26 Eylül 2017, Salı 11:38:20

THY'ye büyük onur

Türk Hava Yolları, “Airline Passenger Experience Association (Havayolu Yolcu Deneyimi Derneği – APEX)” tarafından organize edilen APEX Yolcu Tercihi Ödülleri’nde “5 Yıldızlı Küresel Havayolu” ilân edildi.
  • bir başka thy pastasından nasıl pay alırız ödülü daha. elalem havaya,gösterişe meraklı olduğumuzu iyi biliyor ve bundan nemalanmak için bize durmadan ödül veriyor biz de gururlanıyoruz !!!
  • adamlar 2.30 bizim eleman 1.50 mi cozemedim o nasıl poz ya bari merdiven basamak falan olsaydı ?
  • hic mi hic inanmıyorum. biz bu kadar iyi degiliz. Flamanda dogdum ama tr de egosunu sabah aksam tatmin etmekle ugrastigimiz ka'lar var. avrupalinin temelinde hizmet olmadigi icin biraz ilgi alakayla goze carpiyoruz o kadar. Kisi tatmininden yolcu tatminine türk toplumu olarak gecmemiz imkansız. Yazsan da raporlasan da farketmez. O da onun arkadasi. Kimi kime sikayet ediyorsun. Garip ilginc ulke.
  • Yeni yıldız sistemi geldi demek ki, Qatar ve Emirates 7 yıldız olması lazım bu durumda çünkü.
  • Sıtar elayns?
  • Önemli olan SkyTrax!
  • Gel gör beni şırnak van yaparken anadolujette yolcu memnunıyetinde THY peraoneli diye şirkete alınıp muavin gibi servis yaparken
  • geçen günkü pas uçuşumda koltuğuna ilerleyen yolcunun ifadeleri. "uçak yine eski, business class çakma". haklı olduğunu düşünüyorum. kabinin biraz daha özenle yenilenmesi gerekir sanki.
  • doluluk maximum. karlılık max yolcu memnuniyeti max iken neden ikramda tekrar sıcak yemeğe geçtiniz anlamadım..
  • Sayın başkanım seyahat deneyimi ile ilgili departmanı kendinize bağlarsanız bunun gibi daha nice ödüller alırsınız.

Dünyanın en çok ülke ve uluslararası destinasyonuna uçan havayolu şirketi, Türk Hava Yolları, “Airline Passenger Experience Association (Havayolu Yolcu Deneyimi Derneği – APEX)” tarafından organize edilen APEX Yolcu Tercihi Ödülleri’nde “5 Yıldızlı Küresel Havayolu” ilân edildi.

Yolcu tercihlerini esas alan ve havacılıkta dünyanın en prestijli organizasyonlarından biri olarak kabul gören APEX’in, ABD’nin Kaliforniya Eyaleti’nde gerçekleşen Expo 2017 kapsamında düzenlediği törende “5 Yıldızlı Küresel Havayolu” ödülü Türk Hava Yolları’nın oldu.

Bu ödülle birlikte yolcu deneyimi ve konforu alanındaki küresel liderliğini bir kez daha tescillemiş olan Türk Hava Yolları, sektörün en saygın kuruluşları tarafından ayrıcalıklı hizmet kalitesi, ikram konsepti ve özel yolcu salonları gibi birçok kategoride bugüne dek sayısız ödüle layık görüldü. Bayrak taşıyıcı havayolu, yine havacılık endüstrisinin en önemli ödüllerinden biri olarak addedilen Skytrax tarafından geçtiğimiz aylarda dört ödüle birden lâyık görülmüş, sektörel gündemin önemli konu başlıklarından biri olmuştu. Geçtiğimiz 9 yıl süresince “Güney Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” ödülünün sahibi olan Türk Hava Yolları; 2013, 2014, 2016 ve 2017 yıllarında “En İyi Business Sınıfı İkram Servisi”; 2015 yılında “En İyi Business Sınıfı Özel Yolcu Salonu”; ve ayrıca 2015, 2016 ve 2017 yıllarında da “En İyi Business Sınıfı Özel Yolcu Salonu İkramı” ödüllerinin sahibi oldu.

"Yolcularımızı benzersiz bir konfor ve rahatlıkla buluşturuyoruz"

APEX ödülüyle ilgili görüş beyan eden Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı; “Misafirlerimize en iyi seyahat deneyimini yaşatmak adına büyük uğraş veriyoruz. Onların değerlendirmesiyle ‘Beş Yıldızlı Küresel Havayolu’ ödülüne sahip olmak, hiç şüphesiz bizler için bu çaba karşılığında elde edilebilecek en değerli motivasyon. Yolcumuzun memnuniyeti odaklı farklı ve yeni hizmetler geliştirme prensibimizle onları, uçuş deneyimlerinin tamamında benzersiz bir konfor ve rahatlıkla buluşturuyoruz. Bizi rakiplerimizden ayıran bu temel özelliğimiz, yani ayrıcalıklı hizmet anlayışımız sayesinde bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da bu alandaki standartları belirlemeyi sürdüreceğiz.” dedi.

APEX Resmi Havayolu Derecelendirmesi, havacılık sektörünün sadece yolcu değerlendirmesine göre derecelendirme yapan ilk yolcu programı olma özelliğine sahip. Program çerçevesinde yolcu değerlendirmeleri, denetlenebilir bir analize tabi tutulmanın akabinde kategorilerdeki nihai sonuçlara ulaşılmasına olanak sağlıyor.THY'ye büyük onur

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

thy pastası ! ~ 1 yıl önce
bir başka thy pastasından nasıl pay alırız ödülü daha. elalem havaya,gösterişe meraklı olduğumuzu iyi biliyor ve bundan nemalanmak için bize durmadan ödül veriyor biz de gururlanıyoruz !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mahmud ~ 1 yıl önce
adamlar 2.30 bizim eleman 1.50 mi cozemedim o nasıl poz ya bari merdiven basamak falan olsaydı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hayrullah ~ 1 yıl önce
hic mi hic inanmıyorum. biz bu kadar iyi degiliz. Flamanda dogdum ama tr de egosunu sabah aksam tatmin etmekle ugrastigimiz ka'lar var. avrupalinin temelinde hizmet olmadigi icin biraz ilgi alakayla goze carpiyoruz o kadar. Kisi tatmininden yolcu tatminine türk toplumu olarak gecmemiz imkansız. Yazsan da raporlasan da farketmez. O da onun arkadasi. Kimi kime sikayet ediyorsun. Garip ilginc ulke.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Garip ~ 1 yıl önce
Yeni yıldız sistemi geldi demek ki, Qatar ve Emirates 7 yıldız olması lazım bu durumda çünkü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Memuristan ~ 1 yıl önce
Sıtar elayns?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Apex? ~ 1 yıl önce
Önemli olan SkyTrax!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saw ~ 1 yıl önce
Gel gör beni şırnak van yaparken anadolujette yolcu memnunıyetinde THY peraoneli diye şirkete alınıp muavin gibi servis yaparken

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kaptan ~ 1 yıl önce
geçen günkü pas uçuşumda koltuğuna ilerleyen yolcunun ifadeleri. "uçak yine eski, business class çakma". haklı olduğunu düşünüyorum. kabinin biraz daha özenle yenilenmesi gerekir sanki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ikram ~ 1 yıl önce
doluluk maximum. karlılık max yolcu memnuniyeti max iken neden ikramda tekrar sıcak yemeğe geçtiniz anlamadım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İlker Ayci'ya ~ 1 yıl önce
Sayın başkanım seyahat deneyimi ile ilgili departmanı kendinize bağlarsanız bunun gibi daha nice ödüller alırsınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000