28 Mart 2017, Salı 10:17:56

Turistlere çiçekli karşılama

Tatil için Türkiye’yi tercih eden İngiliz turistler Bodrum-Milas havalimanında karanfillerle karşılandı.
  • Bugün çiçek veren yatın başka şeyde verir.
  • Sağ baştaki adam aynı Rıza Baba.
  • Bodrumda ciddi bir ingiliz nufusu var.Siyasi durumlar malum...Kaybetmek istemiyorlar insnlari ve cokda guzel bisi yaptiklari.Zannetmiyorumda kaybedeceklerini.Ege nin guzelligini biliyorlar.Bukadar guzel biryerde bukadar ucuza tatili baska nerde yapabilirler?
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Neden şampanya patlatılmıyor? Çok katlı pasta kesilip, ilk dilim ilk yolcuya yedirilebilir. Organizasyon zayıf kalmış. İnsan ilişkilerinde ve psikolojide geçerli bir kavram vardır. Bir insanın üstüne ne kadar düşer, ilgi gösterir, odak noktana koyarsan o insan senden o kadar hızlı ve çabuk kaçar uzaklaşır. Bu durumda o misal. Hadi bakalım en iyisi akışına bırakmak.
  • Zor durumdayız artık ne yapacağımızı şaşırdık demek bi
  • 50 pounda bilet alıp gelince daha kıymetlidir bu şişkolar. Karafili görünce ülkene aşık olur. Kesin yani.
  • o uçak hindistandan gelse aynı şekilde karşılarmıydınız bakalım? ingiliz uşakları sizi. bilinç altında mandasınız, kölesiniz bunun başka açıklaması yok.
  • bunların g- böyle kaldırıyorsunuz sonra tabiki sana efendilik taslar.
  • Kendimizi karşı taraftan ne kadar aşağı gördüğümüzün istemsiz dışavurumundan başka bir şey değil. Saçmalık...

Tatil için Türkiye’yi tercih eden İngiliz turistler Bodrum-Milas havalimanında karanfillerle karşılandı.

Londra'dan gelen yolcu uçağı ile Milas-Bodrum Havalimanına inen İngiliz turistler dış hatlar terminali girişinde kırmızı karanfillerle karşılandı. Londra'dan Easy Jet uçağıyla gelen 163 İngiliz yolcu Çiçeklerle karşılananınca kısa süreli şaşkınlık yaşadı. Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Başmüdürü Kemal Daştan, Başmüdür Yardımcısı Hasan Tosun, TAV İşletme Koordinatörü İclal Kayaoğlu ve Havaş İstasyon Müdürü Fatma Abatay tarafından karşılanan turistlere, karanfil verildi. Turistler, bagajlarını aldıktan sonra otobüse binerek konaklayacakları otele hareket etti.

Karanfillerle karşılanan turistler Türkiye’yi çok sevdiklerini. Bu şekilde karşılanmaktan çok mutlu olduklarını ifade etti.

Konu hakkında açıklamada bulunan BODER Genel Sekreteri Orhan Kavala bu erken gelişin sevindirici olduğunu ifade ederek şunları söyledi: "Her sene olduğu gibi tabi ki bizi mutlu eder. Bu uçak sayısı ne kadar çok artarsa gelen turist sayısı o kadar artar. Dolayısıyla bu ilk gelen turistlerde hayırlı olmasını diliyorum. Aşağı yukarı 160 civarında bir turist ve İngiltere'den de geldiler dolayısıyla bunun devamlı hale gelmesi bizleri mutlu edecektir"dedi.Turistlere çiçekli karşılama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Aferim ~ 2 yıl önce
Bugün çiçek veren yatın başka şeyde verir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
O degilde ~ 2 yıl önce
Sağ baştaki adam aynı Rıza Baba.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazlari ~ 2 yıl önce
Bodrumda ciddi bir ingiliz nufusu var.Siyasi durumlar malum...Kaybetmek istemiyorlar insnlari ve cokda guzel bisi yaptiklari.Zannetmiyorumda kaybedeceklerini.Ege nin guzelligini biliyorlar.Bukadar guzel biryerde bukadar ucuza tatili baska nerde yapabilirler?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aferim ~ 2 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şampanya ~ 2 yıl önce
Neden şampanya patlatılmıyor? Çok katlı pasta kesilip, ilk dilim ilk yolcuya yedirilebilir. Organizasyon zayıf kalmış. İnsan ilişkilerinde ve psikolojide geçerli bir kavram vardır. Bir insanın üstüne ne kadar düşer, ilgi gösterir, odak noktana koyarsan o insan senden o kadar hızlı ve çabuk kaçar uzaklaşır. Bu durumda o misal. Hadi bakalım en iyisi akışına bırakmak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zor durumdayız ~ 2 yıl önce
Zor durumdayız artık ne yapacağımızı şaşırdık demek bi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Easyjet ~ 2 yıl önce
50 pounda bilet alıp gelince daha kıymetlidir bu şişkolar. Karafili görünce ülkene aşık olur. Kesin yani.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Muhittin ~ 2 yıl önce
o uçak hindistandan gelse aynı şekilde karşılarmıydınız bakalım? ingiliz uşakları sizi. bilinç altında mandasınız, kölesiniz bunun başka açıklaması yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Efendi ~ 2 yıl önce
bunların g- böyle kaldırıyorsunuz sonra tabiki sana efendilik taslar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tango#1NeverDies ~ 2 yıl önce
Kendimizi karşı taraftan ne kadar aşağı gördüğümüzün istemsiz dışavurumundan başka bir şey değil. Saçmalık...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bravo ~ 2 yıl önce
Yorum süper. Durum başka türlü özetlenemezdi. Yakında yolcuların ayağına kırmızı halı, başlarına konfeti atarız. Durum o yöne gidiyor

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000