21 Ağustos 2010, Cumartesi 08:14:56

UÇAĞA CEP TELEFONUYLA BİNEMEYEBİLİRSİNİZ!

Havayolu şirketleri terör saldırıları için önlem almaya devam ederken, geçtiğimiz günlerde Amerikan Havayolları'nın güvenlik önlemi görenleri şaşırttı.
  • bence buna birtaşla 2 kuş denir 1. hem emniyeti sagla 2 . ı phone lardaki li- iyon pil olmadıgı için ıphone sat (çünkü onlar toplatılmıyor ) BU ZEKAYA BAŞKA NE DENİR.
  • boşa çalışıyorsun anlaşılan. Havacılığı terör korkusuyla her geçen gün baltalıyorlar. İnsanlar yeni nesil x-ray cihazlarında anadan üryan görünüyor. Yanınıza şişe su bile alamıyorsunuz (reçetesi yanında yoksa kalp ilacını bile alamazsın). İnsanlar yakın mesafeler için artık uçakları tercih etmeyecekler sırf bu yüzden. Demek istenen budur.
  • biz havayolu çalışanıyız tabii ki bi yorumumuz olacak ama bu yaratık kardeşin ne demek istediğini anlayan varsa bana da anlatsın.
  • çok yakında uçaklara yolcu da alınmayacak. mederal mamacılık dairesi yaptığı açıklamada yolcuların şirketler için çok büyük bir tehdit oluşturduğunu, maazallah ayaklanırlarsa isyan çıkartıp uçakları düşürebileceklerini belirtti. İlgili düzenleme çok yakında başlatılacak. SEVİNİN TERÖR SEVİCİLERİ, GÜVENLİK SİSTEMLERİ SATICILARI, SEVİNİN BİRCÜMLE İNSAN IRKINA EZİYETİ ŞİAR EDİNMİŞ KÜÇÜK YARATIKLAR.
  • I-phonelarina el konulmali sonra satariz
  • bence de cep telefonları yolculardan alınmalı.son alçalmada her telefonun açılış hoşgeldin welcome seslerini ezberledik.kabin ekibide anons üstüne anonsa yaparak telefonun uçağı tehlikeye sokabileceğini anlatmaya çalışıyor her uçuşta.insanlar kullanmasını bilmiyor ise bence de alınmalı.
  • yok yok biz açalım, bağıra bağıra konuşalım, hem telefonu hem kendimizi gösterelim, bin lerde saklayalım, önlem almak varken aksine kullanımını yaygınlaştıralım.illa birinin başına gelecek sonra tamamen yasaklayacaklar.herkes kısıtlamaya gidiyor yangın korkusuyla, biz de aksine nasıl açtırırız diye düşünüp duruyoruz. 2 saat telefonsuz yapamayan çok "görgülü" milletiz ya

New York'tan Buenos Aires'e gidecek uçağa binecek yolculardan lityum iyon pilli telefon taşıyanların telefonlarına el konuldu.

Havayolu şirketinin nisan ayında Tokyo'ya iniş yapan uçaktaki bagajlardan birinin lityum iyon pilleri yüzünden alev almasından sonra böyle bir önleme başvurduğu belirtiliyor.

Telefonlara, dizüstü bilgisayarlara ve taşınabilir birçok elektronik alete enerji sağlayan şarj edilebilir lityum iyon piller, yolcu kabinlerinde ve bagaj bölümlerinde havayolu şirketleri için büyük tehdit oluşturuyor. Zira, bu tür piller, aşırı ısındıklarında ya da kısa devre yaptıklarında kolayca alev alabiliyorlar.

UÇAĞA CEP TELEFONUYLA BİNEMEYEBİLİRSİNİZ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 12 yıl önce
bence buna birtaşla 2 kuş denir 1. hem emniyeti sagla 2 . ı phone lardaki li- iyon pil olmadıgı için ıphone sat (çünkü onlar toplatılmıyor ) BU ZEKAYA BAŞKA NE DENİR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
boşa çalışıyorsun anlaşılan. Havacılığı terör korkusuyla her geçen gün baltalıyorlar. İnsanlar yeni nesil x-ray cihazlarında anadan üryan görünüyor. Yanınıza şişe su bile alamıyorsunuz (reçetesi yanında yoksa kalp ilacını bile alamazsın). İnsanlar yakın mesafeler için artık uçakları tercih etmeyecekler sırf bu yüzden. Demek istenen budur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
biz havayolu çalışanıyız tabii ki bi yorumumuz olacak ama bu yaratık kardeşin ne demek istediğini anlayan varsa bana da anlatsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
çok yakında uçaklara yolcu da alınmayacak. mederal mamacılık dairesi yaptığı açıklamada yolcuların şirketler için çok büyük bir tehdit oluşturduğunu, maazallah ayaklanırlarsa isyan çıkartıp uçakları düşürebileceklerini belirtti. İlgili düzenleme çok yakında başlatılacak. SEVİNİN TERÖR SEVİCİLERİ, GÜVENLİK SİSTEMLERİ SATICILARI, SEVİNİN BİRCÜMLE İNSAN IRKINA EZİYETİ ŞİAR EDİNMİŞ KÜÇÜK YARATIKLAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
I-phonelarina el konulmali sonra satariz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
bence de cep telefonları yolculardan alınmalı.son alçalmada her telefonun açılış hoşgeldin welcome seslerini ezberledik.kabin ekibide anons üstüne anonsa yaparak telefonun uçağı tehlikeye sokabileceğini anlatmaya çalışıyor her uçuşta.insanlar kullanmasını bilmiyor ise bence de alınmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
yok yok biz açalım, bağıra bağıra konuşalım, hem telefonu hem kendimizi gösterelim, bin lerde saklayalım, önlem almak varken aksine kullanımını yaygınlaştıralım.illa birinin başına gelecek sonra tamamen yasaklayacaklar.herkes kısıtlamaya gidiyor yangın korkusuyla, biz de aksine nasıl açtırırız diye düşünüp duruyoruz. 2 saat telefonsuz yapamayan çok "görgülü" milletiz ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000