11 Nisan 2021, Pazar 09:15:19

Türk iş insanı ambulans uçakla Türkiye'ye getirildi

Azerbaycan’da koronavirüse yakalanan Türk iş insanı Surur Aydın, tedavisi için Sağlık Bakanlığı tarafından tahsis edilen ambulans uçakla Türkiye’ye getirildi.
  • Şu tür haber duyunca sinir olan bir ben miyim ya? Pandeminin ilk gününden beri yeterin artık ya. Kabak tadı vermeye başladınız ama. Devlet hastanelerinden kovid olunca tedavi edilmeyip geri çevrilen hastaları da ve özele gitmek zorunda kalıp da günlüğü 2000 tl yatak parası vermek zorunda kalan hastaları da haber yapın ozaman. Site olarak saçmalıyorsunuz artık. Bu 3. oldu aynı yorumu yazalı. Yaranıza tuzmu basıyorum anlamadım. Paylaşın artık saçmalamayın.
  • Isin icinde is ve para olsun... Yeni zelandaya bile giderler
  • Vatandaşa her türlü maddi ve manevi eziyet edilirken, akpli lere özel uçak bile tahsis edilir bu ülkede. Ben en yakınım olan akp ilçe başkanı için kaldırılan helikopteri biliyorum.
  • Ama vatandaş hastanede yer bulamadığı için ölüyor, bravo türkiyem
  • Zengin adamin yakit masrafini bu devlet oduyor
  • Insallah iylesir en kisa zamanda. Bir kac ay once Hollandadan losemi olan Turk genc Turkiye getirilmisti maalesef tedavi sirasinda can verdi :( Cok aci verici
  • Allah belasını versin. Vatandaş yatacak hastane bulamıyor organ yetmezliğinden ölüyor ekiplerimiz hkg de günlerce konteynırda kalmak zorunda kalıyor ama mesela paraysa ambulans ucak devrede. Biz kimiz ki? Şimdilik ezilen halkız ama zamanı gelince sandıkta hesap soracak halkız
  • İyileşince adamcağızı evine geri bırakın..Reks etmesin buralarda..
  • Ben gecenlerde denemek icin GATA’yi aradim koronayim gelin beni alin dedim, kimse ne yapacagimi bilemedi. Gogis hastaliklarinda randevu yok su anda ilerde tekrar arayin dediler. Bu ambulans ucak haberlerini gordukce guluyorum. Ihaleyi alan sirketi zengin etmekten baska ise yaramiyor bu ucaklar.
  • Yandaş kendisine ambulans yollayanları ama vatandaşını aşılayamayan,maske dağıtamayan,lebaleb kongreler yapıp vaka sayılarını arttıranları itinayla yalamış hamdolsun. İlticayla gittiği İsveç'de bmw'ye binen,kendilerine bakılmadığı için twitter'de iktidara yağcılık yapan,gösteriş için bu durumu fırsat bilen iktidarın tribüne oynamak için ambulansla ülkeye getirdiği gariban ! ne oldu acaba ? O da birilerine,ülkesine övgüler düzüyordu İsveç madem sana bakmadık diye yalan söylüyorsun o zaman seni ve aileni vatandaşlıktan çıkaracağız deyince anında ailecek u dönüşü yapmışlardı.

Azerbaycan’da koronavirüse yakalanan Türk iş insanı Surur Aydın, tedavisi için Sağlık Bakanlığı tarafından tahsis edilen ambulans uçakla Türkiye’ye getirildi.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) açıklamasına göre, Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birliği (GAİB) Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Surur Aydın’a ihracat faaliyetleri için bulunduğu Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de koronavirüs teşhisi konuldu.

Tedavisinin Türkiye’de devam edilmesi talebinde bulunan Aydın’ın, TİM Başkanı İsmail Gülle’nin girişimleri sonucu yurda getirilmesi için Sağlık Bakanlığı tarafından ambulans uçak tahsis edildi.

Nakil operasyonu kapsamında ambulans uçakla bugün Bakü’den Gaziantep’e getirilen Aydın, havalimanı apronunda bekletilen ambulansla tedavi göreceği hastaneye nakledildi.

"Devletimiz her zaman ve her yerde yanımızda"

Dünyanın neresinde olursa olsun Türk vatandaşına devletinin sahip çıktığını belirten Aydın, "Devletimiz zor zamanlarımızda da her zaman ve her yerde yanımızda oluyor ve bizi hiç yalnız bırakmıyor. Ülkemde tedavi göreceğim için mutluyum." ifadelerini kullandı.

GAİB Başkanı Mahsum Altunkaya’nın talebi üzerine TİM delegesi de olan Surur Aydın’ın Türkiye’ye getirilmesi için harekete geçen İsmail Gülle ise konuya ilişkin şunları kaydetti:

"Türkiye’ye değer katmak için dünyanın dört bir tarafına giden biz ihracatçılar, devletin gücünü her an yanımızda hissetmenin gururunu yaşıyoruz. 'Yol ve kader arkadaşım' dediği ihracatçıları yolda ve darda bırakmayan Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Azerbaycan’da yakalandığı Kovid-19 nedeniyle tedavi altına alınan ihracat ailemizin bir neferi olan Surur Aydın’ı ülkemize getirilmesine desteklerinden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz. Bu süreçte ailemize desteğini esirgemeyen Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca ve sağlık çalışanlarımıza teşekkürü borç biliriz."

Türk iş insanı ambulans uçakla Türkiye'ye getirildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Yoruma izin ~ 1 ay önce
Şu tür haber duyunca sinir olan bir ben miyim ya? Pandeminin ilk gününden beri yeterin artık ya. Kabak tadı vermeye başladınız ama. Devlet hastanelerinden kovid olunca tedavi edilmeyip geri çevrilen hastaları da ve özele gitmek zorunda kalıp da günlüğü 2000 tl yatak parası vermek zorunda kalan hastaları da haber yapın ozaman. Site olarak saçmalıyorsunuz artık. Bu 3. oldu aynı yorumu yazalı. Yaranıza tuzmu basıyorum anlamadım. Paylaşın artık saçmalamayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Km ~ 1 ay önce
Isin icinde is ve para olsun... Yeni zelandaya bile giderler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kpt787 ~ 1 ay önce
Vatandaşa her türlü maddi ve manevi eziyet edilirken, akpli lere özel uçak bile tahsis edilir bu ülkede. Ben en yakınım olan akp ilçe başkanı için kaldırılan helikopteri biliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 1 ay önce
Ama vatandaş hastanede yer bulamadığı için ölüyor, bravo türkiyem

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mba usa ~ 1 ay önce
Zengin adamin yakit masrafini bu devlet oduyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gr ~ 1 ay önce
Insallah iylesir en kisa zamanda. Bir kac ay once Hollandadan losemi olan Turk genc Turkiye getirilmisti maalesef tedavi sirasinda can verdi :( Cok aci verici

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu ayrımcılığın ~ 1 ay önce
Allah belasını versin. Vatandaş yatacak hastane bulamıyor organ yetmezliğinden ölüyor ekiplerimiz hkg de günlerce konteynırda kalmak zorunda kalıyor ama mesela paraysa ambulans ucak devrede. Biz kimiz ki? Şimdilik ezilen halkız ama zamanı gelince sandıkta hesap soracak halkız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali ~ 1 ay önce
İyileşince adamcağızı evine geri bırakın..Reks etmesin buralarda..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gercekler ~ 1 ay önce
Ben gecenlerde denemek icin GATA’yi aradim koronayim gelin beni alin dedim, kimse ne yapacagimi bilemedi. Gogis hastaliklarinda randevu yok su anda ilerde tekrar arayin dediler. Bu ambulans ucak haberlerini gordukce guluyorum. Ihaleyi alan sirketi zengin etmekten baska ise yaramiyor bu ucaklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Durmak yok yağcılığa devam ~ 1 ay önce
Yandaş kendisine ambulans yollayanları ama vatandaşını aşılayamayan,maske dağıtamayan,lebaleb kongreler yapıp vaka sayılarını arttıranları itinayla yalamış hamdolsun. İlticayla gittiği İsveç'de bmw'ye binen,kendilerine bakılmadığı için twitter'de iktidara yağcılık yapan,gösteriş için bu durumu fırsat bilen iktidarın tribüne oynamak için ambulansla ülkeye getirdiği gariban ! ne oldu acaba ? O da birilerine,ülkesine övgüler düzüyordu İsveç madem sana bakmadık diye yalan söylüyorsun o zaman seni ve aileni vatandaşlıktan çıkaracağız deyince anında ailecek u dönüşü yapmışlardı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000