28 Şubat 2018, Çarşamba 12:10:25

Tour of Antalya'ya Corendon damgası

20 ülkeden 25 takım ve 175 sporcunun katılım gösterdiği Tour Of Antalya, Pazar günü yarışılan Side-Lara etabı ile birlikte tamamlandı. Yarışın son etabına Tour of Antalya’nın resmi sponsoru olan Corendon Airlines’ın bisikletçilere yaptığı sürpriz damga vurdu.
  • Ahahahahahahah...diyor ki resim olsunda,ne olursa olsun...salakmisiniz lan,adam sponsor olmuş,memleketin tanitimini yapmış,napacaktı reklamini yapmayipta???siz evde cekirdek citlerken adamlar yarışçıların otel odasindan,yemegine,icecegine kadar karşılıyor...sizin resminizimi koyaydi kõprüye...
  • Ne kadar güzel bir pankart olmuş. İsmimiz gözüksün de nasıl olursa olsun değil mi?
  • "Corendon’a ait bir uçak, köprüden geçerken, bisikletçiler de alt geçitten geçtiler. Yarışçıların da ilk kez deneyimlediği bu görüntü, dört günlük yarışın unutulmaz anları arasında yer aldi." Diyorsunuz ki. Yariscilar köprünün altindan gecerken yarisi biraktilar. kafalarini arkaya vecirdiler ve yasamlarinda ilk defa gördükleri ucak tasima aracini görünce hayretler icinde seyrettiler, sonra yarisa devam ettiler. Bu haberi kurgulayan kesin benimle dalga geciyor.
  • Guzel bir foto olmus.

20 ülkeden 25 takım ve 175 sporcunun katılım gösterdiği Tour Of Antalya, Pazar günü yarışılan Side-Lara etabı ile birlikte tamamlandı. Yarışın son etabına Tour of Antalya’nın resmi sponsoru olan Corendon Airlines’ın bisikletçilere yaptığı sürpriz damga vurdu. Corendon’a ait bir uçak, köprüden geçerken, bisikletçiler de alt geçitten geçtiler. Yarışçıların da ilk kez deneyimlediği bu görüntü, dört günlük yarışın unutulmaz anları arasında yer aldı.

Uluslararası Bisiklet Birliği’nin (UCI) 2.2 kategorisinde gerçekleştirilen ve 175 sporcunun katılım gösterdiği Tour Of Antalya, Pazar günü yarışılan 146,2 kilometrelik Side-Lara etabı ile birlikte toplamda 430 km ile tamamlandı.

Tour of Antalya’nın son gününe ise yarışın ana resmi sponsoru olan Corendon Airlines damga vurdu. ICF Airports işbirliği ve T.C Antalya Valiliği’nin onayıyla bisikletçilerin geçeceği alt geçit üzerindeki köprüden geçen Corendon Airlines uçağı, sporculara ve izleyicilere unutamayacakları anlar yaşattı. Corendon’un uçağıyla eşine az rastlanan bir görüntüye sahne olan son etabın sonuçlanmasıyla birlikte, Genel Ferdi Klasmanda birinci olan Marathon-Tula Takımı'ndan Artem Oveckhin Tour Of Antalya'yı kazanan isim oldu.

Tour of Antalya'ya Corendon damgası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

737 ci ~ 5 yıl önce
Ahahahahahahah...diyor ki resim olsunda,ne olursa olsun...salakmisiniz lan,adam sponsor olmuş,memleketin tanitimini yapmış,napacaktı reklamini yapmayipta???siz evde cekirdek citlerken adamlar yarışçıların otel odasindan,yemegine,icecegine kadar karşılıyor...sizin resminizimi koyaydi kõprüye...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kalite ~ 5 yıl önce
Ne kadar güzel bir pankart olmuş. İsmimiz gözüksün de nasıl olursa olsun değil mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
muhtesem ~ 5 yıl önce
"Corendon’a ait bir uçak, köprüden geçerken, bisikletçiler de alt geçitten geçtiler. Yarışçıların da ilk kez deneyimlediği bu görüntü, dört günlük yarışın unutulmaz anları arasında yer aldi." Diyorsunuz ki. Yariscilar köprünün altindan gecerken yarisi biraktilar. kafalarini arkaya vecirdiler ve yasamlarinda ilk defa gördükleri ucak tasima aracini görünce hayretler icinde seyrettiler, sonra yarisa devam ettiler. Bu haberi kurgulayan kesin benimle dalga geciyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Volkan ~ 5 yıl önce
Guzel bir foto olmus.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Resim aldatıcı ~ 5 yıl önce
Uçak köprünün diğer tarafından da görünüyor, ve orası bir alt geçit yani bisikletçileri tam hizasından karşılıyor, geri dönüp bakmazlar. Ayrıca bence de ilginç bir deneyim, sen kaç kere bunu yaşadın ki? .

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000