10 Kasım 2019, Pazar 18:42:19

THY Teknik’te zam sesleri

Türk Hava Yolları (THY) Teknik personelinin bağlı bulunduğu Özçelik-İş sendikası personele yönelik duyuru yaptı.
  • Boş konuşuyorlar. 4 yılda topladıkları 85 milyon TL civarı paranın hesabını versinler önce. Danışıklı dövüş yapıyor Sarı sendikacılar. İşveren ile bir olmuşlar işten adam çıkartıyorlar. Yazıklar olsun. Sendikadan istifa ediyoruz. Arkadaşlarımız gerekeni yapacaklar.
  • biz o rakamları göremedik inşaallah görürüz
  • Denetlemeyi atlatamazsak ben size zammı sorarım FARKINDALIK çokomelli Eğitimde önemli ama farkındalık arkadaşlar eğitim farkındalık tqky tr145 fark... mikrofonu sol elime takdim ediyorum.
  • Teknik Destek Personeliyim. Ucak üzerinde çalışıp elimden geleni yapıyor, binlerce dolarlık parçalara, milyonlarca dolarlık uçaklara dokunuyor; zarar gelmemesi için stres yapıyor, iş yürüsün diye kırk takla atıyorum. Bu camiada en düşük pozisyonda çalışıp yüksek işyükü ile iş yapan nadir garip bir skaladayiz. Düşünün ki bu ay aldığım maaş 3.600TL...
  • Yüzde 22 hayırlı olsun arkadaşlar
  • Teknik Destek Personellerinin maaşlarına acilen iyileştirme yapılması lazım, ekonomik olarak zorlanıyor bu insanlar. Sayın sendika yetkilileri TDP için Teknisyenliğe geçiş sınavı olacak dediniz , hani nerde ?
  • Ne zamı 16 milyar dollar borç var!!!!
  • lan oglum bu kaptan maptan değil,taşeron bu ya çok belli. dışı kaptansa bile içi açgözlü bir zıptıkçı
  • bak bunu alın,bak bunu alın burdan
  • kokpitin ekmeğine göz diken yok kardeşim, ama yönetim ''dolar'' yüzünden zam iyileştirme yapıldığını söyledi zamanında,şimdi dolar için yapılan zam ne demek ülkede şartlar ağırlaştı! e bizde diyoruzki kokpite ağırlaştı bize hafifledimi? benzer şirketlerde kıyas yapabileceğimiz kişiler sizlersiniz. onlara verilen zam lar geri alınsın demiyoz yani.

Türk Hava Yolları (THY) Teknik personelinin bağlı bulunduğu Özçelik-İş sendikası personele yönelik duyuru yaptı.

Sendikadan yapılan duyuruda sendika üyelerinin taleplerinin görüşüldüğü belirtilirken, çalışan karşıtı adım atanlarla birlikte hareket edilmeyeceği vurgulandı.

Öte yandan THY Teknik A.Ş kulislerinde zam konusu sıkça dillendirilmeye başlandı.

Sendika yaptığı açıklamada TİS çerçevesinde yazılı ve sözlü kabul edilen ancak uygulanmayan maddelerin olduğu belirtildi. 
 

THY Teknik’te zam sesleri

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (120)

Ceyhun Özkan ~ 2 ay önce
Boş konuşuyorlar. 4 yılda topladıkları 85 milyon TL civarı paranın hesabını versinler önce. Danışıklı dövüş yapıyor Sarı sendikacılar. İşveren ile bir olmuşlar işten adam çıkartıyorlar. Yazıklar olsun. Sendikadan istifa ediyoruz. Arkadaşlarımız gerekeni yapacaklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
taşören ~ 3 ay önce
biz o rakamları göremedik inşaallah görürüz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mikrofoncu Bey ~ 3 ay önce
Denetlemeyi atlatamazsak ben size zammı sorarım FARKINDALIK çokomelli Eğitimde önemli ama farkındalık arkadaşlar eğitim farkındalık tqky tr145 fark... mikrofonu sol elime takdim ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TDP ~ 3 ay önce
Teknik Destek Personeliyim. Ucak üzerinde çalışıp elimden geleni yapıyor, binlerce dolarlık parçalara, milyonlarca dolarlık uçaklara dokunuyor; zarar gelmemesi için stres yapıyor, iş yürüsün diye kırk takla atıyorum. Bu camiada en düşük pozisyonda çalışıp yüksek işyükü ile iş yapan nadir garip bir skaladayiz. Düşünün ki bu ay aldığım maaş 3.600TL...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
patron ~ 3 ay önce
dua etki işin var beğenmiyosan köyüne dönebilirsin sana zorla teknisyen ol diyen yok paran az geliyosa kendine güveniyosan daha fazla para veren başka şirkete geç 8 saat aralıksız kırbaç var sankide param az milyon dolarlık uçak muhabbeti çeviriyosunuz
Sendikacı arif ~ 3 ay önce
Yüzde 22 hayırlı olsun arkadaşlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Life Vest ~ 3 ay önce
Teknik Destek Personellerinin maaşlarına acilen iyileştirme yapılması lazım, ekonomik olarak zorlanıyor bu insanlar. Sayın sendika yetkilileri TDP için Teknisyenliğe geçiş sınavı olacak dediniz , hani nerde ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zam ~ 3 ay önce
Ne zamı 16 milyar dollar borç var!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
layn ~ 3 ay önce
lan oglum bu kaptan maptan değil,taşeron bu ya çok belli. dışı kaptansa bile içi açgözlü bir zıptıkçı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tknk ~ 3 ay önce
bak bunu alın,bak bunu alın burdan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tknk ~ 3 ay önce
kokpitin ekmeğine göz diken yok kardeşim, ama yönetim ''dolar'' yüzünden zam iyileştirme yapıldığını söyledi zamanında,şimdi dolar için yapılan zam ne demek ülkede şartlar ağırlaştı! e bizde diyoruzki kokpite ağırlaştı bize hafifledimi? benzer şirketlerde kıyas yapabileceğimiz kişiler sizlersiniz. onlara verilen zam lar geri alınsın demiyoz yani.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000