19 Mart 2013, Salı 13:05:23

UÇAK TRAFİĞİNE KAPATILIYOR

Çanakkale Havalimanı yarın uçuşlara kapatılıyor...
  • Almanyada yasiyordum ve bir senedir evliyim Canakkale havalanindan sifir ev aldik daha onceden nezaman almanya istanbul csnakkale ucmak istediysem kesinlikle ne saati uyuyordu nede gunu gerci ozaman haftada 2 defa kalkiyordu simdide tadilat icin kapanmis gerci iyi olmus kapansinda yapilsin biran once hemen evimin yanindan binip ucarim hep yurtdisina aslinda bakarsaniz Canakkale gibi biyerde cok gec kalinmis cokdan olmaliydi sonucda yurtdisindan gelen cok insallah seneye biterde arkadaslarimda gelebilir canakkaleye ve istanbuldaki bazi calisanlar olmasin burnu havada ucan bayanlar bide yurt disindaki calisanlara bakin nekadar yardim severler...
  • tam isabet olmuş.kapatılmış.fakat kapalı alanda bedava çalışan memur çok.uçak yok iş yok maaş var.bu ne yaman çelişki ?
  • 15 NİSAN 2013 TARİHİ İTİBARİ İLE ANKARA-EDREMİT(KOCASEYİT HAVALİMANI)UÇUŞLARI BORAJET İLE BAŞLIYOR.İLGİLENENLERE DUYURULUR.İYİ UÇUŞLAR DİLERİM.
  • Canakkelemizde ki havalimani dunya standartlarinda olmasi gerekirken hali berbat. Utanmasalar cadir koyucuklarmis. Baden biyiklardan Cami yaptirana kadar biraz vatandasa yatirim bekliyoruz.
  • Aynı anda hem Ankara/Edremit uçuşlarını durdur, hem de Çanakkale Havalimanını kapatarak Ankara/Çanakkale'yi sonlandır. Oh ne ala... Biz Ankara'lıların Körfez bölgesine erişimini tamamen bitirin. Sağolun... Varolun... Müthiş bir vizyona sahip kişilersiniz... Bravo...
  • Türkiyenin en turistik bölgelerinden birinde belkide en berbat ve kötü durumdaki havaalani.pist tadilatindan cok yeni terminal binasi ve ** havaalanini yönetecek kisilerin* egitimi gerekli.Buna Polisler dahil.!

Çanakkale Havalimanı yarın uçak trafiğine kapatılıyor.

Pist çalışmaları ve terminal tadilatı nedeniyle yarından itibaren uçak trağine kapatılacak olan Çanakkale Havalimanı'nın yıl sonunda yeniden uçuşlara açılması planlanıyor. Tadilat süresince askeri ve sivil uçuşlara kapalı olacak havalimanının helikopter iniş ve kalkışına ise açık olacağı ifade edildi.

Yaklaşık 18 yıldır askeri ve sivil alanda hizmet veren Çanakkale Havalimanı'nda yapılacak olan tadilat neticesinde terminal ve pistin daha modern ve geniş alanda hizmet vermesi bekleniyor.

UÇAK TRAFİĞİNE KAPATILIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Germany ~ 9 yıl önce
Almanyada yasiyordum ve bir senedir evliyim Canakkale havalanindan sifir ev aldik daha onceden nezaman almanya istanbul csnakkale ucmak istediysem kesinlikle ne saati uyuyordu nede gunu gerci ozaman haftada 2 defa kalkiyordu simdide tadilat icin kapanmis gerci iyi olmus kapansinda yapilsin biran once hemen evimin yanindan binip ucarim hep yurtdisina aslinda bakarsaniz Canakkale gibi biyerde cok gec kalinmis cokdan olmaliydi sonucda yurtdisindan gelen cok insallah seneye biterde arkadaslarimda gelebilir canakkaleye ve istanbuldaki bazi calisanlar olmasin burnu havada ucan bayanlar bide yurt disindaki calisanlara bakin nekadar yardim severler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ihlaslı insan ~ 9 yıl önce
tam isabet olmuş.kapatılmış.fakat kapalı alanda bedava çalışan memur çok.uçak yok iş yok maaş var.bu ne yaman çelişki ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAVACI ~ 9 yıl önce
15 NİSAN 2013 TARİHİ İTİBARİ İLE ANKARA-EDREMİT(KOCASEYİT HAVALİMANI)UÇUŞLARI BORAJET İLE BAŞLIYOR.İLGİLENENLERE DUYURULUR.İYİ UÇUŞLAR DİLERİM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Utanc verici! ~ 9 yıl önce
Canakkelemizde ki havalimani dunya standartlarinda olmasi gerekirken hali berbat. Utanmasalar cadir koyucuklarmis. Baden biyiklardan Cami yaptirana kadar biraz vatandasa yatirim bekliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne Güzel!!! ~ 9 yıl önce
Aynı anda hem Ankara/Edremit uçuşlarını durdur, hem de Çanakkale Havalimanını kapatarak Ankara/Çanakkale'yi sonlandır. Oh ne ala... Biz Ankara'lıların Körfez bölgesine erişimini tamamen bitirin. Sağolun... Varolun... Müthiş bir vizyona sahip kişilersiniz... Bravo...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Balıkesir ~ 9 yıl önce
Körfez Bölgesi için Balıkesir Merkez Havalimanı hafta 3 gün Salı Perşembe Cumartesi günleri karşılıklı Ankara seferi var bilginiz olsun
Re:Balıkesir ~ 9 yıl önce
Hocam teşekkürler, fakat salı-perşembe-cumartesi uçuşları olduğu için bizim gibi mesaici arkadaşların zamanlarına hiç uymuyor :( Sonuçta Cuma akşamı atla uçağa git Körfez'e, gir denizine, Pazar akşamı atla uçağa dön mesaine idi...
sinan akerman ~ 9 yıl önce
Türkiyenin en turistik bölgelerinden birinde belkide en berbat ve kötü durumdaki havaalani.pist tadilatindan cok yeni terminal binasi ve ** havaalanini yönetecek kisilerin* egitimi gerekli.Buna Polisler dahil.!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000