21 Nisan 2015, Salı 11:45:21

THY VE TCDD PROTOKOL İMZALADI

TCDD ve Türk Hava Yolları arasında Yüksek Hızlı Tren personelinin oryantasyonu kapsamlı eğitim protokolü imzalanıyor.
  • Hamdinin hemşerileri tutuşmuş belli yorumlardan
  • Iki baskan gonderdin ama sahiplerinde senden bikti artik onlarda ilker beyi seni yollamasi icin gondermis anlasilan paralel icin bir sey yapma din ama onlar senin icin guzel seyler yapacaklarmis.son gunler inde .Bol bol resim Ve poz ver ....
  • Bence ilk onceligi ingilizce anonslardaki "we are arriving AT Ankara" vb iadesine versinler.
  • Temel Bey bitmeyen pil yaptığı için ödüllendirildi. Ölesiye kadar Genel Müdür.
  • sayın airporthaber editörü atlas jet ua ya ukrayna havacılık bakanlığı tarafından liviv merkezli iç hat tarifeli seferlerine izin verildi dış hat için ise şimdilik sadece mısır tayland charter seferleri verildi bilginze
  • sn kotil galiba gidicisin:) gülmen bile yapmacık olmuş belli içinde fırtınalar kopuyor ama yapacak birsey yok bugun seni yarın baskasını satarlar!!
  • bence sn kotil in imzaladığı son anlaşma olur:) bye byeeee

TCDD ve Türk Hava Yolları arasında Yüksek Hızlı Tren personelinin oryantasyonu kapsamlı eğitim protokolü imzalanıyor.

Ulusal ulaştırma sektörünün iki mihenk taşı, Türk Hava Yolları ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları, Yüksek Hızlı Trenlerde görev alan hostesler ve yine garlarda görevli bulunan personele yönelik “Yolcu İlişkileri Eğitimi” verilmesi adına önemli bir işbirliğine imza atıyor.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanvekili Doç. Dr. Temel Kotil ve TCDD Genel Müdürü Ömer Yıldız’ın da katılımlarıyla, bugün, TCDD Genel Müdürlüğü Protokol Holü’nde gerçekleştirilen törende iki kurumun güçlerini birleştirdiği bir işbirliği protokolü imzalandı.

İmzalanan protokol ile dünyanın en çok ülkesi ve sayıca en fazla enternasyonel destinasyonuna uçan havayolu şirketi olarak bugün bulunduğu noktada Türk Hava Yolları; büyüyen filosu, dünya havayolu trafiğinin merkezi olan İstanbul’daki konumu ve bu benzersiz konumun getirdiği zengin kültür birikiminden aldığı güçle yolcu deneyimini yeni bir boyuta taşırken bu yönlü birikimini, TCDD’nin de istifadesine sunacak.

Hizmet kalitesinde çizdiği farklı yaklaşımla yolcu memnuniyetini üst seviyelere taşıyan Türk Hava Yolları, müşteri memnuniyeti odaklı tasarlanmış eğitim programlarını Yüksek Hızlı Trenlerde görev alacak personele aktararak, raylar üzerinde görevli bulunan personelin de mesleki gelişimine katkı sağlamak suretiyle sektörel hizmet kalitesini yükseltmeyi amaçlamakta.

Bayrak taşıyıcı havayolu, program dâhilinde YHT hosteslerine, “Yolcu İlişkileri”, “Ekip Kaynak Yönetimi”, “Kişisel Bakım” ve “Protokol Kuralları” çerçevesinde eğitim verecek.

Türk Hava Yolları ve TCDD’nin taşımacılık alanındaki tecrübelerini paylaşacağı protokol kapsamında;

YHT personelinin eğitimi konusunda Türk Hava Yolları’nın ilgili üniteleri ile ortak bir çalışma programı gerçekleştirilecek.

Türk Hava Yolları, eğitim sistemi geliştirme konusunda TCDD’ye destek olacak.

Özellikle engelli, yaşlı vb. özelliklere sahip yolculara verilen hizmetlerde ulusal kanunlar ve uluslararası standartlar dâhilindeki süreçlerin aynı şekilde seyretmesi sağlanacak.

Her iki kurumun bilet satış sisteminde ortaklaşa bilet promosyonları düzenlenecek.

Türk Hava Yolları’nın yolcu sadakat programı; Miles&Smiles dâhilinde yolcularına kazandırdığı mil puanlar, TCDD’nin YHT ve anahat tren bilet alımlarında kullanılabilecek.

Her iki kurumun VIP, CIP Lounge gibi özel yolcu salonlarında sunduğu hizmetlerden, her iki kurum yolcusunun karşılıklı olarak faydalanması sağlanacak.

Özellikle Türk Hava Yolları’nın hizmet vermediği ve TCDD hatları üzerinde bulunan yerleşim birimlerine ulaşımla ilgili olarak yurtiçi ve yurtdışı uçak bağlantısı ile kombine taşıma koridorları belirlenecek ve bu koridorlarda seyahat eden kombine yolculara ekstra indirim paketleri tanımlanarak satışa sunulacak.

Her iki kurumun bilet satış sistemlerinin birbirleriyle entegrasyonu sağlanarak, gişe, acente ve interaktif kanallarda her iki kurumun biletleri satışa sunulacak.

Ortak sosyal sorumluluk projeleri oluşturulacak veya hâli hazırda devam etmekte olan, uygun programlara dâhil olunacak.THY VE TCDD PROTOKOL İMZALADI

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Hamdinin hemşerileri tutuşmuş belli yorumlardan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reklam ~ 9 yıl önce
Iki baskan gonderdin ama sahiplerinde senden bikti artik onlarda ilker beyi seni yollamasi icin gondermis anlasilan paralel icin bir sey yapma din ama onlar senin icin guzel seyler yapacaklarmis.son gunler inde .Bol bol resim Ve poz ver ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Oncelik ~ 9 yıl önce
Bence ilk onceligi ingilizce anonslardaki "we are arriving AT Ankara" vb iadesine versinler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hasan ~ 8 yıl önce
Ayrıca we are about to arrive at ankara
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Temel Bey bitmeyen pil yaptığı için ödüllendirildi. Ölesiye kadar Genel Müdür.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bişkek-manas ~ 9 yıl önce
sayın airporthaber editörü atlas jet ua ya ukrayna havacılık bakanlığı tarafından liviv merkezli iç hat tarifeli seferlerine izin verildi dış hat için ise şimdilik sadece mısır tayland charter seferleri verildi bilginze

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kotil ~ 9 yıl önce
sn kotil galiba gidicisin:) gülmen bile yapmacık olmuş belli içinde fırtınalar kopuyor ama yapacak birsey yok bugun seni yarın baskasını satarlar!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
slm ~ 9 yıl önce
bence sn kotil in imzaladığı son anlaşma olur:) bye byeeee

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000