15 Şubat 2023, Çarşamba 22:27:07

THY’den depremzedelere 2 milyar TL bağış

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, depremzedeler için düzenlenen yardım kampanyasına THY ve kendi adına bağış yaptı.
  • Umarım şirketin yaptığı deprem yardımları dolayısıyla bize verilen sözler geri alınmaz.. Depremzedelere zaten şahsen yardım yaptım. Alacağım maaştan yine yaparım ama şirket benim adıma kadar vermemeli...
  • İşiniz gücünüz boş boş konuşmak ne biliyosun senin paran adamlar deprep bölgesinde memurundan müsürüne kadar nasıl çalıştı bunları bilmezsin para söz konusu oldumu gözleriniz açılıyo hala ders almıyoruz Allah istedimi ne mal ne de mülk kalıyo ülkece zor bir dönemden geçerken herkes yardım derdinde siz neyin derdindesiniz ALLAH yardım eden herkesten razı olsun çok güzel bir millettiz arada bi kaçtane maalesef kötü insan var.
  • Bir adam otobüste seyahat ederken yolculardan biri cebindeki bütün paraları çalmış. Bilet parasını ödeme zamanı gelince elini cebine atmış para yok. Mahcup olmuş. Hırsız hemen atlamış "senin paranı ben öderim" demiş. Adam çok memnun olmuş ve otobüsteki herkes hırsızı alkışlamış.
  • Ramazan ayı yaklaşıyor Ramazan kartları en az 1000 yapın erkenden hemen verin deprem bölgesine gönderin yada gönderelim.
  • Enflasyon altında aldığım zamdan ötürü arta kalan maaşım nereye gittiğini öğrenmiş oldum
  • Yorumlari yazanlar ne ac gozluy mussumuz be gozunuz doymuyor. ALLAH RAZI OLSUN diyiceginize muhalefet oluyorsunuz insanlar orda ne durum da, Siz ne yin pesindesiniz.
  • Biz depremde afet bölgesine gittik teknik olarak bizle beraber tgsde bir arkadaş vardı adı hasan tgs personeli bu kişi bizle oraya geldi diye tgs yönetimi niye gittin diye arkadaştan savunma almış üzerine gidiyorlar gelmesen hemen geri iş akdiniz fes olacak diye tgs bu hatadan geri dönün teknik ekibi bu arkadaşı yanlız bırakmaz Ahmet bolat beye çıkacak konu gerekirse
  • Pandemi de canla başla kargo uçaklarında çalıstık fakat sigortalarımız hep eksik ödendi neden okadar devamsız izinsiz çalıştımız halde primlere göz dikildi çalındı onuda geçtik iki sene ikramiye almadık çık şimdi bunun hesabını verin sgk ile birlik oldunuz usulsüzlük yaptınız benim hakkımı ver kardeşim kendi personeline sahip çık yaptınız usulsüzlüğü telafi edin eğer biraz vicdan merhamet sahibi iseniz bu sözlerim tgs yönetimi ve Ahmet bolata çıkın deyin gelin çıkışını vercem gelmsm adm dğlm
  • Halkin yardima muhtac oldugu bir donemde yapilan her kurus yardim icin tesekkur edip allah razi olsun diyecegimize,ofkeden kudurmus kan emici vampir gibi saldiranlara insan demek cok zor.caresizligi yasayan halkimizin yaninda olacaginiza salyalarini sacan canlilar gibisiniz.caresizlere yetimlere care olmak varken ofkeniz neden.bugune kadar acmi kaldiniz acikdami kaldiniz.yazik.aldiginiz paralar adama helal olmaz.siyasi gorusunuzu bir kenara birakin ne yapariz diye o muhtac insanlara,dusunun
  • Biz de verilmesini beklediğimiz 1-2-3 ikramiyenin üzerine bi bardak soğuk su içeriz ateşimizi alır . Her ay gasp edilen %17.5 paramızı da unutmadık .

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, depremzedeler için düzenlenen yardım kampanyasına THY ve kendi adına bağış yaptı.

Kahramanmaraş Pazarcık merkezli depremin ardından televizyon ve radyo kanllarından ortak yayın yaptığı bağış gecesi düzenlendi.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat yayına katılarak THY ailesi olarak 2 milyar TL bağış yapacaklarını, şahsi olarak da Mart ayı maaşını bağışladığını duyurdu.

THY geçtiğimiz günlerde depremzedeler için konut yapacaklarını duyurmuştu. Bu bağışlarla birlikte THY’nin yaptığı bağış miktarı yaklaşık 5 milyar TL’yi buldu. 

THY’den depremzedelere 2 milyar TL bağış

Yorumlar Tüm Yorumlar (51)

Sn. Başkan ~ 1 yıl önce
Umarım şirketin yaptığı deprem yardımları dolayısıyla bize verilen sözler geri alınmaz.. Depremzedelere zaten şahsen yardım yaptım. Alacağım maaştan yine yaparım ama şirket benim adıma kadar vermemeli...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ABC ~ 1 yıl önce
İşiniz gücünüz boş boş konuşmak ne biliyosun senin paran adamlar deprep bölgesinde memurundan müsürüne kadar nasıl çalıştı bunları bilmezsin para söz konusu oldumu gözleriniz açılıyo hala ders almıyoruz Allah istedimi ne mal ne de mülk kalıyo ülkece zor bir dönemden geçerken herkes yardım derdinde siz neyin derdindesiniz ALLAH yardım eden herkesten razı olsun çok güzel bir millettiz arada bi kaçtane maalesef kötü insan var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HIKAYE GERCEK ~ 1 yıl önce
Bir adam otobüste seyahat ederken yolculardan biri cebindeki bütün paraları çalmış. Bilet parasını ödeme zamanı gelince elini cebine atmış para yok. Mahcup olmuş. Hırsız hemen atlamış "senin paranı ben öderim" demiş. Adam çok memnun olmuş ve otobüsteki herkes hırsızı alkışlamış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 1 yıl önce
Ramazan ayı yaklaşıyor Ramazan kartları en az 1000 yapın erkenden hemen verin deprem bölgesine gönderin yada gönderelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
!!!! ~ 1 yıl önce
Enflasyon altında aldığım zamdan ötürü arta kalan maaşım nereye gittiğini öğrenmiş oldum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bıtbi ~ 1 yıl önce
Yorumlari yazanlar ne ac gozluy mussumuz be gozunuz doymuyor. ALLAH RAZI OLSUN diyiceginize muhalefet oluyorsunuz insanlar orda ne durum da, Siz ne yin pesindesiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TEKNİK EKİP ~ 1 yıl önce
Biz depremde afet bölgesine gittik teknik olarak bizle beraber tgsde bir arkadaş vardı adı hasan tgs personeli bu kişi bizle oraya geldi diye tgs yönetimi niye gittin diye arkadaştan savunma almış üzerine gidiyorlar gelmesen hemen geri iş akdiniz fes olacak diye tgs bu hatadan geri dönün teknik ekibi bu arkadaşı yanlız bırakmaz Ahmet bolat beye çıkacak konu gerekirse

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ve Ahmet bolat ~ 1 yıl önce
Pandemi de canla başla kargo uçaklarında çalıstık fakat sigortalarımız hep eksik ödendi neden okadar devamsız izinsiz çalıştımız halde primlere göz dikildi çalındı onuda geçtik iki sene ikramiye almadık çık şimdi bunun hesabını verin sgk ile birlik oldunuz usulsüzlük yaptınız benim hakkımı ver kardeşim kendi personeline sahip çık yaptınız usulsüzlüğü telafi edin eğer biraz vicdan merhamet sahibi iseniz bu sözlerim tgs yönetimi ve Ahmet bolata çıkın deyin gelin çıkışını vercem gelmsm adm dğlm

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atmaca53 ~ 1 yıl önce
Halkin yardima muhtac oldugu bir donemde yapilan her kurus yardim icin tesekkur edip allah razi olsun diyecegimize,ofkeden kudurmus kan emici vampir gibi saldiranlara insan demek cok zor.caresizligi yasayan halkimizin yaninda olacaginiza salyalarini sacan canlilar gibisiniz.caresizlere yetimlere care olmak varken ofkeniz neden.bugune kadar acmi kaldiniz acikdami kaldiniz.yazik.aldiginiz paralar adama helal olmaz.siyasi gorusunuzu bir kenara birakin ne yapariz diye o muhtac insanlara,dusunun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Soğuk Su ~ 1 yıl önce
Biz de verilmesini beklediğimiz 1-2-3 ikramiyenin üzerine bi bardak soğuk su içeriz ateşimizi alır . Her ay gasp edilen %17.5 paramızı da unutmadık .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000