22 Kasım 2023, Çarşamba 15:38:15

THY Teknik A.Ş. Yeni Bir Şirket Mi Kuracak?

THY'nin yüzde 100 iştiraki olan THY Teknik A.Ş'nin yeni bir ortaklık için yabancı hava yolu şirketiyle görüşme halinde olduğu iddia edildi.
  • katliam ne olacak?hani starbucks falan protesto ya,bosnayı unutup yola devam mı
  • Katliyamından sonra hiç de yüzlerini göresim yok. Bosnalı müslümanları kim karletti, bu kadar çabuk mu unuttunuz. Şehitlerin kemikleri sızlayacak.
  • Teknik yakında kendine zor bakacak hale gelecek bu gidişle. Giden gidene..
  • Sayın başkan bırakın onu bunuda TGS ye bir zahmet edinde el atın artık TGS verdiği maaş 14 bin işçiye veriyo tss adı altında bir şirket kuruldu %100 iştirak olan olarin işçileri bile 18 ve 19 bin maaş alıyorlar bu TGS deki çalışanları neden kaderine terk ettiniz apronun bütün yükünü bütün pisliğini TGS cekiyo yazık çok yazik başka başka şirketler kurupta hep tepeden inme torpillileri yönetici yapiyosunuz sonrada bir kaç işçiyle şirketi yönetmeye çalışılması sizcede saçma deyilmi bakın TGS bir ornegidir nerde torpilli nerde cemaatçi ve nerde partili varsa hepsi TGS de biz bıktık artık bu olaylardan ve bu az maaşla çalışmaktan bakın size gerçek söylüyorum yıl sonu Ocak ayını bekleeyen çok var işçi oparotor ve posta başları işlerini birakacaklar bakalım maaslarda düzeltme ve vereceğiniz kar payı ise 60 dan aşağı olursa yer yerinden oynayacaktır bunun bilincinde olun
  • Kalifiye onwing personeller gidiyor kalanlar gitmek için fırsat kovalıyor bunları konuşan yok şu an tecrübeli personelin sırtına fazla yük binmiş durumda insanlar fedakarlık yapıp işleri çevirmek için uğraş veriyor siz 1000 uçak yurt dışında mro gibi plansız büyüme peşindesiniz şu an teknisyeni ne adam yerine koyuyorsunuz ne de maddi olarak hakkını veriyorsunuz kervan yolda düzülür mantığında iseniz yanlış yoldasınız kelle istatistik hesabı ile bu işin matematiğini yaptığınızı sanıyorsunuz önümüzdeki tis yine bu kafayla devam edilecekse daha çok kopmalar olur ben size söyleyeyim.
  • Şirketin kurulması durumundan acaba Türkiye'den de personel temini yapılacak mı?

Sırbistan'ın bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi Air Serbia ile THY'nin yüzde 100 iştiraki olan THY Teknik A.Ş. arasında bir ortaklık kurulması için görüşmeler yapıldığı öğrenildi.

Sırp hava yolu şirketinin teknik bakım ve onarım ihtiyaçlarına yönelik kurulması planlanan ortaklık için görüşmelerin hız kazandığı belirtildi. Geçtiğimiz dönemlerde Jat Tehnika adlı şirketle çalışan Air Serbia'nın çeşitli sorunlar yaşadığı ve bu nedenle iş birliğini sonlandırdığı ifade edildi.

Jat Tehnika ile anlaşmanın bitmesiyle birlikte uçak bakımlarını ülke dışında yaptıran Air Serbia'nın yılın ilk yarısında THY Teknik ile kış ayları için de Napoli (İtalya) merkezli Atitech ve Bulgaristan'da bulunan Aero Technic BG dönemsel anlaşma yaptığı biliniyor.

BAKIM-ONARIM ÜSSÜ BELGRAD'DA OLACAK

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; Air Serbia'nın bu dönemsel bakım anlaşmaları yerine köklü bir değişime giderek kendi bünyesinde bir ortaklık ile yola devam edeceği bu kapsamda da en önemli seçeneklerden birinin de THY Teknik A.Ş. olduğu belirtiliyor.

Potansiyel bir ortak girişime imza atılması durumunda bakım-onarım merkezinin Belgrad'da kurulacağı ve şirketin ilk etapta Air Serbia'ya hizmet vereceği öğrenildi. Yapısal büyümenin sağlanmasıyla da yabancı hava yolu şirketlerine de hizmet verilmesinin planlar dahilinde olduğu bilgisine ulaşıldı.

©AirportHaber.com

THY Teknik A.Ş. Yeni Bir Şirket Mi Kuracak?

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

E o zaman ~ 3 ay önce
katliam ne olacak?hani starbucks falan protesto ya,bosnayı unutup yola devam mı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bosna ~ 3 ay önce
Katliyamından sonra hiç de yüzlerini göresim yok. Bosnalı müslümanları kim karletti, bu kadar çabuk mu unuttunuz. Şehitlerin kemikleri sızlayacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
C/S ~ 3 ay önce
Teknik yakında kendine zor bakacak hale gelecek bu gidişle. Giden gidene..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS den THY ye ~ 3 ay önce
Sayın başkan bırakın onu bunuda TGS ye bir zahmet edinde el atın artık TGS verdiği maaş 14 bin işçiye veriyo tss adı altında bir şirket kuruldu %100 iştirak olan olarin işçileri bile 18 ve 19 bin maaş alıyorlar bu TGS deki çalışanları neden kaderine terk ettiniz apronun bütün yükünü bütün pisliğini TGS cekiyo yazık çok yazik başka başka şirketler kurupta hep tepeden inme torpillileri yönetici yapiyosunuz sonrada bir kaç işçiyle şirketi yönetmeye çalışılması sizcede saçma deyilmi bakın TGS bir ornegidir nerde torpilli nerde cemaatçi ve nerde partili varsa hepsi TGS de biz bıktık artık bu olaylardan ve bu az maaşla çalışmaktan bakın size gerçek söylüyorum yıl sonu Ocak ayını bekleeyen çok var işçi oparotor ve posta başları işlerini birakacaklar bakalım maaslarda düzeltme ve vereceğiniz kar payı ise 60 dan aşağı olursa yer yerinden oynayacaktır bunun bilincinde olun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknik ~ 3 ay önce
Kalifiye onwing personeller gidiyor kalanlar gitmek için fırsat kovalıyor bunları konuşan yok şu an tecrübeli personelin sırtına fazla yük binmiş durumda insanlar fedakarlık yapıp işleri çevirmek için uğraş veriyor siz 1000 uçak yurt dışında mro gibi plansız büyüme peşindesiniz şu an teknisyeni ne adam yerine koyuyorsunuz ne de maddi olarak hakkını veriyorsunuz kervan yolda düzülür mantığında iseniz yanlış yoldasınız kelle istatistik hesabı ile bu işin matematiğini yaptığınızı sanıyorsunuz önümüzdeki tis yine bu kafayla devam edilecekse daha çok kopmalar olur ben size söyleyeyim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pırezidınt ~ 3 ay önce
Şirketin kurulması durumundan acaba Türkiye'den de personel temini yapılacak mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Neden olmasın? Yeter ki…. ~ 3 ay önce
Yalakalık ve gösteriş ibadetine bağlı bu işler..
işçi ~ 3 ay önce
Yani işi sırplara öğreteceğiz
Boş konuşanlara, ~ 3 ay önce
Yarın birgün senin yakın çalışkan bir arkadaşın giderse sen bu durumda ne olacaksın? Yüzüne gülüp bende amma münafıkmışım mı diyeceksin ? Biraz vicdanlı olun lütfen. Yorum yaparken bari dini alet etmeyin. Ha beğenmiyorsan şirketi kendine güveniyorsan bir sürü şirket var gidersin birine. Öyle oturduğun yerde atıp tutup milleti gaza getirmeyin. Faydalı işler yapın...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000