15 Ocak 2018, Pazartesi 12:20:36

Turkish Cargo Miami'ye B777-200F ile uçacak

Turkish Cargo Miami’ye geniş gövde kargo uçakları ile uçmaya başlıyor.
  • Bize her dümeni yapan abd nin icadıyla abd nin bir şehrine uçuşa başladığımızı reklamla bilmem neyle ilan etmek nasıl bir kafadır var mı anlayan?
  • 4 PİLOT İLE MİAMİ YATILI OLACAK SEFERLER
  • Ey Amerika seni senin uçağınla işte böyle vururuz. Çıkarma yapicaz mayamiye. Hullulll
  • anadolujet e baglamis resmen 77 ile 4 bacak keyfi..
  • İlker bey yanımızda thy kadrolu memurlar çalışıyor. Bizde 5m taşerona bağlı kargo memuruyuz.aynı işi yaıyruz.Onların çoğu lise biz lisans mezunuyuz. Thy ve kargo kar etti.thy kadrolu memuru zaten yüksek maaş ve 4 ikramiye birsuru yan hakkı var. Bu kar da bizim katkımız olmadimi? Bize taserona niye prim yok? Biz cokmu maaş alıyoruz? Bizim hakkımız yokmu bu primde.Bizimde çocuklarımız var bizde insanız ve İstanbulda yaşıyoruz. Biri yer.biri bakar kıyamet ondan kopar demişler. Elinizi vicdaniza koyun. Neden 5M.e komisyon ödüyorsun ben sana lazım isem lazımım zaten. Benim direk patronum sen ol.komisyon verme.o komisyonu bize ver.bizde türküz. Bizde senle aynı gorusteyiz. Zaten bizleri parti işe aldirmadimi. İlla icerden tk.dan birilerinin akrabasimi olmak lazım. Lütfen artık tüm 5m.i kargoyu tk yaptık hayırlı olsun müjdesini verinki. Bizde daha canla başla devam edelim. InsaAllah. Taşeron sistem thy.da işyeri huzur ve barışınada aykırı.
  • sen kargo uçağı değilsin, kendine gel 777!
  • Kaç pilot görev alıyor ve dinlenme programı nasıl bilen var mı?

Dünyada en fazla ülkeye uçan havayolu Türk Hava Yolları’nın başarılı alt markası Turkish Cargo, 15 Ocak 2018 tarihinde (bugün) Amerika Birleşik Devletleri (ABD) ve dünya hava kargo pazarının stratejik noktalarından Miami’ye kargo seferi başlatıyor. Turkish Cargo’nun Miami’ye düzenleyeceği kargo seferleri filoya geçtiğimiz ay eklenen geniş gövde Boeing 777-200F tipi kargo uçağı ile icra edilecek.

Miami’ye Turkish Cargo’nun hizmet verdiği 120 ülkedeki 300’den fazla uçuş noktasına bağlantı imkanı sunan seferler İstanbul– Madrid- Miami gidişli, Miami- Houston- İstanbul dönüşlü olarak gerçekleştirilecek.

Daha önce Türk Hava Yolları’nın yolcu uçakları ile Chicago, Atlanta, ve New York’a haftalık 110 ton kapasiteyle kargo taşımacılığı gerçekleştiren Turkish Cargo Miami ile Amerika’da hizmet sunduğu nokta sayısını da dörde çıkarmış oldu. Bayrak taşıyıcı kargo şirketi ABD pazarına sunduğu kapasiteyi ise geniş gövde kargo uçağı ile 100 ton daha artırarak bu pazarda haftalık 220 ton kapasiteye ulaştı.

ABD’nin en büyük, uluslararası kargo pazarının ise 10. büyük dağıtım merkezi  konumunda olan Mimai Havalimanı, uluslararası transit kargo hacminin yüzde 47’sini oluşturan bozulabilir kargo tedarik zincirinin gereksinim duyduğu en ileri teknolojiye sahip altyapısıyla hizmet sağlıyor.

Miami çıkışlı başlıca kargolar; taze çiçekler, bozulabilir meyve ve sebzeler, yüksek teknoloji ürünleri, telekomünikasyon ekipmanları ve uçak parçalarıdır. Bölgenin başlıca ithalat kalemleri ise; tekstil, balık, ilaç, çiçek, otomobil, kimyasallar, petrokimya ürünler ve diğer bozulabilir ürünlerdir.

İstanbul (IST) – Madrid (MAD)- Miami (MIA) –Houston (IAH) - Istanbul (IST) rotalı kargo seferi tarife detayı aşağıdaki gibidir;

Turkish Cargo Miami'ye B777-200F ile uçacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

??? ~ 4 yıl önce
Bize her dümeni yapan abd nin icadıyla abd nin bir şehrine uçuşa başladığımızı reklamla bilmem neyle ilan etmek nasıl bir kafadır var mı anlayan?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PLAN ~ 4 yıl önce
4 PİLOT İLE MİAMİ YATILI OLACAK SEFERLER

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Amerika ~ 4 yıl önce
Ey Amerika seni senin uçağınla işte böyle vururuz. Çıkarma yapicaz mayamiye. Hullulll

Yanıtla

Kalan karakter 1000
37 fo ~ 4 yıl önce
anadolujet e baglamis resmen 77 ile 4 bacak keyfi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
5M - THY KARGO ~ 4 yıl önce
İlker bey yanımızda thy kadrolu memurlar çalışıyor. Bizde 5m taşerona bağlı kargo memuruyuz.aynı işi yaıyruz.Onların çoğu lise biz lisans mezunuyuz. Thy ve kargo kar etti.thy kadrolu memuru zaten yüksek maaş ve 4 ikramiye birsuru yan hakkı var. Bu kar da bizim katkımız olmadimi? Bize taserona niye prim yok? Biz cokmu maaş alıyoruz? Bizim hakkımız yokmu bu primde.Bizimde çocuklarımız var bizde insanız ve İstanbulda yaşıyoruz. Biri yer.biri bakar kıyamet ondan kopar demişler. Elinizi vicdaniza koyun. Neden 5M.e komisyon ödüyorsun ben sana lazım isem lazımım zaten. Benim direk patronum sen ol.komisyon verme.o komisyonu bize ver.bizde türküz. Bizde senle aynı gorusteyiz. Zaten bizleri parti işe aldirmadimi. İlla icerden tk.dan birilerinin akrabasimi olmak lazım. Lütfen artık tüm 5m.i kargoyu tk yaptık hayırlı olsun müjdesini verinki. Bizde daha canla başla devam edelim. InsaAllah. Taşeron sistem thy.da işyeri huzur ve barışınada aykırı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bu nasıl zihniyet ~ 4 yıl önce
bizi parti işe aldı torpille girdik bize de prim verin. torpilimiz tk içinden değildi ama torpildi sonuçta biz de hakediyoruz primi. hazır el atmışken bi de bizi tk'ya da alıverin aradaki torpilci para kazanmasın.
concorde ~ 4 yıl önce
sen kargo uçağı değilsin, kendine gel 777!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Plan ~ 4 yıl önce
Kaç pilot görev alıyor ve dinlenme programı nasıl bilen var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Var ~ 4 yıl önce
Yeterince pilot ve iyi dinlenme olanakları var....

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000