24 Nisan 2022, Pazar 10:39:53

Trabzon uçuşlarına yoğun ilgi

Trabzon uçuşlarına yoğun ilgi nedeniyle uçak biletleri tükenme noktasına geldi. Hava yolu şirketlerinden ek sefer talep edildi.
  • Diğer yarısıda imam hatipli
  • İktidar sayesinde hem karadenizliler hem de trabzonspor maddi olarak aldı yürüdüler,yağlı ballı ihaleler,işler,makamlar hep onlarda maşallah.
  • Ne diyordu maliyeci damat trabzonspor için kapalı kapılar ardındaki mücadelemizi herkes biliyor. Hal böyle olunca stat da yapılır,şampiyon da olunur ek seferler de talep edilir konulur da tabii. Kimbilir örtülü ödenekten para da aktarılmıştır yoksa ekonominin bu kadar rezil olduğu bir ortamda bütçesi ve forma,atkı,tribün vs den kazanabileceği para da belliyken onca yabancı oyuncu on milyonlarca euroya nasıl alınıyor? Sezon bitimine yakın onca hakemin hakemliği nasıl bitirilir? Bu hakemlerle bu takım kaç puan kazanmıştır? Bir de bunların dilinde bir İstanbul takımları lafı var,İstanbul takımları şöyle İstanbul takımları böyle diye. O zaman ne işiniz var burada,gidin memleketinize orada yaşayın. Burada istedikleri yere bayrak asılıyor,takım otobüsü rahatlıkla seyahat ediyor ya bir İstanbul takımının bayrağı orada asılabiliyor mu,otobüsü gidebiliyor mu? Feto olayında Fenerbahçe'ye zerre destek vermediler gördük kimin haklı olduğunu,bir otobüs dolusu insan az kaldı katlediliyordu! Memleketin kaymağını her yerde her şekilde yıllardır başta trabzon ve rizeliler olmak üzere doğu karadenizlilerle güneydoğulular yiyor, doymuyorlar da bir türlü!
  • Ülkedeki bürokrat ve üst düzey yöneticilerin hemen hemen hepsi trabzon, rize ve giresunlu olunca fiyatlar mecburen düşük oluyor. Zarar edilen uçuş rotası ama kimin umurunda. Yeter ki bürokratlarımız rahat olsun dolu ceplerinden para çıkmasın...
  • 29 nisanda Rize uçuşunu başlatın dedik dinlemediler;neymiş 14 mayısmış,ayetmi geldi semadan?

Trabzon uçuşlarına yoğun ilgi nedeniyle uçak biletleri tükenme noktasına geldi. Hava yolu şirketlerinden ek sefer talep edildi.

Şu an için havayolu şirketlerinde 29 Nisan ve 30 Nisan tarihleri için Trabzon'a gitmek adına birçok bölgeden uygun bilet bulunmazken, Bordo-Mavili taraftarların yoğun talebi üzerine ilerleyen günlerde Trabzon'a ek seferlerin konulması bekleniyor.

Binlerce taraftar şampiyonluğu Trabzon'da kutlamak adına büyük bir heyecan duyarken, Bordo-Mavililer'in haftaya Antalyaspor ile evinde oynayacağı maçta hem şehrin hem de tribünlerin karnaval havasına bürünmesi bekleniyor.

Kalan 4 maçta 1 puan alması halinde şampiyonluğa uzanacak olan Trabzonspor'da taraftarlar, dört gözle mutlu sona resmen ulaşılmasını bekliyor.

Trabzon uçuşlarına yoğun ilgi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Yarısı trabzonlu ~ 4 ay önce
Diğer yarısıda imam hatipli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tzx ~ 4 ay önce
İktidar sayesinde hem karadenizliler hem de trabzonspor maddi olarak aldı yürüdüler,yağlı ballı ihaleler,işler,makamlar hep onlarda maşallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
boztepli6134 ~ 3 ay önce
Alışacaksınız artık eze eze şampiyon Trabzoonspor iyi ettik has ettik ne güzel ettik hadi anam burası ağlama duvarı değil Allah verin başka kapıya
Gerçekler ~ 4 ay önce
Ne diyordu maliyeci damat trabzonspor için kapalı kapılar ardındaki mücadelemizi herkes biliyor. Hal böyle olunca stat da yapılır,şampiyon da olunur ek seferler de talep edilir konulur da tabii. Kimbilir örtülü ödenekten para da aktarılmıştır yoksa ekonominin bu kadar rezil olduğu bir ortamda bütçesi ve forma,atkı,tribün vs den kazanabileceği para da belliyken onca yabancı oyuncu on milyonlarca euroya nasıl alınıyor? Sezon bitimine yakın onca hakemin hakemliği nasıl bitirilir? Bu hakemlerle bu takım kaç puan kazanmıştır? Bir de bunların dilinde bir İstanbul takımları lafı var,İstanbul takımları şöyle İstanbul takımları böyle diye. O zaman ne işiniz var burada,gidin memleketinize orada yaşayın. Burada istedikleri yere bayrak asılıyor,takım otobüsü rahatlıkla seyahat ediyor ya bir İstanbul takımının bayrağı orada asılabiliyor mu,otobüsü gidebiliyor mu? Feto olayında Fenerbahçe'ye zerre destek vermediler gördük kimin haklı olduğunu,bir otobüs dolusu insan az kaldı katlediliyordu! Memleketin kaymağını her yerde her şekilde yıllardır başta trabzon ve rizeliler olmak üzere doğu karadenizlilerle güneydoğulular yiyor, doymuyorlar da bir türlü!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Konussss ~ 3 ay önce
baskan. agzindan bal damliyor. Konus ki gorsun insanlar gercekleri. Yalniz 61 defa anlatman lazim bunlari. Belki o zaman anlayabilirler.
61-34 ~ 3 ay önce
Yav he hee
Ülkeyi yöneten şehir ~ 4 ay önce
Ülkedeki bürokrat ve üst düzey yöneticilerin hemen hemen hepsi trabzon, rize ve giresunlu olunca fiyatlar mecburen düşük oluyor. Zarar edilen uçuş rotası ama kimin umurunda. Yeter ki bürokratlarımız rahat olsun dolu ceplerinden para çıkmasın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Boş konuşma ~ 4 ay önce
Her konuda hükümete yüklenmeyi bişey sanıyorsunuz, gecelikten başka bir icraatiniz yok, demekki ülkeyi yönetebilecek kapasitede adamlar karadenizden çıkıyor :))
Bilgiler DHMİ ~ 4 ay önce
Trabzon varışlı hangi uçuş ucuz?. Ayrıca Trabzon Havalimanı iç hat yolcu sayısına göre 56 havalimanı arasında kaçıncı havalimanı? Bir iddia belirtirken altını doldurmak gereklidir. İnsanlar bilgi sahibi olması adına bir kaç bilgiyi yazayım 2021 yılı toplamı ile iç hat yolcu sayısı 2 milyon 300 bin 7.sırada yer alıyor. İç Hat Yolcu Sayısına Göre Sıralama; Sabiha-İstanbul-Antalya-İzmir-Ankara-Ankara-Adana-Trabzon 2022 yılının ilk 3 ayı iç hat yolcu sayısına göre yine 7. sırada yer alıyor. Sıralama ; Sabiha 3 milyon 200 bin yolcu ile ilk sırada Antalya 1 milyon 170 bin ile 5. Sırada Adana 750 bin ile 6.Sırada Trabzon 515 bin ile 7. Sırada Bu rakamlardan ötürü işi siyasete bağlamaman gereklidir.
DHMİ'ye cevap ~ 4 ay önce
Yolcu adedi olarak yazmamış zarar ediyor demiş. Evet gereken bilet fiyatının altında satılıyor trabzon.
Boş konuşma ~ 3 ay önce
Yüksek kapasiteli derken ne anlamda yazdınız? Herhalde ironi yapıldı
Tıknefes ~ 4 ay önce
29 nisanda Rize uçuşunu başlatın dedik dinlemediler;neymiş 14 mayısmış,ayetmi geldi semadan?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000