27 Nisan 2018, Cuma 14:34:40

THY'den erken seçim hamlesi

Türk Hava Yolları tarafından yapılan açıklamada seçim nedeniyle biletlerin ücretsiz bir şekilde değiştirileceği belirtildi.
  • Tgs taseronunada bir el atin thy nin tum agir islerini yapan sirket tgs dir az paraya cok is yaptiran sirketin elinden insanlari kurtarin artik thy kadrona al diger havalimaninda dunyanin elamani lazim olacak
  • Uçucuların da oy kullanabilmesi için bir yol açsanız iyi olur
  • Kimin parasıyla.....
  • Şu thy taseronuna da el atsaniz diyom seçim gelmeden

Türk Hava Yolları tarafından yapılan açıklamada seçim nedeniyle biletlerin ücretsiz bir şekilde değiştirileceği belirtildi.

Türkiye’de 24 Haziran’da yapılacak erken seçim nedeniyle pek çok alanda değişiklik yapılması da zorunlu hale geldi. Turizmde rezervasyonların iptal edilmeye başlanmasının ardından uçak yolculukları için alınan biletlerin de yanma ihtimali ortaya çıktı. Konuyla ilgili Türk Hava Yolları tarafından yapılan açıklamalarda herhangi bir şekilde mağduriyetin yaşanmayacağı belirtilirken biletlerin ücretsiz bir şekilde değiştirileceği açıklandı.

“Vatandaşımız Sıkıntı Yaşamasın”

Konuyla ilgili açıklama yapan THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, “Halkımızın herhangi bir sıkıntıda kalmadan oyunu kullanabilmesi için biletlerini ücretsiz değiştirme kararı aldık” dedi. Bu bakımdan THY’den ilgili tarihlerde bilet alan yolcular, bilet değişikliği ile herhangi bir mağduriyet yaşamadan başka bir tarihte yolculuk yapabilecek. Oy kullanmayı kolaylaştırmak adına böyle bir kararın alındığını söyleyen Ekşi, aynı zamanda seçim kararının açıklanmasının ardından yolculardan da bu konuda büyük bir isteğin belirtildiğini söyledi. THY olarak bu tip durumlarda her zaman gerekli çalışmanın yapılacağını söyleyen Ekşi, hiçbir şekilde mağduriyetin yaşanmayacağını söyledi.

THY'den erken seçim hamlesi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Isimsiz ~ 4 yıl önce
Tgs taseronunada bir el atin thy nin tum agir islerini yapan sirket tgs dir az paraya cok is yaptiran sirketin elinden insanlari kurtarin artik thy kadrona al diger havalimaninda dunyanin elamani lazim olacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nobre ~ 4 yıl önce
Uçucuların da oy kullanabilmesi için bir yol açsanız iyi olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Jyy ~ 4 yıl önce
Kimin parasıyla.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Taşeron ~ 4 yıl önce
Şu thy taseronuna da el atsaniz diyom seçim gelmeden

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cenk ~ 4 yıl önce
Taşerona el atmışlar zaten daha ne yapsınlar? Sorunu çözseler diyorsan başka...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000