10 Temmuz 2013, Çarşamba 10:52:55

UÇAK KAZASI NEDENİYLE ÖZÜR DİLEDİ

Amerika Birleşik Devletleri’nde iniş yaptığı sırada düşen uçakla ilgili olarak ilk özür geldi. Güney Koreli Asiana Havayolu Genel Müdürü Yoon Young-doo, iki kişinin öldüğü kaza nedeniyle kurban ailelerinden özür diledi.
  • her zamanki gibi olayı anlamamış halkımız adam ozur dilemiş tepkiyle karsılanmıs dogal olarak bu ayrı konu ama asıl amimi değilsiniz dediği şey tepkiyle karsılanması değil direk ucak yerine aktarmalı gidenlere demiş kısaca adam yakınım orda diyip önce istanbul izmir ucagı alıyor izmirdeki işini hallediyor sonra izmir amerika biletibi alıyor ee samimi değil adam işte ucak biletlerini bedavaya getiriyor! kızdıgı nokta bu yanlıs anlayıp sallamayalım lütfen
  • Biz uçak kazasında ölmesini sizden öğrenecek değiliz.
  • ...biz uçak kazasında yakınını kaybetmenin ne olduğunu sizden öğrenecek değiliz. metrobüsle gitsinler. bunlaarr...
  • Evet haklısın, hatta "kelle" de diyebilirdi;)
  • en azından özür dilemiş adam, hayatını kaybedenlerden "2 adet" olarak bahsetmemiş.

San Francisco’da iniş yaptığı sırada düşen Boeing 777 tipi uçakta bulunan yolcuların ailelerє, yakınlarını görmek üzere kazanın olduğu kente gitti. İki kişinin öldüğü, iki kişinin de kalıcı felç olduğu kazanın ardından Asiana Havayolu kurban ailelerini Amerika’ya götürdü. Burada şirket Genel Müdür Yoon Young-doo, kurban ailelerinden özür dilerken tepkiyle karşılandı.

Kurban yakınları direk uçuş yerine birkaç kez uçak değiştirmek zorunda kalmaları üzerine genel Müdür Yoon’a ‘samimi değilsiniz’ diye tepki gösterdi.

Kazada yaşamını kaybeden öğrenciler için Çin’de bulunan okulları önünde gece nöbeti tutuldu. Mumları kalp şeklinde dizerek yakan öğrenciler arkadaşlarının anısına saygı duruşunda bulundu.

UÇAK KAZASI NEDENİYLE ÖZÜR DİLEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

emb ~ 9 yıl önce
her zamanki gibi olayı anlamamış halkımız adam ozur dilemiş tepkiyle karsılanmıs dogal olarak bu ayrı konu ama asıl amimi değilsiniz dediği şey tepkiyle karsılanması değil direk ucak yerine aktarmalı gidenlere demiş kısaca adam yakınım orda diyip önce istanbul izmir ucagı alıyor izmirdeki işini hallediyor sonra izmir amerika biletibi alıyor ee samimi değil adam işte ucak biletlerini bedavaya getiriyor! kızdıgı nokta bu yanlıs anlayıp sallamayalım lütfen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TYLER ~ 9 yıl önce
Biz uçak kazasında ölmesini sizden öğrenecek değiliz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kültür... ~ 9 yıl önce
...biz uçak kazasında yakınını kaybetmenin ne olduğunu sizden öğrenecek değiliz. metrobüsle gitsinler. bunlaarr...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Özür'e ~ 9 yıl önce
Evet haklısın, hatta "kelle" de diyebilirdi;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
özür ~ 9 yıl önce
en azından özür dilemiş adam, hayatını kaybedenlerden "2 adet" olarak bahsetmemiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000