19 Ağustos 2015, Çarşamba 07:55:58

Uçak seferleri bir yıl sonra yeniden başladı

Geçen yaz güvenlik gerekçesiyle çift taraflı durdurulan hava yolu ulaşımı yeniden normale döndü
  • ISSIZLIK TEN SIKAYET EDEN SAHTEKAR OGLUM GELIN OLMAK ISTIYORSUNUZ AGZININ KOKMUS HALDE SARAYLARDA AGIRLANMAK ISTIYORUSNUZ DEGIL MI. LA BENIM BABAM CAY ISCISINE GUNDE 125 TL ODUYOR ALLAH BU ISYANINIZI BU BELESCILIGINIZE SAHIT. UMARIM ISLAH OLURUSUNUZ YOKSA COPLERDE O KIBRINIZDEN OLUP GIDECEKSINIZ
  • tunus, libya, mısır eskiden buralara giderken şimdi resmen bizden nefret ediyorlar, neden neden neden!!! usd 2.90 olmuş dün makarna bile alamadım migrostançok pahalı

Tunus-Libya uçak seferlerinin yaklaşık bir yıl aradan sonra yeniden başladığı bildirildi.

Tunus Ulaştırma Bakanlığı Medya Sorumlusu Sümeyye el-Garbi, AA muhabirine yaptığı açıklamada, iki ülke arasında bugünden itibaren hava yolu ulaşımının yeniden normale döndüğünü belirtti.

Garbi, Libya Havayolu şirketlerine ait ticari ve yolcu uçaklarının ülkedeki tüm havalimanlarından Tunus'a gelebileceğini ifade etti.

Öte yandan Tunus Ulaştırma Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada da "Hava ulaşımının yeniden başlaması kararı, iki ülkenin sivil havacılık yetkililerinin yoğun görüşmelerinin ardından alındı" denildi.

Açıklamada ayrıca, Libya'nın doğu ve batısındaki güvenlik şartlarının uluslararası standartlar çerçevesinde dikkate alındığı da kaydedildi.

Komşu iki ülke arasında hava ulaşımının yeniden başlamasının, alışılmış koordinasyonu yeniden sağlayacağı, tedavi amacıyla ülke değiştirmek zorunda kalan insanların da ulaşımını rahat ve güvenli bir şekilde yapmasına imkan tanıyacağı belirtiliyor.

Tunus yönetimi, 21 Ağustos 2014'te güvenlik gerekçesiyle uçak seferlerini çift taraflı durdurma kararı almış, yalnızca Tobruk Havalimanı'ndan ticari uçuşlara izin vermişti. 

Uçak seferleri bir yıl sonra yeniden başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

OGLUM GIT KAREDENIZE ~ 5 yıl önce
ISSIZLIK TEN SIKAYET EDEN SAHTEKAR OGLUM GELIN OLMAK ISTIYORSUNUZ AGZININ KOKMUS HALDE SARAYLARDA AGIRLANMAK ISTIYORUSNUZ DEGIL MI. LA BENIM BABAM CAY ISCISINE GUNDE 125 TL ODUYOR ALLAH BU ISYANINIZI BU BELESCILIGINIZE SAHIT. UMARIM ISLAH OLURUSUNUZ YOKSA COPLERDE O KIBRINIZDEN OLUP GIDECEKSINIZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:( ~ 5 yıl önce
tunus, libya, mısır eskiden buralara giderken şimdi resmen bizden nefret ediyorlar, neden neden neden!!! usd 2.90 olmuş dün makarna bile alamadım migrostançok pahalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İnternette ~ 5 yıl önce
Fink atacağına git calış makarnada alırsın yanına sos yapmak için domateste
BİM ~ 5 yıl önce
BİM den alabilirsin orada ucuz oluyor.
usd ~ 5 yıl önce
bence usd 5 olmalı ihracat patlar ve türkiye ekonomik devrim yapar.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000