31 Temmuz 2022, Pazar 10:26:13

THY ve Trendyol Güçlerini Birleştirdi

Türk Hava Yolları ile e-ticaret platformu Trendyol güçlerini birleştirdi.
  • Mil işi çağ atladı
  • boş haber para bekliyoruz para yumurta 60 a dayandı 2 aydır almıyorum 47deyken kestim almayi 3 kilo patates 30 e nasıl olacak dünya liderleri 8400 mas oldu yemin ederim 15 gunluk maas su enflasyonda 30 gunlül maas istiyoruz 15 16 bin olmalı tgs maasları

Trendyol, ülkemizin bayrak taşıyıcı hava yolu Türk Hava Yolları ile güçlerini birleştirdi. İş birliği kapsamında Türk Hava Yolları yolcu programı Miles&Smiles’a dahil olan müşteriler, biriktirdikleri Milleri diledikleri zaman Trendyol Hediye Çeki’ne dönüştürebilecek.

Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, Türk Hava Yolları ile yeni bir iş birliğine imza attı. Türkiye’nin örnek iki şirketinin güçlerini birleştirdiği iş birliği kapsamında Türk Hava Yolları yolcu programı Miles&Smiles’a üye olan kullanıcılar bundan böyle, uçuş ve kredi kartı harcamalarından kazandıkları Millerini Türk Hava Yolları’nın yenilenen online alışveriş sitesi shopandmiles.com’da Trendyol Hediye Çeki’ne dönüştürerek kullanabilecek. Millerini dönüştüren kullanıcılar hediye çeklerini, giyimden aksesuara, kozmetikten mobilyaya kadar birçok kategoride harcayabilecekleri gibi Trendyol Yemek ve Hızlı Market’te de diledikleri şekilde kullanabilecek.

Gerçekleştirilen iş birliğine dair açıklamalarda bulunan Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur; ‘’Üyelerimizin taleplerini ve beklentilerini göz önünde bulundurarak 2022 yılında Shop&Miles sitemizi yeniledik. Shop&Miles ile artık Miles&Smiles kullanıcıları, Millerini dilediği marka ile ihtiyaç duydukları her alanda harcayabilecekler. Çok kısa bir sürede bu proje değişimine ayak uydurarak ilk fazda bizimle olan 8 markadan biri olan Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol ile iş birliğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.’’ dedi.

Erdem İnan: “Türk Hava Yolları ile yeni bir iş birliğine imza atmaktan büyük mutluluk duyuyoruz”

Müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamak için çalıştıklarını vurgulayan Trendyol Grubu CMO’su Erdem İnan ise bu kapsamda yeni iş birlikleri başlattıklarını belirtti. İnan, “Trendyol olarak Türkiye’nin köklü ve örnek şirketlerinden Türk Hava Yolları ile yeni bir iş birliğine imza atmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu iş birliği sayesinde Miles&Smiles yolcu programına kayıtlı Trendyol kullanıcıları, kazandıkları Milleri ile platformumuzdan alışveriş yapma imkanına sahip olacak. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ürün ve hizmet çeşitliliklerini zenginleştirerek artırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

THY ve Trendyol Güçlerini Birleştirdi

Facebook Yorum

Yorumlar

İyi anlaşma ~ 8 gün önce
Mil işi çağ atladı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tgs ~ 8 gün önce
boş haber para bekliyoruz para yumurta 60 a dayandı 2 aydır almıyorum 47deyken kestim almayi 3 kilo patates 30 e nasıl olacak dünya liderleri 8400 mas oldu yemin ederim 15 gunluk maas su enflasyonda 30 gunlül maas istiyoruz 15 16 bin olmalı tgs maasları

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Since1905 ~ 8 gün önce
Sadece Kendini Düşünen Bencilin Teki Olduğunu Son Cümlen İle Belli Ettin. Sadece TGS Çalışanlarımı İnsan, Ülkece İşçilerin Durumu Berbat. Şimdi Çekilebilirsin.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000