11 Şubat 2019, Pazartesi 12:53:06

Uçağa geç kalan yolcu personeli ısırdı!

Pegasus Havayolları’nın İstanbul-İzmir uçuşunu gerçekleştiren yolcu uçağının havalanmasına dakikalar kala uçuşa geciken yolcu yer hizmetleri personelini ısırdı!
  • SAW ' da sıradan bir gün
  • Havacılık bizim ülkemize fazla. Isırmak nedir ya ?! :/ ayıp. Allah yer hizmetleri ve Kabin görevlilerinin yardımcısı olsun.
  • Uçağı bırak otobüse bile alınmayacak şshsiyetsizleri Pegasus taşıyor. Ağlanacak halleri gülmek moda oldu bu ülkede. Bir kural varsa bunu seve seve uygulayacaksın. Boşuna mesaj atmıyorlar 3 saat öncesinden havalimanına geliniz diye. Biraz dikkat edin kibir dolu görgüsüzler. Ondan sonra da gelmiş sevgilisini savunuyor havaş otobüsündeymişte geç kalmışta erken çıkıp erken geleceksin. Kapıda olay çıkarırsan öyle göt gibi kalırsın işte.Uçağa da binemezsiniz kara listeyede alınırsınız. Herşeyden önce insan olun. Uçağa binerken biraz nazik olun. HAVACILIK SEKTÖRÜ NEZAKET VE HOŞGÖRÜ İSTEYEN BİR SEKTÖRDÜR. Bunu bilmiyorsanız havalimanlarından uzak durun.
  • Personel aci kuzduz aşısı olsun. Issıran hayv..nı da 10 gün müşahade altına almaları gerekiyor.
  • Hem ucagına gec gider hem kuralları hiçe sayar hemde personele iftira atar..
  • haber değeri var. aşılarını tam yaptırmış mı? :)
  • YOLCU SONRASI OSSURDU
  • Birincisi yolcu körüğe kadar nasıl ulaşıyor? Her isteyen görevlileri hiçe sayarak uçağa binmeye çalışabiliyor mu? kargaşa olacak ise bu kargaşanın körükten önce olması gerekmiyor mu?
  • Bende Çanakkaleliyim. Ege insanıyız yani. Fakat bu izmir yolcusundaki kibir tahammülsüzlük nedir. acep neyin kafasıdır. 40 dakikalık uçuşa latte ler, americanolar, ıslak mendilin küçüğünden isteyeneler, hoşgeldiniz diyip yüzümüze bile bakmamalar. Genelleştirme yapmayı, sınıflandırmayı hiç sevmem fakat. Aynı ülkede yaşıyoruz yurdumun aydın izmirin güzel insanları. Azıcık nezaket.
  • Bence yer hizmetleri gorevlisi asi falan olsun, belli mi olur?

Pegasus Havayolları’nın İstanbul-İzmir uçuşunu gerçekleştiren yolcu uçağının havalanmasına dakikalar kala uçuşa geciken yolcu yer hizmetleri personelini ısırdı!

PC2198 sefer sayılı uçuşu gerçekleştirmek üzere geçtiğimiz Cuma (08 Şubat 2019) günü yolcu alımını tamamlayan Pegasus Havayolları uçağına geç kalan bir yolcu, uçağın bulunduğu körükte olay çıkardı. Uçağın yolcu alımını tamamladığı ancak teknik nedenlerden dolayı kısa süreli rötara girdiği ve olayın bu sırada yaşandığı öğrenildi.

Uçuşa geç kalan yolcunun, sefere yetişebilmek amacıyla güvenlikten geçtikten sonra uçağın bulunduğu körüğe görevlileri hiçe sayarak koşturması sonucu yer hizmetleri personeli duruma müdahale etti. Sosyal medyanın en ilgi gören platformlarından ‘ekşi sözlük’te de ele alınan konu üzerine onlarca yorum yazıldı.

İddiaya göre, geç kalan yolcunun kimseye danışmadan uçağın kapısına koştuğunu gören yer hizmetleri personeli duruma müdahale etmek amacıyla yolcunun yanına gitti. Yer hizmetleri personeli, uçağın yolcu alımını tamamladığını ve yolcuya bu şekilde uçağa girmesinin mümkün olmadığını söyledi. Uçuşuna geç kalan yolcu, zorla çıkarılmaya çalışıldığını belirterek kendisine “fiziki şiddet” uygulandığını iddia etti. Yer hizmetleri görevlisinin boğazına sarıldığını iddia eden yolcu, personelin elini ısırdı.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki söz konusu körükte güvenlik kamerası bulunmadığı ve olayın adli makamlara intikal ettiği öğrenildi.

 

Uçağa geç kalan yolcu personeli ısırdı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

... ~ 5 ay önce
SAW ' da sıradan bir gün

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tuğba ~ 5 ay önce
Havacılık bizim ülkemize fazla. Isırmak nedir ya ?! :/ ayıp. Allah yer hizmetleri ve Kabin görevlilerinin yardımcısı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Duvar ~ 5 ay önce
Uçağı bırak otobüse bile alınmayacak şshsiyetsizleri Pegasus taşıyor. Ağlanacak halleri gülmek moda oldu bu ülkede. Bir kural varsa bunu seve seve uygulayacaksın. Boşuna mesaj atmıyorlar 3 saat öncesinden havalimanına geliniz diye. Biraz dikkat edin kibir dolu görgüsüzler. Ondan sonra da gelmiş sevgilisini savunuyor havaş otobüsündeymişte geç kalmışta erken çıkıp erken geleceksin. Kapıda olay çıkarırsan öyle göt gibi kalırsın işte.Uçağa da binemezsiniz kara listeyede alınırsınız. Herşeyden önce insan olun. Uçağa binerken biraz nazik olun. HAVACILIK SEKTÖRÜ NEZAKET VE HOŞGÖRÜ İSTEYEN BİR SEKTÖRDÜR. Bunu bilmiyorsanız havalimanlarından uzak durun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kuduz ~ 5 ay önce
Personel aci kuzduz aşısı olsun. Issıran hayv..nı da 10 gün müşahade altına almaları gerekiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Helal olsun ~ 5 ay önce
Hahaha.))
Dnr ~ 5 ay önce
Esasen sizin topluca kuduz tedavisi olmanız lazım insanlara saldıran cahil personel .
İsveçi severim ~ 5 ay önce
Amma velakin eşşek hosaftan isvec uçaktan anlamaz...
Rumuz ~ 5 ay önce
Ciddi ciddi dr a gorunmeli isirilan kisi, insan isirigi en tehlikelisi.aids hepatit vs...kimbilir riske atilacak bir durum degil..Ağız mukozasında yer alan tehlikeli mikroorganizma kokteyli, ısırık sonucunu kas ve damarlara ulaşır. Her altı kişiden birinin ağzında bulunan streptekoklar, diğer mikropları da vücuda taşıyabilir. Enfeksiyonun kemiğe ulaşması da ciddi sorunlar doğurabilir. Isırılan kişinin illa hemen hastalanması gerekmiyor. Isırığın neden olduğu sağlık sorunu haftalar ya da aylar sonra da su yüzüne çıkabiliyor. Mesela ısırık aracılığıyla Hepatit-B ya da C, HIV veya frengi mikrobu kapanlar bile var.
LazonaşiBere ~ 5 ay önce
Bir kere personel benim arkadaşım çok kibar bir çocuk darp raporu aldı ve o kız özür diledi. Sabihaya gel seni o personelle bizzat tanıştırayım.
Kürşad Pegasus ~ 5 ay önce
Arkadaşlar, Personel çok kibar bir kardeşimiz ve saldıran kişi bir instagram bloggerı. Arkadaşımız rapor aldı darptan eli mosmor, kız özür diledi ama şikayetçi olundu o bayan hakkında.
Ann ~ 5 ay önce
Senide ısırdık galiba, acımış.
Üzücü ~ 5 ay önce
Hem ucagına gec gider hem kuralları hiçe sayar hemde personele iftira atar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kimmis bu blogger ~ 5 ay önce
Yazin da bizde saldiralim ona
komik ~ 5 ay önce
haber değeri var. aşılarını tam yaptırmış mı? :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ORDAYDIM ~ 5 ay önce
YOLCU SONRASI OSSURDU

Yanıtla

Kalan karakter 1000
delicevat ~ 5 ay önce
Birincisi yolcu körüğe kadar nasıl ulaşıyor? Her isteyen görevlileri hiçe sayarak uçağa binmeye çalışabiliyor mu? kargaşa olacak ise bu kargaşanın körükten önce olması gerekmiyor mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TK K.A ~ 5 ay önce
Bende Çanakkaleliyim. Ege insanıyız yani. Fakat bu izmir yolcusundaki kibir tahammülsüzlük nedir. acep neyin kafasıdır. 40 dakikalık uçuşa latte ler, americanolar, ıslak mendilin küçüğünden isteyeneler, hoşgeldiniz diyip yüzümüze bile bakmamalar. Genelleştirme yapmayı, sınıflandırmayı hiç sevmem fakat. Aynı ülkede yaşıyoruz yurdumun aydın izmirin güzel insanları. Azıcık nezaket.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havaci ~ 5 ay önce
Kesinlikle son derece katılıyorum bir yhm personeli olarak
Calamity ~ 5 ay önce
Bence yer hizmetleri gorevlisi asi falan olsun, belli mi olur?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000