30 Mart 2022, Çarşamba 17:00:34

THY "Turkish Airlines Holidays" ile tatil paketi satacak

Türk Hava Yolları (THY), seyahatlerin tek noktadan ve zahmetsiz planlanabilmesine imkan tanıyan dijital platformu Turkish Airlines Holidays markasının tanıtımını gerçekleştirdi.
  • Şu pozlara ayar oluyorum .. mesela bu fotoğrafı gören birisi içinden şunu diyor mu “ne fotoğraf ama hemen satın almalıyım” ama bana daha çok öğle aralarında yenilen kısır çiğ köfte yahut zeytinyağlı kokusu geliyor
  • Liyakatsızlar diyeceğim ama nerede var ki liyakatlı biri. Yazık bu projelere harcanan zamana. Nasılsa 2023 yılında arabesk zihniyetten kurtulup çağdaş bir şirket olacak.
  • Çok güzel olmuş Personel ve emekli içinde tatil paketleri olsun lütfen.Pass bileti ile gidip güzel organizasyon tatil yapmak istiyoruz.Guzel hoteller yemekler geziler.ohhhhh bu arkadaşlar yardımcı olurlar teşekkür ederim.
  • Personel pass bileti holiday paketi var mı acaba? Pass bilet permi ile uçan personel emekli için holiday tatil paket alabilirmiyiz bu konu hakkında bilgisi olan var mi?
  • Turizimimi gelistirecekler,yoksa es dost akraba coluk cocuklarina istihdammi saglayacaklar,insallah tez zamanda cokersiniz.
  • Pass bilet permi ile uçan personel emekli için holiday tatil paket alabilirmiyiz bu konu hakkında bilgisi olan var mi?
  • Ahmet Bey , tüm arkadaslarınız THY de enüst mevkilerde görev almakda ve herkese üstünlük kurmakda. …
  • Thy, Yurt disindan, Turkiye ye tatil paketi satmaya baslarsaniz. Dikkat edin, Turklere kazik atmayin. Amerika nin her yerinden, Izmir, Bodrum, Dalaman, Antalya tatil paketi kac para? normal ucak bileti kac para? gorelim bakalim. Ucuz mu? Pahali mi?
  • Imamhatip
  • THY Thomas Cook sistemi kısaca...!!!

THY ile Erka Grubu iş birliğinde hayata geçirilen ve Kasım 2021'de hizmete alınan dijital platformun tanıtımına ilişkin toplantı düzenlendi.

Toplantıda konuşan THY Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, tatil paketi kavramıyla misafirlerin seyahat planlama sürecinin mümkün olduğunca kolaylaşacağını söyledi.

THY'nin uçtuğu 300'den fazla destinasyonu ve dünyanın dört bir yanında anlaşmalı olduğu 550 binden fazla tesisi, misafirlerinin ihtiyaç ve beklentilerine göre harmanladıklarını dile getiren Olmuştur, tatil paketlerini en uygun koşullarda, optimum fiyatlarla sunmanın yollarını aradıklarını vurguladı.

'Ülke turizminin gelişimine katkıda bulunacak'

Ahmet Olmuştur, bugün tanıtılan Turkish Airlines Holidays markasının Türkiye çıkış ve iç hatta hizmet vermeye başladığını kaydederek, 'Ülke turizminin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla markamızı kısa sürede yurt dışı pazarda da hizmete sunmayı ve global çapta önemli bir tatil paketi oyuncusu haline getirmeyi hedefliyoruz.' diye konuştu.

Programın en avantajlı yönlerinden birisinin 'istenilen ürünlerin alınabilmesi' olduğunu aktaran Olmuştur, 'Gizli bir maliyet oluşmuyor. Tüm paketler için 30 güne kadar ücretsiz iptal seçeneğimiz mevcut.' ifadelerini kullandı.

Olmuştur, platformu ilk olarak Türkiye'den yurt dışına şeklinde programladıklarını kaydederek, 'Şu anda öyle çalışıyor. İkinci ayağında yurt dışından Türkiye'ye gelecek misafirlerimiz için de Turkish Airlines Holidays'ı bir ürün olarak konumlandırmak istiyoruz.' değerlendirmesinde bulundu.

'Turist çeşitliliğini artıracağımıza inanıyoruz'

Erka Grubu Üst Yöneticisi (CEO) Serhat Kahraman da müşterilerine uzun vadeli değer sağlayacakları bir iş ortaklığını hayata geçirdiklerini söyledi.

'Herkesin dünyayı deneyimleyebilmesi için en yeni ve teknolojik çözümleri sunma' vizyonuyla hareket ettiklerini ve Turkish Airlines Holidays markasının doğduğunu kaydeden Kahraman, sözlerini şöyle sürdürdü:

'Bu hizmetimizle Türkiye'ye yurt dışından daha fazla turist getirmenin yanı sıra yurt dışı ülkeler arasında tatil paketleri sunarak ülke turizminin gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Tanıtımın ardından yurt dışı pazarlara açılım ve global büyüme ile yurt dışından gelen turist çeşitliliğini artıracağımıza ve ülkemizde turizm sezonunu uzatacağımıza inanıyoruz.'

Kahraman, Kovid-19 nedeniyle ürünü Kasım 2021'de çıkarabildiklerini belirterek, 'En büyük hayalimiz turizme yeni bir soluk getirip, daha önce yapılmamış paket tatil ürünlerini kullanıcıların deneyimine sunmak.' şeklinde konuştu.

Tüm tatil süreci tek noktadan planlanabiliyor

Toplantıda verilen bilgilere göre, 'yepyeni ve kişiselleştirilmiş bir tatil deneyimi' mottosuyla hayata geçirilen Turkish Airlines Holidays, THY'nin üstün hizmet kalitesi ve kişiselleştirilebilen tatil paketleri eşliğinde seyahatlerin tek noktadan zahmetsizce planlanabilmesine imkan tanıyor.

THY'nin uçtuğu 300'den fazla destinasyon ve dünyanın dört bir yanından anlaşmalı 550 binden fazla tesisin ziyaretçilerin seçimine sunulduğu platformla seyahat planlama süreci pratik şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Tüm konaklama ve uçak bileti alternatiflerini sunan Turkish Airlines Holidays, ziyaretçilerin tatil paketlerini istedikleri hizmetleri dahil ederek planlayabilmelerine imkan tanıyor. Tatil planlarınızda bir değişiklik olması durumunda 30 güne kadar koşulsuz iptal ve tüm ücretin iade garantisi sağlanıyor.

Müşterilerin 7 gün 24 saat ulaşabildiği ulaşılabilen asistanlar ve etkileşim merkeziyle seyahat öncesi, esnası ve sonrasında ziyaretçilerine hizmet verecek platform, Miles&Smiles üyelerine uçuş miline ek olarak mil kazanma olanağı sunuyor.

THY "Turkish Airlines Holidays" ile tatil paketi satacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Cabin Crew ~ 4 ay önce
Şu pozlara ayar oluyorum .. mesela bu fotoğrafı gören birisi içinden şunu diyor mu “ne fotoğraf ama hemen satın almalıyım” ama bana daha çok öğle aralarında yenilen kısır çiğ köfte yahut zeytinyağlı kokusu geliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Layik ~ 4 ay önce
Liyakatsızlar diyeceğim ama nerede var ki liyakatlı biri. Yazık bu projelere harcanan zamana. Nasılsa 2023 yılında arabesk zihniyetten kurtulup çağdaş bir şirket olacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Personel ve emekli THY için tatil paketleri olsun lütfen. ~ 4 ay önce
Çok güzel olmuş Personel ve emekli içinde tatil paketleri olsun lütfen.Pass bileti ile gidip güzel organizasyon tatil yapmak istiyoruz.Guzel hoteller yemekler geziler.ohhhhh bu arkadaşlar yardımcı olurlar teşekkür ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pass bileti holiday paketi ~ 4 ay önce
Personel pass bileti holiday paketi var mı acaba? Pass bilet permi ile uçan personel emekli için holiday tatil paket alabilirmiyiz bu konu hakkında bilgisi olan var mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
2.sinif vatandas ~ 4 ay önce
Turizimimi gelistirecekler,yoksa es dost akraba coluk cocuklarina istihdammi saglayacaklar,insallah tez zamanda cokersiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tehdit etmeyin projede var. ~ 4 ay önce
Projede vardı THY en iyisi olsun diye çalışmalar.
Personel paşa bileti holiday paketi var mı acaba? ~ 4 ay önce
Pass bilet permi ile uçan personel emekli için holiday tatil paket alabilirmiyiz bu konu hakkında bilgisi olan var mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kahin ~ 4 ay önce
Ahmet Bey , tüm arkadaslarınız THY de enüst mevkilerde görev almakda ve herkese üstünlük kurmakda. …

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ee ~ 4 ay önce
Olması gereken o zaten. Ne yani benim arkadaşlarım mı herkese üstünlük kuracak.
Tatil paketi. ~ 4 ay önce
Thy, Yurt disindan, Turkiye ye tatil paketi satmaya baslarsaniz. Dikkat edin, Turklere kazik atmayin. Amerika nin her yerinden, Izmir, Bodrum, Dalaman, Antalya tatil paketi kac para? normal ucak bileti kac para? gorelim bakalim. Ucuz mu? Pahali mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kartal ~ 4 ay önce
Imamhatip

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY Thomas Cook mu stili mi? ~ 4 ay önce
THY Thomas Cook sistemi kısaca...!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000