30 Ağustos 2018, Perşembe 13:07:33

THY yeniden frekans artırıyor

Türk Hava Yolları Ukrayna'nın Lviv kentine düzenlediği seferlerde frekans artıracak.
  • Arttır bakalım biz gidiyoruz:)bu kabin ve kokpit ile uçarsınız buralara:)
  • Kişinev'e de frekans artışı gerekiyor,kimlikle seyahat başlıyor eylülde.
  • Kayöağını yedirdin geç kaldın
  • Batan müteahhitler için iyi bir kaçış destinasyonu olur. Frekans artışını destekliyorum. Diğer firmalarda afrika destinasyonlarını kaçış için düşünebilirler. Lagos ta ne hukuk var ne kural kaçın sizi bir daha oradan getirene aşk olsun aile ile kaçacaklar için entebbe bekarım diyenler için bankong u tavsiye ederim. Tabii afrika para birimleri paramız karşısında aşırı değer kazandı ben orada nasıl yaşarım diyebilirsiniz . O zaman destinasyon ata yurdumuz ulanbatur. Bir çadır bir at hayat ne rahat. Kendimiz ettik kendimiz bulduk dert etmeyin ölümden gayrısına çözüm var biz kendimiz birleşip kendimizi kurtarmayı beceremiyoruz kurtarıcı lazım illa ki bu millet bir fatih bir aldülhamid bir mustafa kemal daha çıkarır kurtuluruz.

Türk Hava Yolları, İstanbul-Lviv-İstanbul hattında frekans artışına gidiyor.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; THY, 28 Ekim 2018 tarihinden itibaren haftalık 7 olan frekans sayısı 10'a yükseltme kararı aldı.

Şirket bu yılın başında alınan karar doğrultusunda haftalık 5 frekans olarak icra edilen İstanbul-Lviv seferlerini Mart ayında haftalık 7 frekansa yükseltmişti.

LVIV'E İLK SEFER 2009 YILINDA YAPILMIŞTI

Türk Hava Yolları, İstanbul-Lviv arasındaki ilk uçuşunu 27 Temmuz 2009 tarihinde gerçekleştirmişti. 

Ukrayna'nın batısında yer alan Lviv, 2. Dünya Savaşı sırasında tarihi dokusunu korumayı başararak günümüzde turistler için bir cazibe merkezi olarak dikkat çekiyor. Şehir tarihi dokusuyla Ukrayna'nın kültür başkenti olarak da lanse ediliyor.

©AirportHaber.comTHY yeniden frekans artırıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Cpt ~ 4 yıl önce
Arttır bakalım biz gidiyoruz:)bu kabin ve kokpit ile uçarsınız buralara:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Moldovan ~ 4 yıl önce
Kişinev'e de frekans artışı gerekiyor,kimlikle seyahat başlıyor eylülde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vedat ~ 4 yıl önce
En fazla 2 gün ayırmak lazım tavisiyem hiç görmeyenler için 2 gün en fazla Şehirde yapılacak pek bir şey Yok ordan Odessa 4 saat Ukrayna çok daha kaliteli
Geç kaldın ~ 4 yıl önce
Kayöağını yedirdin geç kaldın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İyi olmuş ~ 4 yıl önce
Batan müteahhitler için iyi bir kaçış destinasyonu olur. Frekans artışını destekliyorum. Diğer firmalarda afrika destinasyonlarını kaçış için düşünebilirler. Lagos ta ne hukuk var ne kural kaçın sizi bir daha oradan getirene aşk olsun aile ile kaçacaklar için entebbe bekarım diyenler için bankong u tavsiye ederim. Tabii afrika para birimleri paramız karşısında aşırı değer kazandı ben orada nasıl yaşarım diyebilirsiniz . O zaman destinasyon ata yurdumuz ulanbatur. Bir çadır bir at hayat ne rahat. Kendimiz ettik kendimiz bulduk dert etmeyin ölümden gayrısına çözüm var biz kendimiz birleşip kendimizi kurtarmayı beceremiyoruz kurtarıcı lazım illa ki bu millet bir fatih bir aldülhamid bir mustafa kemal daha çıkarır kurtuluruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dayı ~ 4 yıl önce
he he olur
Dayı ya ~ 4 yıl önce
Onur evlat naber

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000