04 Nisan 2022, Pazartesi 10:10:53

THY yeniden Barcelona'ya sponsor mu olacak?

İspanyol basınında yer alan iddialara göre Türk Hava Yolları yeniden FC Barcelona’nın yeni sponsoru olabilir.
  • Turan için mi yine ? Adamlar istemiyor artık onu birde IHE (İstanbul Halk Ekmek) olayı hala unutulmadı. Türk futboluna ve alt yapıya sponsor olun da Milli takım çıksın ortaya. Suriye milli takımı için çaba sarf etmeyin, İngiliz olduğunuzu bir an için unutun. Kraliçenin hizmetine girmeden Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan insanlar için çalışın.
  • Türk takımları dururken niye yabancılar devir hesap devri ülkemizi kalkindirmamiz lazim tüm Turkler ülkemizi kalkındırmak için calismali
  • Bunca ekonomik sorun varken hala gidip de kulüplere,filmlere,maçlara vs sponsor oluyorsanız yuh !
  • Kayıp haklarımızı bi verinde sonra isterseniz dünyaya sponsor olun!
  • Thy nin yeni dönem sponsorluk işleyişinde takımlara sponsor olmak on sıralarda değil. Haberin gerçek olmadığı yakında çıkar...
  • BARCELONA İÇİN

İspanyol  basınında yer alan iddialara göre Türk Hava Yolları yeniden FC Barcelona’nın yeni sponsoru olabilir.

Mundo Deportivo’nun haberine göre; Spotify ile geniş kapsamlı bir anlaşma imzalayan Barcelona, ​​geçen yaz Beko ile anlaşmasının sona ermesinin ardından henüz yeni bir forma kolu sponsoru ile anlaşmadı.

Habere göre, Barcelona ile Türk Hava Yolları arasında sponsorluk görüşmeleri sürüyor. Türk Hava Yolları 2010 ile 2012 yılları arasında yine şu anki kulüp başkanı Joan Laporta’nın yönetimindeki Barcelona’nın sponsoru idi. THY o dönemde, Barcelona Kulübüne 2 buçuk sene için toplam 7 milyon 700 bin avro ödemişti.

İddialara göre; Barcelona yönetimi pandemi sonrası ekonomik şartları ve futbol endüstrisinin gerçeklerini de göz önünde bulundurarak ​​kulübe sezon başına 10 ila 15 milyon Euro arasında gelir sağlayacak bir anlaşma istiyor.

Başkan Laporta, yakın zamanda RAC1 radyosundaki röportajında sponsorlukla ilgilenen altı şirket olduğunu söyledi. Görünüşe göre Türk Hava Yolları bunlardan biri.

Barcelona’nın diğer Türk sponsoru Beko sezon başına antrenman seti dahil 19 milyon euro ödüyordu. Geçen yaz bir yıllık uzatma imzalandı ve Beko 10 milyon euro karşılığında sadece antrenman seti sponsorluğunu elinde tuttu.

THY yeniden Barcelona'ya sponsor mu olacak?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Arda ~ 4 ay önce
Turan için mi yine ? Adamlar istemiyor artık onu birde IHE (İstanbul Halk Ekmek) olayı hala unutulmadı. Türk futboluna ve alt yapıya sponsor olun da Milli takım çıksın ortaya. Suriye milli takımı için çaba sarf etmeyin, İngiliz olduğunuzu bir an için unutun. Kraliçenin hizmetine girmeden Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan insanlar için çalışın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sukufe ~ 4 ay önce
Türk takımları dururken niye yabancılar devir hesap devri ülkemizi kalkindirmamiz lazim tüm Turkler ülkemizi kalkındırmak için calismali

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ne türkü ~ 4 ay önce
türk mü kaldı, takımı mı kaldı ? vatandaş suriyeli oynayan afrikalı
eyy thy ! ~ 4 ay önce
Bunca ekonomik sorun varken hala gidip de kulüplere,filmlere,maçlara vs sponsor oluyorsanız yuh !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hakkı ~ 4 ay önce
Türk Hava Yolları global bir marka, Türk’ten çok yabancı yolcusu var. Ciddi bir yorum olduğunu sanmıyorum.
Bizim ~ 4 ay önce
Kayıp haklarımızı bi verinde sonra isterseniz dünyaya sponsor olun!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gerçek değil... ~ 4 ay önce
Thy nin yeni dönem sponsorluk işleyişinde takımlara sponsor olmak on sıralarda değil. Haberin gerçek olmadığı yakında çıkar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SÚPER OLA. ~ 4 ay önce
BARCELONA İÇİN

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000