23 Mayıs 2024, Perşembe 12:08:38

Trabzon Havalimanı'nda dış hatlar terminali çalışmaları son sürat devam ediyor

Trabzon Havalimanı'nda yapımı devam eden dış hatlar terminali turizm sezonuna yetiştirilmeye çalışılıyor.
  • Araplar için hazırlık başlamıştır. Hayırlısı olsun arapzon’a
  • bir dakika beyler, AK Parti Trabzon İl Başkanı kimdir? ulaştırma bakanı mıdır, DHMI yetkilisi midir, SHGM çalışanı mıdır? hangi yetkiyle kimi denetliyorsun, sen paralel devlet misin?

Trabzon Havalimanı'nda yapımı devam eden dış hatlar terminali turizm sezonuna yetiştirilmeye çalışılıyor.

Yapımı devam eden Yeni Dış Hatlar Gelen Yolcu Terminalinde incelemelerde bulunan AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, şehrin turizm açısından bir yatırım cenneti haline gelmesi için var güçleri ile çalıştıklarını söyledi.

Mumcu, “Yapımı devam eden ve tamamlandığında havalimanımızı modernite açısından bir üst seviyeye çıkartacak olan Yeni Dış Hatlar Gelen Yolcu terminalimiz 2 bin 800 metrekare bir alan üzerinde inşa ediliyor. Söz konusu bu alan içerisinde 6 adet rent a car ofisi, 1 adet free shop, 1 adet kafeterya, 1 adet büfe, 1 adet döviz bürosu, 2 adet kayıp eşya ofisi, 2 adet kayıp eşya odası, 2 adet deport yolcu odası, 2 adet karantina odası ve 8 adet idari ofis şeklinde tasarlanarak kıymetli hemşehrilerimin hizmetine sunulmuş olacak. İnşası tamamlanarak hizmete girdikten sonra yılda 1.5 Milyon yolcuya rahatlıkla hizmet vermeye başlayacak olan bu alan son teknoloji sistemler ile donatılarak yolcularımıza daha iyi hizmet verecektir” dedi.

Trabzon Havalimanı'nda dış hatlar terminali çalışmaları son sürat devam ediyor

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

TZX ~ 25 gün önce
Araplar için hazırlık başlamıştır. Hayırlısı olsun arapzon’a

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cahillik Nedir ? ~ 24 gün önce
Arapzon dediğin kent yabancılara konut satışında geçen yıl ilk 15'de bile değildi. Arap turist gelip gidiyor diye sözde hakaret etmeye çalışmışsın ama nüfusa oranla İstanbul'a daha çok arap geliyor. Trabzon neden gözünüze battı ? Cevap bekliyorum bu yoruma.
akcanlar ~ 25 gün önce
bir dakika beyler, AK Parti Trabzon İl Başkanı kimdir? ulaştırma bakanı mıdır, DHMI yetkilisi midir, SHGM çalışanı mıdır? hangi yetkiyle kimi denetliyorsun, sen paralel devlet misin?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Akcanlar ~ 24 gün önce
Şaşırmamak lazım. Burası trabzon. Ne bekliyorsunuz. Arapların denetlemediğine dua etmek lazım
HAZIROL ASKER ~ 21 gün önce
İşte öyle el pençe divan dikerler el etek öperek o yerde olanları, Hazır ol izahat ver bakalım, tükürdüğünü yaratıyor Allah işte böyle

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000