30 Temmuz 2021, Cuma 10:42:44

Türk savaş uçakları terör hedeflerini vurdu

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak kuzeyinde Kandil, Gara, Hakurk, Zap bölgelerinde hava harekatı düzenlendi.
  • Bombayla olen terorist varmi bir sorun Mit e???

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak kuzeyinde Kandil, Gara, Hakurk, Zap bölgelerinde hava harekatı düzenlendiğini, teröristlere ait barınak, sığınak ve mühimmat depoları, sözde karargah yerleri ile mağaralardan oluşan 40'a yakın hedefin imha edildiğini açıkladı.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, 'Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) bölücü terör örgütüne karşı etkin ve kapsamlı terörle mücadele harekatının büyük bir azim ve kararlılıkla yürütüldüğü' belirtildi.

Bu kapsamda dün Irak kuzeyinde Kandil, Gara, Hakurk, Zap bölgelerinde bulunan ve teröristler tarafından kullanılan hedeflere hava harekatı düzenlendiği bildirilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Hava harekatıyla teröristlere ait barınak, sığınak ve mühimmat depoları, sözde karargah yerleri ile mağaralardan oluşan 40'a yakın hedef imha edilmiş, terör örgütünün söz konusu bölgelerdeki varlığına ağır bir darbe vurulmuştur. Asil milletimizin bağrından çıkan Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından ülkemizin ve milletimizin güvenliği için terörle mücadeleye en son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar devam edilecektir."

Türk savaş uçakları terör hedeflerini vurdu

Facebook Yorum

Yorumlar

Hari ordan ~ 2 ay önce
Bombayla olen terorist varmi bir sorun Mit e???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Olmaz ~ 2 ay önce
Askerde komandiydum Bombayla olen bir terorist gormedim, Taarruz helikopterlerinden korkarlar, ucaklara gulerler, paramizi saga sola savurmayin
çook ~ 2 ay önce
Fetöcü çöp nesil def edildiğinden bu yana hedefler tam isabet. Pkk lı haşerelere bilgi gitmediği için fare gibi telef oluyorlar.
Uçak bombasıyla ölürler mi? ~ 2 ay önce
Ölmek demeyelim de birçok durumda buharlaşırlar. Geldiğini anlayamadıkları için korkmaya zamanları bile olmaz.
Ne var bunda korkacak ~ 2 ay önce
Yanınızdan uçak geçmiş, izleyin, keyfini çıkarın.
Adam gibi başkan geldi ~ 2 ay önce
İşler değişmeye başladı. Demişlerdi zaten:"Herşey çok güzel olacak"

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000