13 Temmuz 2013, Cumartesi 16:40:28

TRANSAERO 1 AĞUSTOS'TA BAŞLIYOR

Rus havayolu şirketi Transaero Genel Müdür Yardımcısı Dmitriy Stolyarov, Antalya uçuşlarına 1 Ağustos'tan itibaren başlamaya hazır olduklarını açıkladı...
  • Dini açıdan mütedeyyin insanlara yobaz demeyelim. Ama şu bir gerçek ki olması gereken gibi de değil THY yöneticileri. Adamlar ; Rizeli olsun da ne olursa olsun diyor.Öncelikle yeğenler, enişteler ve çocukları, köylüler (Rizeli diğer akrabaların çocukları) o da yoksa aynı bölgeden yani Trabzon ahalisi işe alınmakta veya yönetici yapılmakta. Liyakat, bilgi ve deneyim, kapasiteye de hiç bakılmamakta vallahi. Bakıyorsun 10 yıllık o kunuda deneyimli, yabancı dili olan ve büyük firmalarda da çalışmışlığı olan biri varken; Rizeli, ama akraba veya köylüsü yeni okulu bitirmiş, çocuklar (bu arada yabancı dil bilgisine de bakılmamakta) getirip yönetici koltuğuna oturtulmakta. Başbakanımızın illaki kulağına gidecek bunlar. Adalet yerini buluyor ise, Hamdi Topçu ve Rizeli ahalisinin yanına kalmayacak elbette. Allah büyüktür.
  • Rusyada özellikle amerika hattındada başarılı bir havayolu. İstanbulada uçmaya başlarsa Thy fiyatları baya aşağı çeker.bu arada Atlas'ta başlayacakmış ist moskova
  • Ya bu havayolu halen charter olarak günde 3-4 747 indiriyor AYT'ye. Yani tarifeli olmuş ne yazar. THY ile hiç bir Rus havayolu da rekabet edemez. THY'nin tek sorunu yobazlık.
  • Antalya'ya her gün tam dolu 747leri iniyor.2015' a380leri de gelecek.Hakikaten iyi iş yapıyorlar
  • rekabet güzeldir hoşdur gerek thy gerekse transaer şirketini seçen yolcular hangi havayolunun daha iyi olduğunu yaşarak görecekler bence her 2 havayolu şirketi de full yolcu ile uçarlar.. antalya daki rus nüfusu artık rusyadaki bir rus şehri kadar var..

Moskova-İstanbul ve Moskova-Antalya hatlarında tarifeli sefer düzenleme hakkı elde eden Rus havayolu şirketi Transaero'nun Genel Müdür Yardımcısı Dmitriy Stolyarov, Antalya uçuşlarına 1 Ağustos'tan itibaren başlamaya hazır olduklarını söyledi.

Rusya'nın Sesi'ne konuşan Dmitriy Stolyarov, Antalya-Moskova arasındaki tarifeli uçuşlara 1 Ağustos itibarıyla başlayabileceklerini kaydederken İstanbul'a yapılacak seferlerin ise gerekli prosedürlerin tamamlanmamasının daha uzun sürecek olması nedeniyle daha geç yapılabileceğini belirtti.

Stolyarov, şu anda Türkiye'ye yaptıkları tüm seferlerde yıllık 1 milyon yolcu taşıdıklarına dikkat çekerek iki yeni hatta yapılacak tarifeli seferlerle yılda yaklaşık 100-150 bin yolcu daha taşımayı hedeflediklerini açıkladı.

"Pazar büyük, herkese iş var" diyen Transaero Genel Müdür Yardımcısı, rekabetin hem yolcular hem de şirketler açısından iyi olduğunu vurguladı.

TRANSAERO 1 AĞUSTOS'TA BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

İşin Doğrusu ~ 9 yıl önce
Dini açıdan mütedeyyin insanlara yobaz demeyelim. Ama şu bir gerçek ki olması gereken gibi de değil THY yöneticileri. Adamlar ; Rizeli olsun da ne olursa olsun diyor.Öncelikle yeğenler, enişteler ve çocukları, köylüler (Rizeli diğer akrabaların çocukları) o da yoksa aynı bölgeden yani Trabzon ahalisi işe alınmakta veya yönetici yapılmakta. Liyakat, bilgi ve deneyim, kapasiteye de hiç bakılmamakta vallahi. Bakıyorsun 10 yıllık o kunuda deneyimli, yabancı dili olan ve büyük firmalarda da çalışmışlığı olan biri varken; Rizeli, ama akraba veya köylüsü yeni okulu bitirmiş, çocuklar (bu arada yabancı dil bilgisine de bakılmamakta) getirip yönetici koltuğuna oturtulmakta. Başbakanımızın illaki kulağına gidecek bunlar. Adalet yerini buluyor ise, Hamdi Topçu ve Rizeli ahalisinin yanına kalmayacak elbette. Allah büyüktür.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hahahha ~ 9 yıl önce
erdogan nereli? zaten onun hemşerisi olduğu için işe alındı topçu ve ahalisi.. at gözlüklü fanatik sizin gibiler anca kılı olursunuz :))
Bmx ~ 9 yıl önce
Rusyada özellikle amerika hattındada başarılı bir havayolu. İstanbulada uçmaya başlarsa Thy fiyatları baya aşağı çeker.bu arada Atlas'ta başlayacakmış ist moskova

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Transaero ~ 9 yıl önce
Ya bu havayolu halen charter olarak günde 3-4 747 indiriyor AYT'ye. Yani tarifeli olmuş ne yazar. THY ile hiç bir Rus havayolu da rekabet edemez. THY'nin tek sorunu yobazlık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vatandaş ~ 9 yıl önce
Antalya'ya her gün tam dolu 747leri iniyor.2015' a380leri de gelecek.Hakikaten iyi iş yapıyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 9 yıl önce
rekabet güzeldir hoşdur gerek thy gerekse transaer şirketini seçen yolcular hangi havayolunun daha iyi olduğunu yaşarak görecekler bence her 2 havayolu şirketi de full yolcu ile uçarlar.. antalya daki rus nüfusu artık rusyadaki bir rus şehri kadar var..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000