20 Kasım 2023, Pazartesi 11:13:34

Türkiye'den hasta 104 Gazzeli için uçak havalandı

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, Türkiye’de tedavi görecek olan 109 Gazzeli'nin tahliyesi için Hava Kuvvetleri'ne ait bir adet A400M uçağının görevlendirildiği belirtildi.
  • Hatay hala su bekliyor. Ben bu kadar kendi vatanına düşman bir iktidar daha görmedim. Atatürk bunların dedelerini asamadan öldüya ben buna yanıyorum
  • Türkiye de ki devlet adamları dediğimiz kişiler (aslında adam değil) tarih boyunca hiç bir zaman böyle bir hainliğin içinde olmadı.
  • Vay halimize diyene: Müslümanlığı ve değerlerini iyi araştırırsan, Osmanlı tarihini biraz karıştırırsan Filistine olan ilgimizi anlayabilirsin. Zamanında orası OSMANLI toprağı idi. Yani bizimdi. Aleyhimize iş yapan Filistinliler değil, maaşını israilin ödediği mahmut abbasın kendisidir. Ayrıca Filistinliler arap da değildir. Sen bu işlere kafanız hiç yorma.
  • Olaya bak, kendi vatandaşı ihtiyaç içinde intihar ediyor, ölüyor ama bi arap kadar ederi olmuyor. O uçak babasının uçağı tabi.. vergilerle alınan yakıtlar ile araplara yardım uçağı kalkıyor. Haram zıkkım olsun, bize mi güvendiniz. Her olayda Türkiye’nin aleyhinde iş yapan Filistin’e nedir bu kadar ilgi alaka?!

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, Türkiye’de tedavi görecek olan 109 Gazzeli'nin tahliyesi için Hava Kuvvetleri'ne ait bir adet A400M uçağının görevlendirildiği belirtildi.

Milli Savunma Bakanlığı, Türkiye’de tedavi görecek olan 109 Gazzelinin tahliyesi için bir adet A400M uçağın görevlendirildiğini açıkladı.

Milli Savunma Bakanlığı'nın sosyal medya hesabından yapılan açıklama şöyle: Sağlık Bakanlığının talebi üzerine; Türkiye’de tedavi görecek olan 109 Gazzeli kardeşimizin tahliyesi için Hava Kuvvetlerimize ait bir adet A400M uçağı görevlendirildi. Kayseri’den havalanan ve Mısır’a giden uçağımızda 10 kişilik sağlık personeli de bulunuyor.

 

Türkiye'den hasta 104 Gazzeli için uçak havalandı

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Demokrasi ~ 20 gün önce
Hatay hala su bekliyor. Ben bu kadar kendi vatanına düşman bir iktidar daha görmedim. Atatürk bunların dedelerini asamadan öldüya ben buna yanıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TengriTürküKorusun ~ 20 gün önce
Türkiye de ki devlet adamları dediğimiz kişiler (aslında adam değil) tarih boyunca hiç bir zaman böyle bir hainliğin içinde olmadı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot ~ 20 gün önce
Vay halimize diyene: Müslümanlığı ve değerlerini iyi araştırırsan, Osmanlı tarihini biraz karıştırırsan Filistine olan ilgimizi anlayabilirsin. Zamanında orası OSMANLI toprağı idi. Yani bizimdi. Aleyhimize iş yapan Filistinliler değil, maaşını israilin ödediği mahmut abbasın kendisidir. Ayrıca Filistinliler arap da değildir. Sen bu işlere kafanız hiç yorma.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İş kolu ~ 17 gün önce
Bu kadar bilgiyle yanlış iş kolundasınız gerçekten. Harcanmayın lütfen.. Bilginizi herkes ile paylaşacağınız bir işe geçin. Çok cahil insanlar var.
Vay halimize ~ 20 gün önce
Olaya bak, kendi vatandaşı ihtiyaç içinde intihar ediyor, ölüyor ama bi arap kadar ederi olmuyor. O uçak babasının uçağı tabi.. vergilerle alınan yakıtlar ile araplara yardım uçağı kalkıyor. Haram zıkkım olsun, bize mi güvendiniz. Her olayda Türkiye’nin aleyhinde iş yapan Filistin’e nedir bu kadar ilgi alaka?!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Merak etme ~ 20 gün önce
Sen merak etme, devlet benim vergilerimle yapıyor bu işleri, senin vergilerinle sokak köpeklerinin karnını doyuruyorlar
Vicdan yoksunu ~ 20 gün önce
Başlık sana yeterli
İsmini yaz ~ 20 gün önce
İsmini yaz da kim olduğunu bilelim ve benim verdiğim vergi feda olsun senin verdiğin vergi ne kadarsa suratına atacam verdiğin vergi kadar konuş

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000