18 Eylül 2018, Salı 13:15:52

Uçakta evlilik teklifi işinden etti

Çinli şirket China Eastern Airlines uçakta evlilik teklifi alan kabin memurunu işten attı.
  • y a kadın kaptan olsaydı kokpitte birbirine sarılırken iniş takımlarını acsaydı
  • Is disiplini ne şeyden önce. ....
  • Tk’da ise business class karti toplayan hosteslee halen sirkette. Dakar’da ic organ patlatanlar zina yapanlar yabanci pilot kovalayanlar diplerini dovdurenler halen sirkette. Enteresan
  • Çin değişik bir ülke, dogma buyume cinli birisi bunu cinde yapmaz Tepkiler farklı bu tarz konularda, yasadım bilirim. Onlar icin demokrasinin besigi rüya ülke Amerikaya gitme zamanı gelmistir.
  • zaten ozgurlugun olmadigi ,Çin, Rusya OrtadoguAfrika cografyasinda insanlar cok kolay isten atilir . Batida olsa ne guzel birsey olmus mutluluklarini paylasalim der sirketler de vatandaslarda
  • Cocugu kovsunlar kizin sucu ne
  • Performans dusuklugunden atsalarmis keske
  • İnsana değer sıfır.
  • Sirket hakli. Dr'a hastanede teklif ediliyor mu. Insaat muhendisine santiyede? Gereksiz show maksatli hareketler
  • kabin memuru ücretleri 2.999 TL.ye düşmedikçe bu tür olaylar tekrarlanacaktır,işte sizde görüyorsunuz,para o kadar çok ki ne yapacaklarını şaşırıyorlar.

Çinli şirket China Eastern Airlines uçakta evlilik teklifi alan kabin memurunu işten attı. Bir ay önce uçuş sırasında evlilik teklifi alan ve sadece birkaç dakika sevgilisine sarılan hostes, "yolcuların güvenliğini riske attığı" gerekçesiyle işten kovuldu.

China Eastern Airlines isimli havayolu şirketinde görevli bir hostes, görev sırasındayken hayatının şokunu yaşadı; uzun süredir birlikte olduğu erkek arkadaşı bir anda uçağın ön tarafına geçip dizlerinin üzerine çöktü ve evlenme teklifi etti.

Uçağın kalkmasından 30 dakika sonra yaşanan olay sırasında hostes utangaç bir şekilde teklifi kabul etti ve çift birbirine sarılarak bu mutlu anı kutladı. Bu sırada söz alan hostes, bütün yolculara bu ana tanık oldukları ve alkışladıkları için teşekkür etti. Yaşanan bu olayın ardından ise herkesi şaşkına çeviren bir olay yaşandı.

Yerel basın şirketin, genç kadını evlilik teklifi dolayısıyla kovduğunu duyurdu. Şirketin, hostesin mesai sırasında sorumsuzca davrandığı ve insanların hayatlarını tehlikeye attığı gerekçesiyle kadını kovduğu açıklandı. Şirket, “Özel hayatın ulu orta yaşanması bazı yolcularda rahatsızlık yarattı. Ayrıca hostes, yolcuların güvenliğini tehlikeye attı” açıklamasını yaptı.

Şirketin bu açıklamasının ardından Çin’de sosyal medya kullanıcıları ikiye bölündü. Bazı kullanıcılar şirketin kararını canice diye yorumlarken, bazı Çinliler özel hayatın işe karıştırılmaması gerektiğini söyledi.

 

Uçakta evlilik teklifi işinden etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

kadın kaptan ~ 4 yıl önce
y a kadın kaptan olsaydı kokpitte birbirine sarılırken iniş takımlarını acsaydı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu iyi haber işte! ~ 4 yıl önce
Is disiplini ne şeyden önce. ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tk ~ 4 yıl önce
Tk’da ise business class karti toplayan hosteslee halen sirkette. Dakar’da ic organ patlatanlar zina yapanlar yabanci pilot kovalayanlar diplerini dovdurenler halen sirkette. Enteresan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PekinOtel ~ 4 yıl önce
Çin değişik bir ülke, dogma buyume cinli birisi bunu cinde yapmaz Tepkiler farklı bu tarz konularda, yasadım bilirim. Onlar icin demokrasinin besigi rüya ülke Amerikaya gitme zamanı gelmistir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
geri kalmis ulkeler ~ 4 yıl önce
zaten ozgurlugun olmadigi ,Çin, Rusya OrtadoguAfrika cografyasinda insanlar cok kolay isten atilir . Batida olsa ne guzel birsey olmus mutluluklarini paylasalim der sirketler de vatandaslarda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
O yuzden mi ~ 4 yıl önce
O yuzden mi thy hostesleri Dakar gibi ulkelerde ic organ patlatiyor?
Kabin memuru maaslari ... saka saka ~ 4 yıl önce
Cocugu kovsunlar kizin sucu ne

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknik ~ 4 yıl önce
En sonunda herkes anladi km maaslarinin hak ettigi degerin 2999 tl oldugunu.
Fikir ~ 4 yıl önce
Performans dusuklugunden atsalarmis keske

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çin ~ 4 yıl önce
İnsana değer sıfır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorumcu ~ 4 yıl önce
Sirket hakli. Dr'a hastanede teklif ediliyor mu. Insaat muhendisine santiyede? Gereksiz show maksatli hareketler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
km ~ 4 yıl önce
kabin memuru ücretleri 2.999 TL.ye düşmedikçe bu tür olaylar tekrarlanacaktır,işte sizde görüyorsunuz,para o kadar çok ki ne yapacaklarını şaşırıyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000