06 Mayıs 2021, Perşembe 20:18:30

THY Teknik Genel Müdürü belli oldu

Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş'de yeni genel müdür belli oldu.
  • Arkadaşlar iftira atıyorsunuz Kaihl mezunu değil kendisi. İsterseniz gidip check edebilirsiniz kendisini kaihl müdürüyiyetten. Kaldı ki makam nasib işidir. Ben bu şirkette ne adamlar gördüm araya sokmadıkları bakan vekil kalmadı da müdür bile olamadılar. Üstelik akp li olmalarına rağmen. Liyakatsa İTÜ gibi bir üniversiteyi bitirip kendi ihtisas alanın 10 yıl çalışan ve kurumunun her kademesini bir alaylı gibi gören birisi yönetim kabiliyeti varsa zaten o makamı doldurur. Yönetim kabiliyeti olup olmadığını da zaman hepimize gösterecek. Lütfen milleti etiketlemeyelim. Ben bu şirkete ilk girdiğimde Boğaziçililer sonra ODTÜ lüler sonra akp ve fetöcüler hep kendi liyakatsiz adamlarını yönetici yaptılar. Liyakatli olanları tenzih ederim. Hakka girmek istemem. Sektörün hali belliyken işimize sahip çıkıp en büyük performansı gösterme zamanıdır dedikodu zamanı değil. Bu gemi batarsa hep birlikte batarız. O zaman keşke bu tarz polemiklere hiç gitmeseydik deriz. Önümüze bakalım GM bu zorlu süreci yönetemezse o zaman konuşalım.
  • haklısın ama sakalı bıyığı karıştırmayalım
  • Torpil Cumhuriyeti
  • Torpil Kültürü
  • taş atmış herkes de inanıyor. Kartaldan mezun değil, isteyen gitsin okula sorsun
  • Adam liseyi kartalda değil, özel bi lisede okudu diyorum, 9 kişi (o da şimdilik) dislike'a basıyor. Arkadaş ezbere ne sallıyorsunuz ortalıkta bilip bilmeden? Görün oylayanları işte...
  • Özgeçmişte lise yazılmaz zaten nerde görülmüş? Ha cevap istiyosan da illa, İstanbul Avrupa Yakasında özel bir liseden mezun. Sandığın gibi Kartal'da lise okumadı.
  • Amcaları Hamza akbulutu araştırın,,,damadı serhat Albayrak,diğeri TOKİ'nin başında ,oğlu a haberin kızını aldı,yegenlerini de devlette her yere çaktı görüşü önemli değil ,,ak Parti'ye küfür eden babası var ,oğulları saadetli net biliyorum oy bile vermediklerine eminim,,,,ama THY başına cumhurbaşkanım sen Hamza akbuluta açılan bu krediyi biz alttaki ak partililere acsaydin yüzde 70 ile giderdim,,görüyoruz ki yandaşlar seni bitirecek artık ben bile senin için ile ölecek ben bile,,,bu adamlar bize küfür edenler i buralara getirirseniz yokkkkkk artık yok
  • Geçmişte hatalar elbet yapıldı hem sağ hem sol hem de ortaya ya da hiçbir tarafta olmayanlara. Biz de mi hatayı hatayla düzeltelim? Herşey 80 yıl solcuların tekelindeydi diyorsun da şu anki iktidar öncesinde memleketi Menderes,Demirel,Özal,Çiller,Mesut, Erbakan,Türkeş ya tek yönetti ya da koalisyon içindelerdi bunların hangisi Kemalist sol görüşlü? Chp,Shp vs hangi sol parti son 80 yılda tek parti olarak iktidara geldi? Madem eskiden eşitlik yoktu şu an ülkeyi yöneten partiyi kuranlar,başkan,bakanlık,vekillik yapanlar nasıl okumuşlar,devlet kurumlarında,şirketlerde makam sahibi olmuşlar,ticaret yapmışlar peki? Mesela Cemil Çiçek,Anadolu insanı,avukatlık okumuş,Anap döneminde bakandı,Akp zamanında da kurucuydu,bakanlık da yaptı,böyle örnekler çok. Dindar,inançlı adam ne olursa olsun hak yemez,kin tutmaz,kalbinde fesatlık olmaz ama hale bak ki tam tersi oluyor. Bu düzeni yaratanlar büyük çoğunlukla bu ülkeyi geçmişten günümüze yöneten muhafazakar kesimdir aksi yalandır, doğruya doğru.
  • Kuranda hristiyan ve yahudileri dost edinmeyin yazıyor o zaman niye dost edinmeyin dediklerinin icadını kullanıyorsun?

Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş Genel Müdürü Ahmet Karaman geçtiğimiz haftalarda hayatını kaybetmişti. 

Karaman'ın vefatının ardından THY Teknik Genel Müdürlüğü'ne atanan isim belli oldu. 

2010 yılından bu yann THY Teknik'te görev yapan ve son olarak Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Mikail Akbulut THY Teknik'in yeni Genel Müdürü oldu. 

MİKAİL AKBULUT KİMDİR?
2009 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Fakültesi, Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olan Mikail Akbulut; Fen Bilimleri Enstitüsü, Elektrik Mühendisliği Yüksek Lisans Programını 2011 yılında tamamlamıştır. 2010 yılında, Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. Uçak Bakım Başkanlığı’nda Aviyonik Bakım Mühendisi olarak göreve başlayan Akbulut, 2016 yılında Dar Gövde A Bakım Müdürü olarak atanmıştır. 2018 yılında Kabiniçi Bakım Başkanlığı görevine getirilen Akbulut, 2020 yılının Aralık ayına kadar bu görevi ifa etmiş olup 2021 yılı itibariyle Genel Müdür (Operasyon-1) Yardımcısı olarak atanmıştır. Aslen Bayburtlu olan Akbulut, evli ve iki çocuk babasıdır.

THY Teknik Genel Müdürü belli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (138)

Kasım C. ~ 28 gün önce
Arkadaşlar iftira atıyorsunuz Kaihl mezunu değil kendisi. İsterseniz gidip check edebilirsiniz kendisini kaihl müdürüyiyetten. Kaldı ki makam nasib işidir. Ben bu şirkette ne adamlar gördüm araya sokmadıkları bakan vekil kalmadı da müdür bile olamadılar. Üstelik akp li olmalarına rağmen. Liyakatsa İTÜ gibi bir üniversiteyi bitirip kendi ihtisas alanın 10 yıl çalışan ve kurumunun her kademesini bir alaylı gibi gören birisi yönetim kabiliyeti varsa zaten o makamı doldurur. Yönetim kabiliyeti olup olmadığını da zaman hepimize gösterecek. Lütfen milleti etiketlemeyelim. Ben bu şirkete ilk girdiğimde Boğaziçililer sonra ODTÜ lüler sonra akp ve fetöcüler hep kendi liyakatsiz adamlarını yönetici yaptılar. Liyakatli olanları tenzih ederim. Hakka girmek istemem. Sektörün hali belliyken işimize sahip çıkıp en büyük performansı gösterme zamanıdır dedikodu zamanı değil. Bu gemi batarsa hep birlikte batarız. O zaman keşke bu tarz polemiklere hiç gitmeseydik deriz. Önümüze bakalım GM bu zorlu süreci yönetemezse o zaman konuşalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sakallı ~ 1 ay önce
haklısın ama sakalı bıyığı karıştırmayalım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC ~ 1 ay önce
Torpil Cumhuriyeti

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TK ~ 1 ay önce
Torpil Kültürü

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Biri kuyuya ~ 1 ay önce
taş atmış herkes de inanıyor. Kartaldan mezun değil, isteyen gitsin okula sorsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tanıyan biri ~ 1 ay önce
Adam liseyi kartalda değil, özel bi lisede okudu diyorum, 9 kişi (o da şimdilik) dislike'a basıyor. Arkadaş ezbere ne sallıyorsunuz ortalıkta bilip bilmeden? Görün oylayanları işte...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tanıyan biri ~ 1 ay önce
Özgeçmişte lise yazılmaz zaten nerde görülmüş? Ha cevap istiyosan da illa, İstanbul Avrupa Yakasında özel bir liseden mezun. Sandığın gibi Kartal'da lise okumadı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saadetli ~ 1 ay önce
Amcaları Hamza akbulutu araştırın,,,damadı serhat Albayrak,diğeri TOKİ'nin başında ,oğlu a haberin kızını aldı,yegenlerini de devlette her yere çaktı görüşü önemli değil ,,ak Parti'ye küfür eden babası var ,oğulları saadetli net biliyorum oy bile vermediklerine eminim,,,,ama THY başına cumhurbaşkanım sen Hamza akbuluta açılan bu krediyi biz alttaki ak partililere acsaydin yüzde 70 ile giderdim,,görüyoruz ki yandaşlar seni bitirecek artık ben bile senin için ile ölecek ben bile,,,bu adamlar bize küfür edenler i buralara getirirseniz yokkkkkk artık yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne saniyorsunuz ~ 1 ay önce
Herşey Partimi oldu ya hoşunuza gitmemiş olabilir . Kararlara saygı gostermelisin. Adam sanki çok alakasizmis gibi abartiyorsun konuyu saptiriyosunuz hakkıyla okulunu okumuş yüksek lisansini yapmış bu göreve layık görülmüş ki emeğini işini hedeflerini görmüşler. Kim gelse başka birşey bulursunuz direk önyargı direk torpil lafları o insanın ne çabasını ne emeğini bilmeden bu kadar yıkıcı olmayın ..
Cvp diyen arkadaş ~ 1 ay önce
Geçmişte hatalar elbet yapıldı hem sağ hem sol hem de ortaya ya da hiçbir tarafta olmayanlara. Biz de mi hatayı hatayla düzeltelim? Herşey 80 yıl solcuların tekelindeydi diyorsun da şu anki iktidar öncesinde memleketi Menderes,Demirel,Özal,Çiller,Mesut, Erbakan,Türkeş ya tek yönetti ya da koalisyon içindelerdi bunların hangisi Kemalist sol görüşlü? Chp,Shp vs hangi sol parti son 80 yılda tek parti olarak iktidara geldi? Madem eskiden eşitlik yoktu şu an ülkeyi yöneten partiyi kuranlar,başkan,bakanlık,vekillik yapanlar nasıl okumuşlar,devlet kurumlarında,şirketlerde makam sahibi olmuşlar,ticaret yapmışlar peki? Mesela Cemil Çiçek,Anadolu insanı,avukatlık okumuş,Anap döneminde bakandı,Akp zamanında da kurucuydu,bakanlık da yaptı,böyle örnekler çok. Dindar,inançlı adam ne olursa olsun hak yemez,kin tutmaz,kalbinde fesatlık olmaz ama hale bak ki tam tersi oluyor. Bu düzeni yaratanlar büyük çoğunlukla bu ülkeyi geçmişten günümüze yöneten muhafazakar kesimdir aksi yalandır, doğruya doğru.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
niye diyen şahsa ~ 1 ay önce
Kuranda hristiyan ve yahudileri dost edinmeyin yazıyor o zaman niye dost edinmeyin dediklerinin icadını kullanıyorsun?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000