02 Aralık 2021, Perşembe 15:40:19

Türkiye Uçak Bakım Eğitim Kuruluşları Yarın Buluşacak

Ülkemizde uçak bakımı alanında eğitim veren kuruluşların buluşma organizasyonu olan TUBEK, ilk toplantısıyla çalışmalara başlıyor.
  • Dernek daha ne yapsın? Derneğimize sahip çıkın gençler.

Ülkemizde uçak bakımı alanında eğitim veren kuruluşların buluşma organizasyonu olan Türkiye Uçak Bakım Eğitim Kuruluşları (TUBEK), ilk toplantısıyla çalışmalara yarın başlıyor.

Konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Ülkemizin dört bir yanında verilen uçak bakım eğitimlerinin daha kaliteli hale gelmesi hedefiyle yola çıkıyoruz. Dünyadaki teknolojik gelişmelere ve sektöre uyum sağlayarak, istihdama yönelik kalifiye kişilerin yetiştirilmesi için paydaşları buluşturuyoruz.

3 Aralık 2021 Cuma günü ilk oturumu gerçekleşecek olan TUBEK ; uçak bakım eğitimcileriyle sektörün öncü firmalarını, uçak bakım alanındaki gereksinimlere ve sorunlara çözüm sağlamak için bir araya getiriyor.

Orta öğretim ve üniversitelerin temsilcileriyle sektörün güçlü markaları 3 Aralık 2021 tarihinde Atatürk Havalimanında bulunan Türk Sivil Havacılık Akademisinde buluşacak. Program akışı görsellerde belirtilmiştir. Toplantılar hakkında ilerleyen günlerde bilgilendirici açıklamalar duyuru kanallarımızdan yapılacaktır."

Türkiye Uçak Bakım Eğitim Kuruluşları Yarın Buluşacak

Facebook Yorum

Yorumlar

Helal olsun Uted'e ~ 2 ay önce
Dernek daha ne yapsın? Derneğimize sahip çıkın gençler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000