23 Nisan 2015, Perşembe 11:30:53

THY'DEN SIRA DIŞI GÜVENLİK EĞİTİMİ

Türk Hava Yolları bu 23 Nisan’ı yolcularına eğlenceli bir sürpriz yaparak kutladı. Yolcuların uçuşlarda karşılaşabilecekleri bazı acil durumlarda neler yapmaları gerektiğini anlatmak için ”En Tatlı Uçuş Güvenlik Eğitimi”ni hazırladı.
  • Kurumsal da saçmalamış artık, hiç güzel değil, ne eğitimi anlamadım, beğenilmediğğ yorumlardan da belli, sosyal medyada paylaşılmadı bile. Kurumsal Çalışanları bunu mu çıkarmış çok çalışarak, onlarda da tasfiye zamanı.
  • Gün ışığı çocuklar.
  • Bravo
  • Izmir ankara antalya gibi gunde 10 den fazla sefer olan hatlarda keske bir seferi cocuksuz duzenleseler
  • Çok güzel. Yalnız merak ediyorum bu sene kokpite çocuk alacaklarmı? Çocuklar Cumhurbaşkanı veya başbakan koltuğuna oturup pilot koltuğuna oturamazsa ayıp olur :) SHGM kararını 23 Nisan için bir daha gözden geçirsin.
  • Ne güzel ya :)
  • negüzel, AirportHaber'de sitesinde 23 Nisani kutlamis...
  • Eseri bunlar iyisi varsın

Türk Hava Yolları bu 23 Nisan’ı yolcularına eğlenceli bir sürpriz yaparak kutladı. Yolcuların uçuşlarda karşılaşabilecekleri bazı acil durumlarda neler yapmaları gerektiğini anlatmak için ”En Tatlı Uçuş Güvenlik Eğitimi” ni  hazırladı.

En Tatlı Uçuş Güvenlik Eğitimi’ni hazırlamak için öncelikle minik yolcuların uçaklardaki en yaygın davranış kalıpları tespit edildi. “Ağlayan, öndeki koltuğu tekmeleyen, gözlerini arkadaki yolcuya diken, ardı arkası kesilmeyen sorular soran, elindeki tablette son ses çizgi film izleyen, oynadığı oyuna diğer yolcuları da dâhil etmek isteyen” çocuk karakterleri, bu eğitim videosunun kahramanları oldu.

Eğitim videosunda, tespit edilen davranış kalıplarıyla karşılaşan yolcuların neler yapmaları gerektiği, yolcuya En Tatlı Uçuş Güvenli Kartları aracılığıyla iletiliyor. Yolcuların genelde birer problem olarak gördükleri bu durumların üstesinden biraz sevgi ve anlayışla kolaylıkla gelebilecekleri çocukların yöntemleriyle anlatılıyor.

Genel 23 Nisan kutlama kalıplarının dışına çıkan ve uçuşlarda yaşananları çocukların gözünden anlatan bu video çocukların, “çocuk” olmayı, eğlenmeyi ve oynamayı en çok hak ettikleri bu özel günde onlarla nasıl empati kurabileceğimizi anlatılırken çocuklara da 23 Nisan’ı kendi yöntemleriyle kutlamak için güzel şans veriyor.

THY'DEN SIRA DIŞI GÜVENLİK EĞİTİMİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Kurumsal ~ 5 yıl önce
Kurumsal da saçmalamış artık, hiç güzel değil, ne eğitimi anlamadım, beğenilmediğğ yorumlardan da belli, sosyal medyada paylaşılmadı bile. Kurumsal Çalışanları bunu mu çıkarmış çok çalışarak, onlarda da tasfiye zamanı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
isim ~ 5 yıl önce
Gün ışığı çocuklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Bravo

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Izmir ankara antalya gibi gunde 10 den fazla sefer olan hatlarda keske bir seferi cocuksuz duzenleseler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Çok güzel. Yalnız merak ediyorum bu sene kokpite çocuk alacaklarmı? Çocuklar Cumhurbaşkanı veya başbakan koltuğuna oturup pilot koltuğuna oturamazsa ayıp olur :) SHGM kararını 23 Nisan için bir daha gözden geçirsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Ne güzel ya :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
a380 ~ 5 yıl önce
negüzel, AirportHaber'de sitesinde 23 Nisani kutlamis...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Temel kotil ~ 5 yıl önce
Eseri bunlar iyisi varsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000