25 Ocak 2023, Çarşamba 13:26:56

Turkish DO&CO'da zam oranları belli oldu

Turkish DO&CO personelinin merakla beklediği zam oranları belli oldu.
  • her sene sonu gizli kapaklı gruplasmaslar yalakaliklarla kıdem atlayanlar çalışanın hakkını vermeyenler 1 2 senelik adamları üste taşımalar her türlüsünü gördüm burda çalışanlar arasındaki gruplar çok adaletsiz emeğe saygı 0. Burada çalışmaya değil laf götürmeye kabiliyetliysen ona göre muamele var iş yapanın gram önemi yok.
  • Asgari maaşın bir tık üstü deme valla çarpılırsın :) Hepimiz birbirimizin maaşlarını biliyoruz.
  • Helali hoş olsun.hepsi birbirinden değerli insanlar.güle güle,sağlıkla harcasınlar
  • Hazirandan bu yana bütün türkiyenin aldığı zammı beyaz yakaya yapma eksik maaş ver. Maaş bi de üstüne kesintiye girsin komik rakamlara kadar düşsün bunu da görmezden gel. Aralık vermen gereken bonusu da kes. Çarpanlarla mavi yakaya %76 zam ver ( onlar için de az bence ) beyaz yakayı 1 sene sonra 70 le geçiştir. Ne bir banka promosyonu veya primi layık görme. Halen mail de olduğu gibi beyaz köleye senede 1 zammı vurgula. YÖNETİCİLER YATACAK YERİNİZ YOK! Hiçmi ses çıkarmıyosunuz çok mu çekiniyorsunuz ters fikirde kalmaktan ki sanmıyorum tahminimce bu fikirde yalakalık için sizden çıkmıştır. Ahmet bolat buna ses çıkarmıcakmı. Bu insanlar günde en az 3 saatini yolda geçiriyor ailelerine ayrıcak enerjileri bile kalmıyor karşılığı bu mu ?
  • Bizden çaldıklarınız ile zam açıklanmadan hemen 1 gün önce Zanzibar a tatile giden yönetici boğazında kalsın yediğin içtiğin…
  • 4 senedir Deliler gibi çalıştırılıp terfi yetişmedi diyerekten vermeyip bu kadar ucuza işçilik yaptıran doconun omurgasız yöneticileri işiniz gücünüz rast gitmesin.. Ahmet Bolat bu işe el atarak iştirak işçilerinin kaderinde rol oynamalı.
  • 1 sene boyunca beyaz yakayı 8k maaşa çalıştıran doco , ikramiyesiz, bonussuz yüzde 70le mi göz boyayacak? Olmadı doco efendi.. Gelir vergisi de cabası.. Süpersiniz
  • Arkadaşlar , farkında mısınız bilmiyorum ama geçen sene 6. Ayda tüm şirketlere verilen zam Doco beyaz yaka personeline verilmedi. Bu maaş da da herkes zamlı maaş üstünden 6. Ayda zam alırken yine beyaz yaka Doco personeli alamayacak . Yılda bir kez verilen bonus haklarını da elinden aldılar . Bir tek her ay vergiyle kesilen maaşları kaldı ellerinde . Bu mu size fazla geliyor .
  • 20 alan mavi yakalı maaşı ikramiyelerle mesailerle beyaz yakayla nerdeyse eşit arkadaşlar beyaz yaka ne temmuz da zam aldı ne gelecek temmuz da alacak yılda bir verilen ve ekstra ücret verilmeyen beyaz yakaya yapılan bu 70 genele vurunca çok az kalıyor ayrıca tgs li arkadaşlar biraz görgüsüzce yorumlar yazmayın 3 ayda bir ikramiyeniz maaş oranınız ve 6 ayda bir yapılan zammınız var docoyla kıyaslama yapmayın bence :)
  • Arkadaşlar biz geçtiğimiz temmuzda zam almadık siz bizden fazla aldınız çarpanla beraber akıl tutulması yaşıyosunuz sanırım bize 40 docoya 70 gibi bir algı yapmayın

Turkish DO&CO personelinin merakla beklediği zam oranları belli oldu.

Alınan karara göre; Mavi yaka personele yüzde 20 oranında, Beyaz yaka ve FC personeline yüzde 70 oranında zam yapıldı.

Personele de duyurulan o açıklama şöyle:

Ocak ayı itibarıyla çalışanlarımıza yapılacak zam oranlarımız belirlenmiştir.

TİS kapsamında 6 ayda bir zam uygulaması yapılan Mavi Yaka personelimizin maaşlarına yüzde 20 oranında, yılda 1 kez zam uygulaması yapılan kapsam dışı Beyaz Yaka ve FC personelimizin maaşlarına yüzde 70 oranında zam uygulanacaktır.

Turkish DO&CO'da zam oranları belli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (144)

Doco ~ 24 saat önce
her sene sonu gizli kapaklı gruplasmaslar yalakaliklarla kıdem atlayanlar çalışanın hakkını vermeyenler 1 2 senelik adamları üste taşımalar her türlüsünü gördüm burda çalışanlar arasındaki gruplar çok adaletsiz emeğe saygı 0. Burada çalışmaya değil laf götürmeye kabiliyetliysen ona göre muamele var iş yapanın gram önemi yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
atlas trolley ~ 2 gün önce
Asgari maaşın bir tık üstü deme valla çarpılırsın :) Hepimiz birbirimizin maaşlarını biliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
V ~ 3 gün önce
Helali hoş olsun.hepsi birbirinden değerli insanlar.güle güle,sağlıkla harcasınlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doco Cip ~ 4 gün önce
Hazirandan bu yana bütün türkiyenin aldığı zammı beyaz yakaya yapma eksik maaş ver. Maaş bi de üstüne kesintiye girsin komik rakamlara kadar düşsün bunu da görmezden gel. Aralık vermen gereken bonusu da kes. Çarpanlarla mavi yakaya %76 zam ver ( onlar için de az bence ) beyaz yakayı 1 sene sonra 70 le geçiştir. Ne bir banka promosyonu veya primi layık görme. Halen mail de olduğu gibi beyaz köleye senede 1 zammı vurgula. YÖNETİCİLER YATACAK YERİNİZ YOK! Hiçmi ses çıkarmıyosunuz çok mu çekiniyorsunuz ters fikirde kalmaktan ki sanmıyorum tahminimce bu fikirde yalakalık için sizden çıkmıştır. Ahmet bolat buna ses çıkarmıcakmı. Bu insanlar günde en az 3 saatini yolda geçiriyor ailelerine ayrıcak enerjileri bile kalmıyor karşılığı bu mu ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doco üst yönetimine ~ 4 gün önce
Bizden çaldıklarınız ile zam açıklanmadan hemen 1 gün önce Zanzibar a tatile giden yönetici boğazında kalsın yediğin içtiğin…

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DOCO CIP ~ 4 gün önce
4 senedir Deliler gibi çalıştırılıp terfi yetişmedi diyerekten vermeyip bu kadar ucuza işçilik yaptıran doconun omurgasız yöneticileri işiniz gücünüz rast gitmesin.. Ahmet Bolat bu işe el atarak iştirak işçilerinin kaderinde rol oynamalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doco maestro ~ 4 gün önce
1 sene boyunca beyaz yakayı 8k maaşa çalıştıran doco , ikramiyesiz, bonussuz yüzde 70le mi göz boyayacak? Olmadı doco efendi.. Gelir vergisi de cabası.. Süpersiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dışlanmış Beyaz yaka ~ 4 gün önce
Arkadaşlar , farkında mısınız bilmiyorum ama geçen sene 6. Ayda tüm şirketlere verilen zam Doco beyaz yaka personeline verilmedi. Bu maaş da da herkes zamlı maaş üstünden 6. Ayda zam alırken yine beyaz yaka Doco personeli alamayacak . Yılda bir kez verilen bonus haklarını da elinden aldılar . Bir tek her ay vergiyle kesilen maaşları kaldı ellerinde . Bu mu size fazla geliyor .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doco ~ 4 gün önce
20 alan mavi yakalı maaşı ikramiyelerle mesailerle beyaz yakayla nerdeyse eşit arkadaşlar beyaz yaka ne temmuz da zam aldı ne gelecek temmuz da alacak yılda bir verilen ve ekstra ücret verilmeyen beyaz yakaya yapılan bu 70 genele vurunca çok az kalıyor ayrıca tgs li arkadaşlar biraz görgüsüzce yorumlar yazmayın 3 ayda bir ikramiyeniz maaş oranınız ve 6 ayda bir yapılan zammınız var docoyla kıyaslama yapmayın bence :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgsliler ~ 4 gün önce
Arkadaşlar biz geçtiğimiz temmuzda zam almadık siz bizden fazla aldınız çarpanla beraber akıl tutulması yaşıyosunuz sanırım bize 40 docoya 70 gibi bir algı yapmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000