16 Mart 2018, Cuma 09:27:54

Uçağın kargo kapısı patladı... Altın ve elmaslar etrafa saçıldı!

Rus uçağının taşıdığı 1.5 milyar TL değerindeki altın ve elmas kargo kapısının patlaması sonucu etrafa saçıldı.
  • Ben bu uçakta domates bile taşımam adamlar nasıl güvenip bukadar değerli madeni gönderebiliyor
  • O soğukta hatunlarda yaşlanmıyor hep ayni..Akdeniz ikliminde sıcakta genleşen hücreler sarkiyor lackalasiyor!

Rusya'nın The Moscow Times gazetesinin bir haberinde bildirdiğine göre, kötü hava şartları nedeniyle zorunlu iniş yapmak zorunda kalan uçak oluşan sıkıntılar sonucu taşıdığı değerli yükü kaybetti. Uçağın zorunlu iniş yaptığı pist ve çevresi polis tarafından güvenlik çemberine alındı. Pilotun sorgusu ve kaybolan altın, elmas gibi değerli madenlerin aranma çalışmaları devam ediyor.

Zorunlu iniş yapılan Yakutsk Havaalanı yetkilileri yerel haber ajansına yaptığı açıklamada, Sibirya’daki soğuk hava şartları nedeniyle Nimbus Havayolu An-12 kargo uçağının havaalanından 12 kilometre uzaklıkta bulunan köye zorunlu iniş yapmak zorunda kaldığını söyledi. Ayrıca yetkililerin açıklamalarına göre uçağın kargo kapısı güçlü rüzgar ve soğuk nedeniyle basınçtan patladı. Uçakta taşınan değerli yük etrafa saçıldı.

Olay, uçak havaalanından ayrılırken gerçekleşti, Twitter’da yayınlanan görüntüler de bu iddiaları doğruluyor. Pistin her yerine altın ve elmas parçaları saçılmış durumda. Bunun yanı sıra havaalanının yaklaşık 20 km uzaklığında da altın ve elmas parçalarına rastlamak mümkün. Soruşturma derinleştirilip nedeninin hava şartları mı yoksa organize bir suç örgütünün işi mi olduğu anlaşıldıktan sonra kamuoyuna gerekli açıklama yapılacak. (WebTekno)Uçağın kargo kapısı patladı... Altın ve elmaslar etrafa saçıldı!

Facebook Yorum

Yorumlar

Şeytani planlar olabilir ... ~ 5 yıl önce
Ben bu uçakta domates bile taşımam adamlar nasıl güvenip bukadar değerli madeni gönderebiliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ruski ~ 5 yıl önce
O soğukta hatunlarda yaşlanmıyor hep ayni..Akdeniz ikliminde sıcakta genleşen hücreler sarkiyor lackalasiyor!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
himm ~ 5 yıl önce
Yüzden hep Akdenizi tercih ediyorlar

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000