13 Mart 2021, Cumartesi 12:29:11

Turkish Cargo UNICEF'in aşılarını taşıyor

Turkish Cargo, Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu'nun (UNICEF), Covid-19 aşılarını ve sağlık ekipmanlarını dünyanın dört bir yanına taşıyor.
  • Cin , hindistan asilarina bakiyormusunuz nerelere gidiyor.
  • Yıllardır yazıyorum. Turkish Cargo’yu bireysel kullanıcıyla buluşturun. dünyada corona sonrası kargoya talep patladı. Devam edecek, THY kargo altyapısı ile orta uzun vadede tek başına DHL gibi olabilir. Bu işe kafa yorun. istihdama ciddi katkısı olur.
  • asi olmak isteyen personelin asi parasini cebinden vermesi gerekiyor. Cunku cok para kazaniyorlar !!
  • Acilen kokpit personeli asilanmalidir. Ayda minimum 55-60 saat ucuyoruz max 70-80
  • Torpil havayolları aşıları bedava mı taşıyor ki böyle reklam haberi yapıyorsunuz ?

Dünyada en geniş uçuş ağına sahip hava kargo markası Turkish Cargo, Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu'nun (UNICEF), Covid-19 aşılarını ve sağlık ekipmanlarını dünyanın dört bir yanına taşıyor.

Türk Hava Yolları'ndan yapılan açıklamaya göre, Turkish Cargo, küresel nakliye şirketi Kuehne+Nagel iş birliğiyle UNICEF'in Hindistan'dan tedarik ettiği 1,7 milyon doz Covid-19 aşısını Mumbai'den Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nin başkenti Kinşasa'ya götürdü.

Özel kargo taşımalarında 30 yıllık deneyime sahip olan Turkish Cargo, geçen günlerde de UNICEF'e ait yüz binlerce Covid-19 şırıngasını, Barcelona'dan Tunus'a ve Covid-19 aşılarını Amsterdam'dan Kiev, Tiflis ve Amman'a ulaştırdı.

Turkish Cargo, Covid-19 aşılarının tüm dünyaya ulaştırılması noktasında da önemli bir sorumluluk üstleniyor ve küresel pandemiyle mücadele kapsamında ulusal ve uluslararası otoritelerle iş birliğini sürdürüyor.

Geçen aylarda Çin'in Sinovac aşılarını dünyanın farklı bölgelerine ulaştıran Turkish Cargo, birçok farklı aşı tipini taşımaya ve dünyanın dört bir yanına ulaştırmaya devam ediyor.

Özel kargo taşımalarında azami hassasiyet gösteren ve global standartlarda tasarladığı "TK Pharma" ürünü ile en ideal şartlarda soğuk zinciri koruyan şirket, IATA CEIV (Bağımsız Denetleyiciler için Mükemmellik Merkezi) pharma sertifikasına sahip olarak gerçekleştirdiği operasyonlarla, dünyanın dört bir yanına ilaç ve aşı taşıyor.

Dünyada 400'den fazla destinasyon arasında küresel ilaç koridoru oluşturan Turkish Cargo, 96'sı direkt kargo olan 300'den fazla destinasyona ulaşıyor ve 365 uçaktan oluşan filosuyla, global hizmet ağında yer alan müşterilerine 7/24 hizmet sağlamaya devam ediyor.

Turkish Cargo UNICEF'in aşılarını taşıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Ilginc ~ 3 yıl önce
Cin , hindistan asilarina bakiyormusunuz nerelere gidiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hakkı ~ 3 yıl önce
Yıllardır yazıyorum. Turkish Cargo’yu bireysel kullanıcıyla buluşturun. dünyada corona sonrası kargoya talep patladı. Devam edecek, THY kargo altyapısı ile orta uzun vadede tek başına DHL gibi olabilir. Bu işe kafa yorun. istihdama ciddi katkısı olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
muhiddin ~ 3 yıl önce
asi olmak isteyen personelin asi parasini cebinden vermesi gerekiyor. Cunku cok para kazaniyorlar !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acilen ~ 3 yıl önce
Acilen kokpit personeli asilanmalidir. Ayda minimum 55-60 saat ucuyoruz max 70-80

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Loadmaster ~ 3 yıl önce
100 saatin altını görürsek kendimizi şanslı sayıyoruz.
unicef ~ 3 yıl önce
Torpil havayolları aşıları bedava mı taşıyor ki böyle reklam haberi yapıyorsunuz ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bombacı mülayim ~ 3 yıl önce
Yok bir de bedava taşıyacaktı.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000