12 Haziran 2017, Pazartesi 08:54:39

Uçak kazasında bulunan cesetlerin sayısı artıyor!

Myanmar uçak kazası arama çalışmaları devam ederken hayatını yitirenlerin 46'ya yükseldiği belirtildi.
  • Alma mazlumunun ahini cikar aheste aheste demis atalarimiz. Bir suru sucsuz Musluman Mynamar vatandasinin hayatina mal oldunuz, oldurdunuz, surdunuz, kacirdiniz.
  • Muslimanlara yaptiklariniz yanina kalmicak. Allah bin beter etsin sizi insallah

Myanmar uçak kazası arama çalışmaları devam ederken hayatını yitirenlerin 46'ya yükseldiği belirtildi.

Myanmar’da Andaman Denizi'ndeki geçtiğimiz Cumartesi günü askeri uçak kazasında hayatını kaybedenler için arama ve kurtarma çabalarının çalışmaları, fırtına sebebi ile geçici olarak durdurulduğu belirtilmişti.

Kurtarma görevlileri, askeri uçak kazasında hayatlarını kaybeden insanların cesedlerini Myanmar'ın güneyindeki Sawei kıyı kasabası yakınlarında taşıyorlardı.Myanmar resmi verilerine göre, yaklaşmakta olan bir fırtına sebebi ile Pazar günü arama ve kurtarma çalışmalarına yeniden başladığı belirtilirken, kazada hayatını kaybedenlerden cesetlerine ulaşılanların sayısı 46’ya yükseldiği açıklandı.

Askeri bir şefin açıklamasına göre, arama ve kurtarma çalışmalarını sürdürmek için donanma gemileri ve yerel balık avı avcıları, şiddetli muson hava koşullarıyla savaşarak, arama ve arama işlemlerinin beşinci gününde 46 cesete ulaştıklarını belirttiler.

Ayrıca yetkililer, Andaman Denizinde kurulan ve ülkenin en büyük şehri olan Yangon'un yaklaşık 550 kilometre güneyinde kurulan Sawei kıyı kasabası yakınlarına taşınan cesetler arasında 23 kadın ve dokuz çocuk bulunduğunu kaydettiklerini açıkladılar.

Uçak kazasında bulunan cesetlerin sayısı artıyor!

Facebook Yorum

Yorumlar

Mazlum ~ 2 yıl önce
Alma mazlumunun ahini cikar aheste aheste demis atalarimiz. Bir suru sucsuz Musluman Mynamar vatandasinin hayatina mal oldunuz, oldurdunuz, surdunuz, kacirdiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B ~ 2 yıl önce
Muslimanlara yaptiklariniz yanina kalmicak. Allah bin beter etsin sizi insallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000