05 Mayıs 2015, Salı 15:52:35

THY UÇAĞI BU HALE GELDİ!

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Nevşehir seferini yapan uçağına iniş sırasında kuş çarptı. Çarpma sonrası uçağın burnu ciddi hasar aldı.
  • İnşallah düşer yorumunu yapan kişinin tespit edilip, acilen yaptırım uygulanması ve değil aprona , havalimanının yakınına bile yaklaşmasına izin verilmemesi gerekir. Airport haber yetkilileri ve SHGM'nün, bu zihniyette olan bir insanın (belliki sektörde halen çalışmakta veya uzaklaştırılmış) ne derece bir tehdit olduğunu görmesini umuyorum. Adeta kendisini ihbar etmiş. Derhal müdahale edilip, gereken yapılmalı diye değerlendiriyorum.bu insan ............. 'den herşey beklenir. Yetkililer lütfen gereğini yapsın.
  • Write off olmuş uçak. Ostimde hurdacılar sitesinde 3 güne kalmaz parçalarlar.
  • Yazılan hiç bir yorumdan alınacak bir ders yada fikir yok cahilce yazmak için yazanlarla dolu bu site o yüzdende gram gelişmiyoruz.
  • Airporthaber'i şiddetle kınıyoyrum ! Uçağın düşmesini, yüzlerce kişinin ölmesini, yüzlerce evin ocağının sönmesini dileyen hasta ve sapık bir şahsiyetsizin düşüncelerini yorum diye yazmışsınız. Bu yorumlar size reyting kazandırmaz!!!
  • Ucakta bir sey yok. Neden ucmasin burun. Kapagi cikartilip. Yeni. Si. Takilir. Vatandaslar. Bu koseyi okuya n ogrensin. Her. Ucak. Fabrikada. O kilomere. Alindigi. Vakit. O ucakla beraber butun. Yedek percalari beraber. Gelir ve depoda saklanir hangi parcanin degisme zamani gelince. Hemen bilgisayarda bakilir Depoda parcasi alinir ve yeni. Takilir Bir vidasi dahi. Numaralidir Ucagin ustunde ne kadar vida. Saplama varsahepsihangar deposunda mevcuttur. Disarda piyasada bir vida. AlipfabrikasininEmri olmadan alip takamasin ani zamanda ucakla beraber. Kitaplari var onlarda beraber gelir.
  • Geçmiş olsun...son olsun inşaallah
  • düşmesini dileyen o kişinin thy çalışanı gibi konuşuyor olması son derece vahim. Aklım hayalim almıyor böyle birini...
  • Bazı kuş beyinlilere inat uçağımız parçaları değiştirilip, 22:10 da istanbula uçuşunu yaptı.
  • Uçağın düşmesini dileyen çapsız köpeklerin duası kabul olsa gökten kemik yağardı.
  • inşAllah düşecek diyen arkadas sen yorumsuZsun ya.bence senin için en güzel meslek kiralık katillik..

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Nevşehir seferini yapan uçağına iniş sırasında kuş çarptı. Çarpma sonrası uçağın burnu ciddi hasar aldı.

İstanbul’dan Nevşehir’e gitmek üzere havalanan TK2004 sefer sayılı uçağa Nevşehir Havalimanı’na iniş sırasında kuş çarptı. Büyük bir gürültüye neden olan çarpma sonrası uçağın radom olarak bilinen burun kısmında hasar oluştu.

Uçak Nevşehir Havalimanı’na sorunsuz şekilde inişini gerçekleştirince çarpmanın boyutları da ortaya çıktı. Burun kısmında göçük oluşan uçağın kokpit camında ise uçağa çarpan kuşa ait parçalar dikkat çekti. TC-JHE kuyruk tescilli Burhaniye isimli Boeing 737-800 tipi uçak seferden çekildi.

Nevşehir-İstanbul seferi iptal edilirken yolcuların bir kısmının Kayseri üzerinden İstanbul’a gönderileceği öğrenildi.

©AirportHaberTHY UÇAĞI BU HALE GELDİ!

Yorumlar Tüm Yorumlar (89)

iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
İnşallah düşer yorumunu yapan kişinin tespit edilip, acilen yaptırım uygulanması ve değil aprona , havalimanının yakınına bile yaklaşmasına izin verilmemesi gerekir. Airport haber yetkilileri ve SHGM'nün, bu zihniyette olan bir insanın (belliki sektörde halen çalışmakta veya uzaklaştırılmış) ne derece bir tehdit olduğunu görmesini umuyorum. Adeta kendisini ihbar etmiş. Derhal müdahale edilip, gereken yapılmalı diye değerlendiriyorum.bu insan ............. 'den herşey beklenir. Yetkililer lütfen gereğini yapsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
write off ~ 9 yıl önce
Write off olmuş uçak. Ostimde hurdacılar sitesinde 3 güne kalmaz parçalarlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Yazılan hiç bir yorumdan alınacak bir ders yada fikir yok cahilce yazmak için yazanlarla dolu bu site o yüzdende gram gelişmiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Airporthaber'i şiddetle kınıyoyrum ! Uçağın düşmesini, yüzlerce kişinin ölmesini, yüzlerce evin ocağının sönmesini dileyen hasta ve sapık bir şahsiyetsizin düşüncelerini yorum diye yazmışsınız. Bu yorumlar size reyting kazandırmaz!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Ucakta bir sey yok. Neden ucmasin burun. Kapagi cikartilip. Yeni. Si. Takilir. Vatandaslar. Bu koseyi okuya n ogrensin. Her. Ucak. Fabrikada. O kilomere. Alindigi. Vakit. O ucakla beraber butun. Yedek percalari beraber. Gelir ve depoda saklanir hangi parcanin degisme zamani gelince. Hemen bilgisayarda bakilir Depoda parcasi alinir ve yeni. Takilir Bir vidasi dahi. Numaralidir Ucagin ustunde ne kadar vida. Saplama varsahepsihangar deposunda mevcuttur. Disarda piyasada bir vida. AlipfabrikasininEmri olmadan alip takamasin ani zamanda ucakla beraber. Kitaplari var onlarda beraber gelir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Geçmiş olsun...son olsun inşaallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
?!? ~ 9 yıl önce
düşmesini dileyen o kişinin thy çalışanı gibi konuşuyor olması son derece vahim. Aklım hayalim almıyor böyle birini...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Navigator ~ 9 yıl önce
Bazı kuş beyinlilere inat uçağımız parçaları değiştirilip, 22:10 da istanbula uçuşunu yaptı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Uçağın düşmesini dileyen çapsız köpeklerin duası kabul olsa gökten kemik yağardı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CVP I PHONE ~ 9 yıl önce
böyle düşünenlerin olabileceğine inanıyorsanız siz de bir rahatsızlık var demektir.Bu ne biçim karşı olma. Allah şifa versin size.Yazık ki THY bu hale gelmiş.
Re: CVP I PHONE ~ 9 yıl önce
Yukarıdaki "Tüm yorumları göster" linkine tıklar iseniz görebilirsiniz uçağın düşmesini dileyen dengesizi. Birine bir laf etmeden önce on kere düşünün...
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
inşAllah düşecek diyen arkadas sen yorumsuZsun ya.bence senin için en güzel meslek kiralık katillik..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000