19 Temmuz 2022, Salı 13:01:47

THY Teknoloji ve Bilişim A.Ş'de Flaş Atamalar

Türk Hava Yolları’nın (THY) iştiraklerinden THY Teknoloji ve Bilişim A.Ş’nin organizasyon yapısı ile yönetici pozisyonlarında değişikliğe gidildi.
  • duyuruyu yapmıyorlar bordroda görürsün demek saygısızlık
  • iş ilanı yok ortada Tekniğe 38 kişi başlamış, nasıl oluyor bu iş?
  • Secimde cogunuz degiseceksiniz, gorurun simdi
  • THY TEKNİK AŞ Taşeron konusunda da bir açıklama yapılmasını bekleyen 2700 personel var, bu kadar değersizleştirilmemeli, Sorumlularımız hiç birşey bilmediklerini söyleyip duruyorlar 4 ay oldu bir ihale belli olamadı personel ne yapacak bilmiyor hala kışlık kıyafet giyiyor yazlık kıyafet yok şirket belli değil, zam belli değil, bütün ortaklıklarda herşey net ilerler iken bir tek THY TEKNİK AŞ taşeron şirketinin akibetinin kimseye birşey söylenmemesi çalışanların aklındaki sorularla iş performansı beklenmesi adil birşey değil.! Yeter artık !
  • Şirketimize hayırlı uğurlu olsun.şirketimizin daha iyiye gitmesi daha başarılı olması ve dünyanın gitmedik bir yerinin kalmaması İçin yeni kadroların kurulması kaçınılmazdır.Uçak sayısı 400-500 olduğunda bu kadrolar bile yetersiz kalacaktır.yeni görevlendirilen tüm çalışanlara üstün başarılar diliyorum.
  • THY 'de torpillileri müdür yapabilmek için hergün yeni yaratıcı müdürlükler oluşturuluyor. Müdürlük konusunda herhalde limit doldu..şimdi direktörlük çıkartmışlar...
  • Daha çok makam ,daha çok bölüm, Şair'in dediği gibi.. Yiyin efendiler, yiyin; bu han-ı iştiha sizin; Doyunca, tıksırınca, patlayıncaya kadar yiyin!
  • Electronic bilet email ile geliyor, uzerinde ucus numarasi yazmiyor, reservasyon codu yok, sadece 235 le yqzan numara var, evdekilere su ucakla geliyorum demek icin yeniden arama yaparak yeni bilet alir gibi ucus.numarasini ogreniyoruz, kac kisi calisiyordu bu delartmanda
  • tahsis kapatılsın
  • koltuğuna beton atan yurtdışı müdürleri ne zaman gidiyor adamlar kira derdine düşmüşler

Türk Hava Yolları’nın (THY) iştiraklerinden THY Teknoloji ve Bilişim A.Ş’nin organizasyon yapısı ile yönetici pozisyonlarında değişikliğe gidildi.

THY’de Prof. Dr. Ahmet Bolat’ın yönetim kurulu başkanı olmasından sonra yaşanan değişim rüzgarı THY Teknoloji ve Bilişim A.Ş’ye de yansıdı. Bazı birimlerde organizasyonel değişikliğe gidilirken, yeni müdürlüklerin oluşturulmasına karar verildi. Çok sayıda yöneticinin ise yeri değiştirildi.

İşte THY Teknoloji ve Bilişim A.Ş’de icra komitesi tarafından alınan karar sonrası o değişimler:©AirportHaber.com

THY Teknoloji ve Bilişim A.Ş'de Flaş Atamalar

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (49)

hiç bir ~ 16 gün önce
duyuruyu yapmıyorlar bordroda görürsün demek saygısızlık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iş ilanı yok ~ 17 gün önce
iş ilanı yok ortada Tekniğe 38 kişi başlamış, nasıl oluyor bu iş?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Az kaldi ~ 19 gün önce
Secimde cogunuz degiseceksiniz, gorurun simdi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Taşeron ~ 19 gün önce
THY TEKNİK AŞ Taşeron konusunda da bir açıklama yapılmasını bekleyen 2700 personel var, bu kadar değersizleştirilmemeli, Sorumlularımız hiç birşey bilmediklerini söyleyip duruyorlar 4 ay oldu bir ihale belli olamadı personel ne yapacak bilmiyor hala kışlık kıyafet giyiyor yazlık kıyafet yok şirket belli değil, zam belli değil, bütün ortaklıklarda herşey net ilerler iken bir tek THY TEKNİK AŞ taşeron şirketinin akibetinin kimseye birşey söylenmemesi çalışanların aklındaki sorularla iş performansı beklenmesi adil birşey değil.! Yeter artık !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ceyhan yılmazcan ~ 19 gün önce
Şirketimize hayırlı uğurlu olsun.şirketimizin daha iyiye gitmesi daha başarılı olması ve dünyanın gitmedik bir yerinin kalmaması İçin yeni kadroların kurulması kaçınılmazdır.Uçak sayısı 400-500 olduğunda bu kadrolar bile yetersiz kalacaktır.yeni görevlendirilen tüm çalışanlara üstün başarılar diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
müdür ~ 19 gün önce
THY 'de torpillileri müdür yapabilmek için hergün yeni yaratıcı müdürlükler oluşturuluyor. Müdürlük konusunda herhalde limit doldu..şimdi direktörlük çıkartmışlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bravo.. ~ 19 gün önce
Daha çok makam ,daha çok bölüm, Şair'in dediği gibi.. Yiyin efendiler, yiyin; bu han-ı iştiha sizin; Doyunca, tıksırınca, patlayıncaya kadar yiyin!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mba usa ~ 19 gün önce
Electronic bilet email ile geliyor, uzerinde ucus numarasi yazmiyor, reservasyon codu yok, sadece 235 le yqzan numara var, evdekilere su ucakla geliyorum demek icin yeniden arama yaparak yeni bilet alir gibi ucus.numarasini ogreniyoruz, kac kisi calisiyordu bu delartmanda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ekip ~ 19 gün önce
tahsis kapatılsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
müdürler ~ 19 gün önce
koltuğuna beton atan yurtdışı müdürleri ne zaman gidiyor adamlar kira derdine düşmüşler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000