09 Ekim 2018, Salı 12:04:43

THY uçaklarında artık o kanal da izlenecek

Türk Hava Yolları, filosunda bulunan geniş gövde uçaklarda sunduğu canlı televizyon kanalları arasına bir kanalı daha ekledi.
  • Halk TV yi yayinlayinda insanlarin gözleri acilsin!
  • ATV ya da A Haber olsa daha iyi, TRT AKP reklamını tam yapamıyor.
  • TRT yi izleyenler belli zaten. Bir paket kömüre oy satanlar. Gazete veya kitap okumasını bilmeyenler. Ensar vakfı gibi olayları savunanlar. Bir kereden bir şey olmaz diyenler
  • Ife çalışıyor.
  • A news de kesinlikle eklenmeli uçarken çok iyi gider.
  • Nerflix yada Amazonprime ile anlasin asil reklam o dunyada
  • aferim
  • Bir tanesi kesinlikle Venezuela devlet kanalı olmalı böylece Maduro Reisten habersiz kalmayız. THY yoneticilerine lutfen iletin.
  • Ulan seni ülkeni neyin görürler ne var ne görsünler sen bir cıvata yapamıyorsun nerde görsünler donuna kadar yurtdışı da geliyor görsünler
  • THY AKPNİN ARKA BAHÇESİ OLMUŞ ESKİDEN GİZLENİRDİ ARTIK ALENEN KABİN VE KOKPİT HARİCİNDE HER YERİ SARMIŞ AKP

Türk Hava Yolları, filosunda bulunan geniş gövde uçaklarda sunduğu canlı televizyon kanalları arasına Türkiye’nin ilk İngilizce yayın yapan uluslararası haber platformu TRT World’ü dahil etti.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Batı’nın Doğu’su, Doğu’nun Batı’sı olarak nitelendirilen medeniyetlerin kesiştiği bu köklü ülkenin bayrak taşıyıcı havayolu olarak dünyaya Türk misafirperverliği ile ulaşım hizmeti veriyoruz. Sefer yaptığımız 122 ülkeyi TRT World’ün objektif, bağımsız ve taassuptan arınmış alternatif bakış açısıyla buluşturmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren, "Dünyadaki gelişmelere ulaşmak ve bu konularda güncel kalmak önemlidir. Bu güncel gelişmelerin yolcuya ulaştırılması noktasında sunulan kaynakların çeşitliliği, farklı bakış açılarını kapsayan bir erişim için büyük önem arz ediyor. Dünyadaki gelişmelerin TRT World’ün farklı bakış açısıyla yolculara ulaştırılmasına sağladığı imkandan dolayı Türk Hava Yolları’na teşekkür ederiz” dedi.

2015 yılında kurulan ve merkezi İstanbul'da bulunan uluslararası haber platformu TRT World, küresel ve yurt içi etkinliklere alternatif bir bakış açısı getiriyor. Algılanan anlatılara meydan okuyor ve tarafsız habere ihtiyaç duyulan yeni bir bakış açısı sunuyor.

Türk Hava Yolları’nın uçak içi eğlence sistemi, yolculara uydu üzerinden canlı yayın yapan TRT World dahil 8 kanalı izleme imkanı sunuyor.

THY uçaklarında artık o kanal da izlenecek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

*_* ~ 4 yıl önce
Halk TV yi yayinlayinda insanlarin gözleri acilsin!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ATV ~ 4 yıl önce
ATV ya da A Haber olsa daha iyi, TRT AKP reklamını tam yapamıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TRT ~ 4 yıl önce
TRT yi izleyenler belli zaten. Bir paket kömüre oy satanlar. Gazete veya kitap okumasını bilmeyenler. Ensar vakfı gibi olayları savunanlar. Bir kereden bir şey olmaz diyenler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ife ~ 4 yıl önce
Ife çalışıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A news ~ 4 yıl önce
A news de kesinlikle eklenmeli uçarken çok iyi gider.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MBA USA ~ 4 yıl önce
Nerflix yada Amazonprime ile anlasin asil reklam o dunyada

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aycık ~ 4 yıl önce
aferim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ilkel & demode ~ 4 yıl önce
Bir tanesi kesinlikle Venezuela devlet kanalı olmalı böylece Maduro Reisten habersiz kalmayız. THY yoneticilerine lutfen iletin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Can ~ 4 yıl önce
Ulan seni ülkeni neyin görürler ne var ne görsünler sen bir cıvata yapamıyorsun nerde görsünler donuna kadar yurtdışı da geliyor görsünler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY = AKP ~ 4 yıl önce
THY AKPNİN ARKA BAHÇESİ OLMUŞ ESKİDEN GİZLENİRDİ ARTIK ALENEN KABİN VE KOKPİT HARİCİNDE HER YERİ SARMIŞ AKP

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000