08 Ocak 2018, Pazartesi 12:09:48

Uçak gören masum çocuklar

Türk Hava Yolları uçağını gezmek için Nevşehir Havalimanı’na gelen anaokulu öğrencileri THY uçağı sisten dolayı inemeyince eğitim uçaklarını incelediler.
  • O.Ogultarhan in yaptıklarına bayilmakta! haklısın arkadaşım.Oben kimsenin yapmadıkları ni yapıyor..o kiskançlikla bayılıyor olmayasın..
  • Şef gören masum amirleride haber yapın.Hergün bir şefle uçar fakat ilk kez görmüşçesine şaşkınlardır.Uçan aşçıyı çekemeyen Şef garsonlar diye haber atın
  • Hay ben sizin havaya kaldırdığınız o parmaklara kurban olayım.Meraklı tavşanlar, allah yolunuzu bahtınızı açık etsin, etsin de şu oben oğultarhan'ın her yırtıktan çıkması baymaya başladı

Türk Hava Yolları uçağını gezmek için Nevşehir Havalimanı’na gelen anaokulu öğrencileri THY uçağı sisten dolayı inemeyince eğitim uçaklarını incelediler. Pilot Oben Oğultarhan, Güneydoğu Havacılık’a ait uçaklarla ilgili çocuklara bilgi verdi.

Nevşehir’deki Gülşehir Tomurcuk Anaokulu öğrencileri bugün Kapadokya Havalimanı’nda Türk Hava Yolları uçağını inceleyecekti. Öğretmenleri THY ve DHMİ yetkilileri ile görüşerek uçuş sonrası uçağın içini çocuklara gezdirmeyi planlıyordu. Ancak çocukların şansına Nevşehir’de sis olduğu için THY uçağı havalimanına iniş yapamadı.

Büyük heyecanla uçağın inişini bekleyen çocuklar THY uçağının gelmeyeceğini öğrenince hayal kırıklığı yaşadı. Ama yetkililer çocukların havalimanından uçak görmeden ayrılmaması için havalimanında bulunan Güneydoğu Havacılık’a ait Tecnam, Piper ve Cessna tipi uçakları çocuklara gezdirme kararı aldılar. Bunun üzerine çocuklar cüssesi daha küçük olan eğitim uçaklarının etrafını sardı. Büyük bir merakla ilk kez yakından gördükleri uçakları inceleyen çocuklar pilot Oben Oğultarhan’ı da soru yağmuruna tuttu.

Uçak gören masum çocuklar

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Baygın....!!! ~ 5 yıl önce
O.Ogultarhan in yaptıklarına bayilmakta! haklısın arkadaşım.Oben kimsenin yapmadıkları ni yapıyor..o kiskançlikla bayılıyor olmayasın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Xray ~ 5 yıl önce
Şef gören masum amirleride haber yapın.Hergün bir şefle uçar fakat ilk kez görmüşçesine şaşkınlardır.Uçan aşçıyı çekemeyen Şef garsonlar diye haber atın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
minik havacılar ~ 5 yıl önce
Hay ben sizin havaya kaldırdığınız o parmaklara kurban olayım.Meraklı tavşanlar, allah yolunuzu bahtınızı açık etsin, etsin de şu oben oğultarhan'ın her yırtıktan çıkması baymaya başladı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nazar etme ~ 5 yıl önce
Adam ol, kıskanma, gıybet etme en önemlisi biraz faydalı işler yap sırf cebini düşünme. Sende Oben Hocan gibi camiaya faydalı ol sende haber başlığı olursun o zaman. Oben Oğultarhan Genel Havacılık camiasının örnek alınması gereken nadir isimlerindendir.
Fısmırı ~ 5 yıl önce
Yorum nedense buramm buraam hasetlik, fesatlık ,kıskançlık kokuyor.. “O ben olsam bari”
Şanslı minikler ~ 5 yıl önce
Oben Oğultarhan hocayla 26 yaşında değil de 4-5-6 yaşlarında tanışma şansına sahip oldukları için minikleri kıskandım :)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000