24 Şubat 2018, Cumartesi 10:14:07

Türk Hava Yolları rekora uçtu

Türk Hava Yolları, yeni hatlarından birisi olan Sierra Leone’nin başkenti Free Town’a uçmaya başladı. THY düzenlenen bu seferle birlikte dünya 121'inci ülkeyi de kanatlarının altına aldı.
  • Boeingcilere sürekli afrika planlayarak dengesizlik yaratan thy, bizlere gitmek için çok neden sundun.kapı orada ve defoluyoruz.berbat operasyonlarda o kadar iyi pisirmissin ki bizi, Arap şirketlerinde resmen parlıyoruz.bize yaptığın yatırım ve eğitim için tisikkirler thy, sen eğit, kaymagini araplar yesin!! B737 de daha çok açık olur ! Araya birkaç Avrupa yatisi koy da elindekileri de kaybetme!!!!
  • Sıtma kitine ilave Ebola kiti dağıtıp imza attırırlar. Böylece hasta olursanız size deterjan verdik siz kullanmasını bilmemişsiniz, napalım derler
  • nerde çerçöp ebola ülke var oraya THY gidiyor. Pilotlar, kabin işiniz zor ha ebola felan toplamayn aman dikkat.
  • Çoktandır hiç bir fotoğraf kafesinde flying cheff olmuyordu ne oldu thy bin kafasına taş mı düştü
  • başta fransiz havayolllari olmak uzere avrupali havayollari delleniyorlar thy kendi uçtuklari ulkeler sefer koymasindan nefret ediyorlar..ama yapacaklar hiçbir şey yoktur..
  • Bu ucaklara full flat bed konulmasi lazim, yoksa business yolcusu Emirates ve Qatar a kayiyor
  • Unitlere muhimmat yuklensin.
  • Ebolanın başkentine uçabildiğimiz için 737ciler olarak çok mutluyuz.
  • Gambiya - Banjul ucusu ne zaman baslayacak acaba? Turkiyeden tek ulasim yolu royal air maroc. Bilet fiyatlari ucuk durumda 1200 dolar civari. Thy senegale 600 dolara bilet satiyor.
  • Gorev bizi cagirior

Türk Hava Yolları, yeni hatlarından birisi olan Sierra Leone’nin başkenti Free Town’a uçmaya başladı. THY düzenlenen bu seferle birlikte dünya 121'inci ülkeyi de kanatlarının altına aldı.

İstanbul-Ouagadougou-Freetown seferi Atatürk Havalimanı’ndan gece saat 02.30’da yapıldı. İlk seferin yolcuları arasında davetliler ve gazeteciler de yer aldı. THY, Freetown'a gerçekleştirilen ilk uçuşunu TC-JYH kuyruk tescilli B737-900ER tipi yolcu uçağıyla icra etti.

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Dünyanın en çok ülkesine uçma rekorumuzu kırıyoruz. Bu gece başlayacağımız Sierra Leone-Free Town seferimiz ile 121. ülkeyi kanatlarımızın altına alıyoruz. Türkiye büyüyor, Türk Hava Yolları yüksekten uçuyor!" ifadelerini kullanmıştı.Türk Hava Yolları rekora uçtu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Cok yasa thy!! ~ 4 yıl önce
Boeingcilere sürekli afrika planlayarak dengesizlik yaratan thy, bizlere gitmek için çok neden sundun.kapı orada ve defoluyoruz.berbat operasyonlarda o kadar iyi pisirmissin ki bizi, Arap şirketlerinde resmen parlıyoruz.bize yaptığın yatırım ve eğitim için tisikkirler thy, sen eğit, kaymagini araplar yesin!! B737 de daha çok açık olur ! Araya birkaç Avrupa yatisi koy da elindekileri de kaybetme!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
işin ne ? ~ 4 yıl önce
gidiceksin tabi işin ne senin ? gerekirse hep ebola git gel.
737 fo ~ 4 yıl önce
Sıtma kitine ilave Ebola kiti dağıtıp imza attırırlar. Böylece hasta olursanız size deterjan verdik siz kullanmasını bilmemişsiniz, napalım derler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nerde çöp orda thy ~ 4 yıl önce
nerde çerçöp ebola ülke var oraya THY gidiyor. Pilotlar, kabin işiniz zor ha ebola felan toplamayn aman dikkat.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eski fc ~ 4 yıl önce
Çoktandır hiç bir fotoğraf kafesinde flying cheff olmuyordu ne oldu thy bin kafasına taş mı düştü

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camarothy ~ 4 yıl önce
başta fransiz havayolllari olmak uzere avrupali havayollari delleniyorlar thy kendi uçtuklari ulkeler sefer koymasindan nefret ediyorlar..ama yapacaklar hiçbir şey yoktur..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
737-900 ~ 4 yıl önce
Bu ucaklara full flat bed konulmasi lazim, yoksa business yolcusu Emirates ve Qatar a kayiyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Leonardo ~ 4 yıl önce
Unitlere muhimmat yuklensin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yaşasın ~ 4 yıl önce
Ebolanın başkentine uçabildiğimiz için 737ciler olarak çok mutluyuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gambiya İstanbul ~ 4 yıl önce
Gambiya - Banjul ucusu ne zaman baslayacak acaba? Turkiyeden tek ulasim yolu royal air maroc. Bilet fiyatlari ucuk durumda 1200 dolar civari. Thy senegale 600 dolara bilet satiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Amele B737 FO ~ 4 yıl önce
Gorev bizi cagirior

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Begenmiyorsan ~ 4 yıl önce
Kapi orada kardesim. Hep ayni kisiler agliyor ama hic birinizde yürekli degilsiniz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000