06 Şubat 2023, Pazartesi 13:06:21

THY uçakları deprem bölgesine gönderiliyor

Türkiye'yi yasa boğan deprem sonrası tüm imkanlar seferber edilmeye devam ediyor. Türk Hava Yolları (THY) 2 kargo uçağını bölgeye gönderme kararı aldı.
  • Gölcük depreminden sonra ‘içki içiyorlardı, ahlaksızlık yapıyorlardı o yüzden deprem oldu’ diyenleri Allah bildiği gibi yapsın. Ölenlere rahmet yaralananlara acil şifalar dilerim.
  • Deprem olan bölgelerde havalimanlarında pistler de kırılmış nereye inecek bu uçaklar? Yaptık,ettik diye övündüğünüz limanlar bile depreme dayanıklı değil! Allah bunların hesabını sorumlulardan sorsun,cezasını sülale boyu versin inşallah!
  • Boyle bir zaman var gerekirse SHT kurali bile gevsetilsin 1 ucak dolusu AKUT belki de yuzlerce can kurtarir enkaz altinda kalan canlar icin goreve haziriz

Türkiye'yi yasa boğan deprem sonrası tüm imkanlar seferber edilmeye devam ediyor. Türk Hava Yolları (THY) 2 kargo uçağını bölgeye gönderme kararı aldı.

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi merkezli 7,7 büyüklüğündeki depremden 10 il etkilenirken, bölgeye giden arama kurtarma ekiplerine ve bölge halkına ulaştırılacak yardım malzemeleri için THY de harekete geçti. Edinilen bilgiye göre;  Türk Hava Yolları’nın TC-JOZ ve TC-JOU tescilli Airbus A330-200F tipi iki kargo uçağı boş olarak İzmir’e uçacak.

İzmir’den araç, çadır ve kamp malzemelerini alarak deprem bölgesine ulaştırılması için Adana’ya götürecek. Uçaklar Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkacak.

Deprem bölgesine gönderilecek yardım malzemelerini taşıyacak uçaklar için THY söz konusu operasyonları tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirecek.

©AirportHaber.com

THY uçakları deprem bölgesine gönderiliyor

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

17 Ağustos ~ 1 yıl önce
Gölcük depreminden sonra ‘içki içiyorlardı, ahlaksızlık yapıyorlardı o yüzden deprem oldu’ diyenleri Allah bildiği gibi yapsın. Ölenlere rahmet yaralananlara acil şifalar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nereye inecek bu uçaklar? ~ 1 yıl önce
Deprem olan bölgelerde havalimanlarında pistler de kırılmış nereye inecek bu uçaklar? Yaptık,ettik diye övündüğünüz limanlar bile depreme dayanıklı değil! Allah bunların hesabını sorumlulardan sorsun,cezasını sülale boyu versin inşallah!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hım ~ 1 yıl önce
Cahil cahil konuşuyorsun.
Tk hat ~ 1 yıl önce
Allah akıl versin size
cahil bre ~ 1 yıl önce
bre cahil deprem 7 km altın yüzeyin 2 dakka sürdü yollar yarıldı havalimanı pistide yarılır. senin mesleğin ne bi söylesende merak ediyorum
Deprem ülkesi ~ 1 yıl önce
Cahil siz ne çok şey biliyorsunuz bari bu günde kötüleme ülkeyi ya sev ya terk et
Allah akıl fikir versin ~ 1 yıl önce
Abicim seni bi Tokyo'da bi depreme yakalatalım bak nasıl eğleniyorsun, cahil cahil konuşan asıl sizlersiniz, sizi bu hırsız müteahhitlerin iş bilmezlerin eline düşüren sizin seçtiğiniz bu paragöz siyasetçiler, deprem öldürmez zayıf binalar öldürür. Adam gibi çalmadan sistemine göre yapılan her bina depreme dayanır!!!! Bakınız günde 10 kez sallanan Japonya!!
Kalender ~ 1 yıl önce
Siyaset yapmayın burda bu suç siber suç hemde
Millete cahil diyenler ~ 1 yıl önce
Bunun adı kader değil,Allah inancı olmayan,milyonlarca tanrılara tapan deprem ülkesi Japonya'da boyuna 8,9 civarında çok şiddetli depremler oluyor ama kayıp ya olmuyor ya da çok az,kağıt gibi yırtılmış binalar yok,elektrik,gaz,iletişim kesilmiyor,devasa toplanma alanları var,yeşili,doğayı koruyorlar,hırsızlık,yağma, malzemeden çalma yok,her inşaat adam gibi yapılıyor ve denetleniyor ama ülkemizde tam tersi,niye diye hiç düşünüyor musunuz diyeceğim ama aklı olan düşünür sizin gibi cahiller değil...
CPT21 ~ 1 yıl önce
Boyle bir zaman var gerekirse SHT kurali bile gevsetilsin 1 ucak dolusu AKUT belki de yuzlerce can kurtarir enkaz altinda kalan canlar icin goreve haziriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Helal ~ 1 yıl önce
Helal olsun gonullu basvuruda bulunalim Allah yardimcilari olsun
Tüm kaptan kabin ekipleri ~ 1 yıl önce
Tüm ekipler gönüllü olarak başvuru yapsın yardım edin garibanlara

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000