11 Ekim 2017, Çarşamba 10:55:55

THY Stopover uygulamasını genişletiyor!

Türk Hava Yolları’nın transfer yolcuları İstanbul’u Stopover uygulaması ile keşfediyor.
  • ulkemizi tanitmak icin iyi firsat demis. 4000 kisiye ulkeyi tanitsan ne olur. Cebelitarik mi burasi :)
  • 4000 yolcuya muhtac hale gelmissiniz.
  • Bu ne anlama geliyor bilirmisiniz dolmusculuk yapacak tüy birde övünüyor sen 800 1000 bileti 300 400 euro taşı ve sonra thy dünyanın her tarafına uçuyor de be ada zarar açıklasan yılık thy
  • Kim düşündüyse çok akıllıca bir uygulama. Normalde transit geçecek yolcular bile bu sayede turizm sektörüne katkı sağlamış oluyor. Karşılık win-win tabir edilen duruma iyi bir örnek.
  • birde almanyayi ekleyin dügün yapalim.
  • Tebrikler. Dikkat cekici bu uygulamadan diger ucus noktalarindan seyahat eden yolcular mahrum birakilmamali, buyuyen Turkiye`ye kurumsal sirketler tarafindan verilmesi gereken parlak fikirlerden bir tanesi. Uzerinde dusnulmesi halinde beklentilerin otesine gecebilecek net bir proje emegi gecenlere saygilarimizi arz ederiz.

Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu markası Türk Hava Yolları  Stopover projesinin kapsamını genişletmeye devam ediyor. Mart ayında ilk kez  Pakistan çıkışlı yolculara sunulan hizmet Eylül ayında Portekiz’in de eklenmesi ile birlikte; Pakistan, Rusya, Kazakistan, Avustralya, Belarus, Ukrayna, Cezayir, Güney Afrika, İran, Nijerya ve Portekiz çıkışlı seferlerde seyahat eden yolculara ücretsiz otel hizmeti ve İstanbul’u keşfetme ayrıcalığı tanıyor.

Türk Hava Yolları’nın Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, "Yolcularımızdan aldığımız olumlu geri dönüşler sonrası "Stopover" uygulamamızı diğer ülkelere de genişletmekten heyecan duyuyoruz. Yolcularımıza, Türk misafirperverliğini ve İstanbul'un eşsiz güzelliklerini tecrübe etme fırsatı sunuyoruz. Programın başarılı olacağından ve yolcularımızın memnuniyetine vesile olacağından emindik. Sonuçlar da bizi yanıltmıyor. "dedi.

Stopover uygulaması ile ilk 6 ay sonunda 11 ülkeden 4000 den fazla yolcu İstanbul’da Türk Hava Yolları’nın misafiri oldu. Uygulama ile İstanbul’u keşfeden yolcuların % 62’si Türk Hava Yolları ile ilk kez seyahat ettiğini belirtirken %73’ü stopover ayrıcalığının Türk Hava Yolları’nı tercih etmelerinde önemli bir etken olduğunu söyledi.

Bayrak taşıyıcı havayolu, yolcularının gösterdiği ilgi nedeniyle Stopover hizmetinin sınırlarını genişletmeye devam edecek. Uygulama kısa bir süre içerisinde özellikle Asya, Uzakdoğu, Amerika ve Avrupa’da bir çok noktaya sunulmaya başlayacak.

Türk Hava Yolları ile aktarmalı olarak seyahat eden, bağlantı süresi uzun stopover yolcuları bilet alımı akabinde düzenlenen otel çeki ile, İstanbul’un Sultanahmet ve Taksim bölgesinde ekonomi sınıfı için 4 yıldızlı otelde 1 gece; business sınıfı için 5 yıldızlı otelde 2 gece ücretsiz konaklayarak İstanbul’da daha fazla keyifli vakit geçirme imkanına sahip olabiliyorlar.

Stopover projesiyle dünyanın yeni aktarma merkezi olan İstanbul’un eşsiz güzelliklerinin keşfedilmesi, Türkiye turizmine katkı sağlanması ve Türk Hava Yolları transfer yolcu sayısının artırılması hedefleniyor.

THY Stopover uygulamasını genişletiyor!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Vizyon yok ki ~ 5 yıl önce
ulkemizi tanitmak icin iyi firsat demis. 4000 kisiye ulkeyi tanitsan ne olur. Cebelitarik mi burasi :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
4000 ~ 5 yıl önce
4000 yolcuya muhtac hale gelmissiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Baris ~ 5 yıl önce
Bu ne anlama geliyor bilirmisiniz dolmusculuk yapacak tüy birde övünüyor sen 800 1000 bileti 300 400 euro taşı ve sonra thy dünyanın her tarafına uçuyor de be ada zarar açıklasan yılık thy

Yanıtla

Kalan karakter 1000
akıllıca ~ 5 yıl önce
Kim düşündüyse çok akıllıca bir uygulama. Normalde transit geçecek yolcular bile bu sayede turizm sektörüne katkı sağlamış oluyor. Karşılık win-win tabir edilen duruma iyi bir örnek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ömer ~ 5 yıl önce
birde almanyayi ekleyin dügün yapalim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BRK ~ 5 yıl önce
Tebrikler. Dikkat cekici bu uygulamadan diger ucus noktalarindan seyahat eden yolcular mahrum birakilmamali, buyuyen Turkiye`ye kurumsal sirketler tarafindan verilmesi gereken parlak fikirlerden bir tanesi. Uzerinde dusnulmesi halinde beklentilerin otesine gecebilecek net bir proje emegi gecenlere saygilarimizi arz ederiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000