30 Aralık 2021, Perşembe 20:48:45

THY TEKNİK'TE TİS İMZALANDI

THY Teknik AŞ ve Özçelik İş Sendikası arasında süren TİS görüşmeleri sona erdi. THY Teknik ve Özçelik İş anlaşma sağladı.
  • Teknik maasi 3000 tl olmali..! Sanirsin ucagin motorunu bastan yapiyolar..! Bak insafliyim 3000 diyorum :)
  • SAYGI DEĞER YÖNETİCİLERİMİZ KENDİ VE YANDAŞLARINIZIN ATAMA HIZINI BİNLERCE ÇALIŞAN İŞÇİ MEMUR ZAMLARINA AÇIKLAMAKTA DA GÖSTERİN AMA YOK ONLAR UMRUNUZDA DEĞİL DEMİ HEBBANA RABBENA AZ KALDI AZ SABREDİN KOLTUKLARINIZA SIKI SIKI SARILIN O KOLTUKLARINIZLA BİRLİKTE GİDECEKSİNİZ ALLAHIN İZNİ İLE
  • Teknoloji tarafında neden %40 yapılıyor. 2019daki maaş kesintileri bize ödenmemesi büyük haksızlık. İki prim bizimde hakkımız. Oradan oraya savruluyoruz. Başkanlar alt çalışanlarının hakkını savunsun azıcık. Sadece kendilerini düşünüyorlar.
  • Allahtan bizde sendika yok,olsaydı daha başımıza ne gelirdi dusunemiyorum
  • Değerli teknik personellerine hayırlı olsun umarım bir gün emeğimizin karşılığını alacağız
  • Teknolojiye %43 zam yapılacağı söyleniyor. Teknolojide çalışan yöneticiler A.O daki gibi %60+enflasyon zammı alacak. Bu haksızlığı haberleştirebilir misiniz? Bizi AO. dan ayrı tutmaları hatta yöneticilere yüksek zam yapmaları büyük adaletsizliktir.
  • Bundan sonra, kimse o iş acele bu iş acele demesin, çok çalışmalıyız demesin..Biz bir aile filan değiliz..
  • Zorla mı üye tutuyorlar ? Koşa koşa gidip üye oldunuz durmak yok yola devam gençler bunlar daha güzel şeylerin habercisi 3 sene temiz çalışmaya devam
  • Büyük potansiyel taşıyan thy nin haline bak her alanda olduğu gibi bademler yine yerli milli diyip sövüşlüyor anlaşılan 2 yıldır işsizimne umutlarla okuduk ne emek verdik ama baştaki zat ve sarı muhalefeti def etmeden hayatımız kurtulmaycak anlaşılan 350 uçağı olan şirketi neden 700 üstü müdürü var ve bunların niye çoğu kartal gasilhane sorumlularından yarın birgün bu tarikat birleşimi arapprest parti gittiğinde gerçek türkler çok kelle alcak geliyor yeni nesil geliyor gelmekte olan teknisyen arkadaşlar sadece yorumdan anlıyorum ki birbirinizi yiyip didişiyorsunuz bazı ampüller olabilir aranızda ama onları ignorlayıp birlik olmayı deneseniz daha iyi olur sanki
  • Türkiye'de sendikacılığın olmadığı, sendika ağalarının işçinin sömürülmesinde aracı olduğu, sendikaların, patronun gereksiz bir oyuncağı olduğu ve de en önemlisi işçinin hak arama ihtimalinin despot yasakçı iktidarlar sayesinde kalmadığı bir kez daha anlaşıldı. Hepimiz Molly'yiz.

THY Teknik AŞ ve Özçelik İş Sendikası arasında süren TİS görüşmeleri sona erdi.

Bugün THY Teknik ve Özçelik İş Sendikası arasında yapılan bugünkü görüşmede THY Teknik son teklifini vermişti. 

Özçelik İş üyelerine THY Teknik'in son teklifini üyelerine duyurmuştu. THY Teknik'ten gelen son bilgiye göre Özçelik İş ve THY Teknik 7. Dönem TİS konusunda anlaştı. 

THY TEKNİK'TE TİS İMZALANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (170)

3000 tl ~ 4 ay önce
Teknik maasi 3000 tl olmali..! Sanirsin ucagin motorunu bastan yapiyolar..! Bak insafliyim 3000 diyorum :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yarabantı ~ 4 ay önce
aynen canım fazla bile bi ev kirası 2 bin ver yeter ! oksijensiz yaşayan amipler
TGS YÖNETİCİLERİNİN DİKKATİNE ~ 4 ay önce
SAYGI DEĞER YÖNETİCİLERİMİZ KENDİ VE YANDAŞLARINIZIN ATAMA HIZINI BİNLERCE ÇALIŞAN İŞÇİ MEMUR ZAMLARINA AÇIKLAMAKTA DA GÖSTERİN AMA YOK ONLAR UMRUNUZDA DEĞİL DEMİ HEBBANA RABBENA AZ KALDI AZ SABREDİN KOLTUKLARINIZA SIKI SIKI SARILIN O KOLTUKLARINIZLA BİRLİKTE GİDECEKSİNİZ ALLAHIN İZNİ İLE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknoloji zam ve prim ~ 5 ay önce
Teknoloji tarafında neden %40 yapılıyor. 2019daki maaş kesintileri bize ödenmemesi büyük haksızlık. İki prim bizimde hakkımız. Oradan oraya savruluyoruz. Başkanlar alt çalışanlarının hakkını savunsun azıcık. Sadece kendilerini düşünüyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 5 ay önce
Allahtan bizde sendika yok,olsaydı daha başımıza ne gelirdi dusunemiyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Harekat ~ 5 ay önce
Değerli teknik personellerine hayırlı olsun umarım bir gün emeğimizin karşılığını alacağız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A ~ 5 ay önce
NE ZAMAN ALACAĞIZ ÖLDÜKTEN SONRA MI
Teknoloji ~ 5 ay önce
Teknolojiye %43 zam yapılacağı söyleniyor. Teknolojide çalışan yöneticiler A.O daki gibi %60+enflasyon zammı alacak. Bu haksızlığı haberleştirebilir misiniz? Bizi AO. dan ayrı tutmaları hatta yöneticilere yüksek zam yapmaları büyük adaletsizliktir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 5 ay önce
Siz zaten şirket kurulunca AO kesintili maaş alırken tam maaş almamış mıydınız?
Nonamesiz ~ 5 ay önce
Teknoloji maaşları kesilmemesi için AO’dan ayrıldı. Ama tüm AO personelinin maaşları yerlerde. Bırakında biz de 2 senedir yenen hakkımızı alalım. Twitterda thy zammından bizede yapılsın diyenler gibisiniz. %43 bile haddinden fazla olduğunu düşünüyorum.
Bu ne ya ~ 5 ay önce
Tüm grubun en kötüsü hem de yöneticiyle ayırarak. REZALET!
Nonamesiz şahsa ~ 4 ay önce
bırakın ne demek biz mi aldırmıyoruz kardeşim sana maaş? bize verdikleri için mi sana vermiyorlar sanıyorsun şirket ayrı her şey ayrı. bırakın bu kıskançlığı ayrımcılığı. enflasyona bakın yeter. başkasının fakirliğini istemeyin.
Tk ~ 5 ay önce
Bundan sonra, kimse o iş acele bu iş acele demesin, çok çalışmalıyız demesin..Biz bir aile filan değiliz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Trol ~ 5 ay önce
Trol trol trol
teknik teknisyn ~ 5 ay önce
kardeşim neyini beğenmediniz zammın, gayet güzel bir zam yapmış şirketimiz. herkes motive herkes şükür ediyor ve yüzler gülüyor, gelin teknik a.ş yemekhanesine gelin bakın görün insanların yüzünde güller açıyor maşallah. biraz da iyiye iyi demeyi bilelim..
1.5 iskender ~ 5 ay önce
Millet dışarda açız diye bağırıyor, buradaki açların ise gözü doymuyor. Arkadas böyle bir zammı kaçınız gördünüz şimdiye kadar? Erbakan ecevit doneminde alınan tis zammı değil başbakanlık zammıydı. Arkadaş bir gözünüz doysun yahu, insan bir dua eder hayırlısıyla harcamayi
Sendikaya ~ 5 ay önce
Zorla mı üye tutuyorlar ? Koşa koşa gidip üye oldunuz durmak yok yola devam gençler bunlar daha güzel şeylerin habercisi 3 sene temiz çalışmaya devam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emrahtecnic ~ 5 ay önce
Sendika değiştirmeye çalışanların durumunu gördük. Millet korkuyor.
ekmek partili ~ 5 ay önce
Büyük potansiyel taşıyan thy nin haline bak her alanda olduğu gibi bademler yine yerli milli diyip sövüşlüyor anlaşılan 2 yıldır işsizimne umutlarla okuduk ne emek verdik ama baştaki zat ve sarı muhalefeti def etmeden hayatımız kurtulmaycak anlaşılan 350 uçağı olan şirketi neden 700 üstü müdürü var ve bunların niye çoğu kartal gasilhane sorumlularından yarın birgün bu tarikat birleşimi arapprest parti gittiğinde gerçek türkler çok kelle alcak geliyor yeni nesil geliyor gelmekte olan teknisyen arkadaşlar sadece yorumdan anlıyorum ki birbirinizi yiyip didişiyorsunuz bazı ampüller olabilir aranızda ama onları ignorlayıp birlik olmayı deneseniz daha iyi olur sanki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hadi ordan ~ 5 ay önce
Siyaseti kendi cebine endekslemiş vizyonsuz bir yorum. Ülkemi seviyorum ayaklarını bırak bari. Çok cahilce konuşuyorsun.
Ekmekçi ~ 4 ay önce
Canan kaftancıoğlu ile gerçek Türkler geliyor aman yarabbi !
Yaşasın Napolyon ~ 5 ay önce
Türkiye'de sendikacılığın olmadığı, sendika ağalarının işçinin sömürülmesinde aracı olduğu, sendikaların, patronun gereksiz bir oyuncağı olduğu ve de en önemlisi işçinin hak arama ihtimalinin despot yasakçı iktidarlar sayesinde kalmadığı bir kez daha anlaşıldı. Hepimiz Molly'yiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
C/T TEKNO ~ 5 ay önce
Kardeş, hayırdır yüzde 80 zam yapılmış daha ne yapılsın azcık da iyiye iyi demeyi öğrenin , nedir bu yüzde 500 zam mı olacaktı ayaklarınız biraz yere bassın, daha iyisini hakediyoruz diyorsanız buyrun kapı orada. bu şirket kimseye muhtaç değil 2 haftaya yeriniz dolar merak etmeyin.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000