe 08:04:08

Uçakta kadının silikonları patladı!

Rusya'dan uçağa binen kadının tatili başlamadan zehir oldu...
  • Teknik olarak böyle bişey bence mümkün değil çünkü sürekli ani basınç değişimi uçuş güvenliğinide tehlikeye sokucaktır yani silikondan daha önemli problemler ortaya çıkıcaktır ayrıca tv de myth buster adlı program arşivlerinde de gerçek olmadığı kanıtlanmıştır,sadece bir aviation myth

Adı sadece Irena D. olarak açıklanan 45 yaşındaki kadın, Moskova'nın Sheremetyevo Havaalanı'nda bindiği Boeing-767 tipi uçakta yaklaşık 14 saat içinde California'nın sıcak kumsallarında güneşlenmenin hayalini kuruyordu.

Uçuş sırasında kendini kötü hissetmeye başlayan kadın, bunun basınçtan kaynaklandığını düşündü.

Life.ru ve Ria Novosti'de yer alan habere göre, uçaktan inen kadın havaalanında bayılarak hastaneye kaldırıldı. ABD'li doktorlar çok geçmeden kadının sağlığının süratle bozulmasına yol açan şeyin ne olduğunu anladı. Rus kadının göğsündeki silikonları patlamıştı.

Kadını muayene eden doktorlardan biri, "Uçuşlar kendiliğinden silikonlara zarar veremez. Muhtemelen silikonlarıyla ilgili daha önceden de sorunları vardı ve patlama basınç değişimi nedeniyle gerçekleşti" diye konuştu.

Bütün tatilini California'daki hastane yatağında geçirmek zorunda kalan Irena'ya doktorlar ikinci bir meme estetiği ameliyatını da ciddi sorunlara yol açabileceği gerekçesiyle yasakladı.

Superonline

Uçakta kadının silikonları patladı!

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 13 yıl önce
Teknik olarak böyle bişey bence mümkün değil çünkü sürekli ani basınç değişimi uçuş güvenliğinide tehlikeye sokucaktır yani silikondan daha önemli problemler ortaya çıkıcaktır ayrıca tv de myth buster adlı program arşivlerinde de gerçek olmadığı kanıtlanmıştır,sadece bir aviation myth

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000