05 Aralık 2023, Salı 16:00:13

THY, Reklam Yüzü Olarak Margot Robbie'yi Seçti

Türk Hava Yolları (THY), Avustralya seferlerini tanıtmak amacıyla Hollywood'un ünlü yıldızı Margot Robbie ile iş birliği yapma kararı aldı.
  • Tgs büyük sıkıntı içinde
  • 13 yıl hizmet ver sonra tss ilkokul mezunu senin üstüne geçsin... tgs bitmiştir herkes dağılsın
  • Arkadaşlar toplu olarak bir greve gidilmezse hiçbir şekilde hak elde edemeyiz hep beraber grev kararı almalıyız. TGS, TSS , THY , TEKNİK
  • Düşünün sabah 6'da kalktınız, işe gidip geldiniz yol dahil 12 saatinizi verdiniz ve karşılığında 500 dolar kazandınız. Ne için uçağın temizliği için. Şimdi Maergerat'ı düşünün Hollywood'da havuzlu evinde çekimler için 1 gününü harcayacak ve karşılığında benim ömür boyu kazanamyacağım parayı alcak. Bir bakıma bana verilmeyen alın terimi. İnsan üzülüyor.
  • Çalışmaya gelince Emirates Qatar örnek verilir eğitimlerde, Emirates kar payı olarak çalışanına 7 maaş ikramiye dağıttı, biz %7,5 kalan kar payı %5e indi dün itibariyle, pazar mesaisi desen yalan oldu, maaş enflasyonla eridi gitti İst de yaşama maliyeti 47 açıklanıyor %55 30 zor alıyor gerçekten trajikomik, yeniler geliyor işi görünce kira giderler derken 3 ay geçmeden memlekete geri dönüyor, önce maaşa iyileştirme yapılmalı ardından enflasyon+1 olmalı..
  • Kabinde bu kızı gölgede bırakacak kızlarımız vardır. Şimdi bu kadına kaç para vereceksiniz , Kara para mı saklıyorsunuz siz yoksa ?
  • Milli ve yerli olduğunu söyleyen iktidarın oyuncağı havayolu için yerli bir Türk Oyuncu bulamamışlar mı ? Yerliymişler … Milliymişler … Pöh !!!!
  • Biz diyoruz ay sonunu bırak ortasını getiremiyoruz 14 bin gibi gülünç bir rakam veriyorsun sen gelmiş elim yabancısını reklam yapıcam diyorsun reklam yap tabiki bari türk biri olsun az milli olun şu maaşlara da adam akıllı bir düzeltme getir istemiyorum kardeşim ben senin 3 ayda bir ikramiyeni yada kabararak milletin ağzına sakız yaptığın kar payını maaşımı düzgün ver beni aileme rezil etme çocuğum birşey istediğinde alamiyorsam bu senin ayıbın Allah bunun hesabını da sorar .
  • Bukadar savurmadi paraları
  • İstifa

Türk Hava Yolları (THY), Avustralya seferlerini tanıtmak amacıyla Hollywood'un ünlü yıldızı Margot Robbie ile iş birliği yapma kararı aldı. THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, yaptığı açıklamada, "15-25 Mart 2024 tarihleri arasında da Avustralya’ya uçmaya başlıyoruz. Şimdi Avustralyalı oyuncu Margot Robbie ile görüşüyoruz. Onu uçuştan bir hafta önce getirip Göbeklitepe gibi birçok yeri gezdirmeyi planlıyoruz. Avustralya uçuşu aktarmalı olacak. Buradan 10 saat Singapur’a, oradan da 7 saat Avustralya’ya gidilecek" dedi.

Margot Robbie'nin THY'nin yeni reklam yüzü olması, şirketin uluslararası pazardaki varlığını güçlendirmek ve Avustralya rotasına dikkat çekmek adına önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Güzel oyuncu, küresel düzeyde tanınan bir isim olmasıyla birlikte, Türk Hava Yolları'nın imajını güçlendirecek bir etki yaratabilir.

Bu stratejik iş birliği kapsamında Margot Robbie'nin, Avustralya uçuşlarının öncesinde Türkiye'yi ziyaret ederek Göbeklitepe gibi önemli turistik bölgeleri gezecek olması, sadece bir seyahat reklamı ötesinde kültürel ve turistik bir tanıtım hamlesi olarak öne çıkıyor. Bu durum, Türk Hava Yolları'nın sadece bir ulaşım şirketi olarak değil, aynı zamanda destinasyonları tanıtan bir marka olarak konumlanma stratejisinin bir parçasını oluşturuyor.

Avustralya uçuşlarının aktarmalı olacak olması, Singapur üzerinden gerçekleşecek olan bu yolculuğun, yolculara keyifli bir deneyim sunmak adına düzenlendiğini gösteriyor. Margot Robbie'nin bu seyahat öncesi tanıtımı, hem Türk Hava Yolları'nın marka bilinirliğini artırmaya yönelik hem de Türkiye'nin turistik cazibesini vurgulamak adına önemli bir stratejik adım olarak öne çıkıyor.

THY, Reklam Yüzü Olarak Margot Robbie'yi Seçti

Yorumlar Tüm Yorumlar (72)

Tgs ~ 2 ay önce
Tgs büyük sıkıntı içinde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tgs bitti ~ 3 ay önce
13 yıl hizmet ver sonra tss ilkokul mezunu senin üstüne geçsin... tgs bitmiştir herkes dağılsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Grev yolu gözüktü ~ 3 ay önce
Arkadaşlar toplu olarak bir greve gidilmezse hiçbir şekilde hak elde edemeyiz hep beraber grev kararı almalıyız. TGS, TSS , THY , TEKNİK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Derin TGS ~ 3 ay önce
Düşünün sabah 6'da kalktınız, işe gidip geldiniz yol dahil 12 saatinizi verdiniz ve karşılığında 500 dolar kazandınız. Ne için uçağın temizliği için. Şimdi Maergerat'ı düşünün Hollywood'da havuzlu evinde çekimler için 1 gününü harcayacak ve karşılığında benim ömür boyu kazanamyacağım parayı alcak. Bir bakıma bana verilmeyen alın terimi. İnsan üzülüyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
asd ~ 3 ay önce
kıyaslama da margot robbie ye kadar geldiysek bu iş olmuştur :D bireysel olarak bu kadar sızlanıp kitlesel olarak bir gram hareket edemeyen başka bir ülke yok herhalde.
Ayıp!!! ~ 3 ay önce
Çalışmaya gelince Emirates Qatar örnek verilir eğitimlerde, Emirates kar payı olarak çalışanına 7 maaş ikramiye dağıttı, biz %7,5 kalan kar payı %5e indi dün itibariyle, pazar mesaisi desen yalan oldu, maaş enflasyonla eridi gitti İst de yaşama maliyeti 47 açıklanıyor %55 30 zor alıyor gerçekten trajikomik, yeniler geliyor işi görünce kira giderler derken 3 ay geçmeden memlekete geri dönüyor, önce maaşa iyileştirme yapılmalı ardından enflasyon+1 olmalı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaptan ~ 3 ay önce
Kabinde bu kızı gölgede bırakacak kızlarımız vardır. Şimdi bu kadına kaç para vereceksiniz , Kara para mı saklıyorsunuz siz yoksa ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaptan ~ 3 ay önce
Milli ve yerli olduğunu söyleyen iktidarın oyuncağı havayolu için yerli bir Türk Oyuncu bulamamışlar mı ? Yerliymişler … Milliymişler … Pöh !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yardımcı pilot ~ 3 ay önce
Avustralyaya kimi gösterelim Hadiseyi mi :D
Derin Tgs ~ 3 ay önce
Biz diyoruz ay sonunu bırak ortasını getiremiyoruz 14 bin gibi gülünç bir rakam veriyorsun sen gelmiş elim yabancısını reklam yapıcam diyorsun reklam yap tabiki bari türk biri olsun az milli olun şu maaşlara da adam akıllı bir düzeltme getir istemiyorum kardeşim ben senin 3 ayda bir ikramiyeni yada kabararak milletin ağzına sakız yaptığın kar payını maaşımı düzgün ver beni aileme rezil etme çocuğum birşey istediğinde alamiyorsam bu senin ayıbın Allah bunun hesabını da sorar .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Derin ~ 3 ay önce
Zaten fuzuli ve siyasi olarak kurulmuş bir şirketsiniz. Daha ne ağlıyorsun Maaş aldığına dua et
İlker ~ 3 ay önce
Bukadar savurmadi paraları

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yönetim ~ 3 ay önce
İstifa

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000