29 Eylül 2022, Perşembe 11:20:40

THY Opet Personeli Primlere Kavuştu

Türk Hava Yolları A.O. ile Opet Petrolcülük A.Ş.'nin ortaklığındaki THY OPET Havacılık Yakıtları A.Ş. çalışanlarına primler dağıtıldı.
  • Bu şirkette abisi ablası olan rahat eder gerisi .... edildiğiyle kalır
  • Bizde ramp işçisi bile olamayacak adamların yakıtçı olarak çalıştığı firma. he bur arada prim yattı mı diye bizim çocukları darlamayın artık. Ben söyleyeyim, Yattı :)
  • Öncelikle tüm bu ödemeleri alan arkadaşlara hayırlı olsun gözümüz yok keşke devamlı olsa... Personeline 1 gram değer vermeyen Skyt. bu ödeme günlerinde bir gün önce maaş yatırarak personelin yanında olduğunu göstermeye çalıştı sanırım. Tek umut biran önce gidin artık. personel yoğun bir sezon geçirdi geçirmeye devam ediyor. Sizin var olma sebebiniz olan Ayt yi kaybettiğinizi görmek için sabırsızlanıyoruz artık. Iga gibi tüm meydanlara inşallah.
  • Kimin şirketidir arkadaşlar,çok duyuyorum fakat memnuniyetsizlik te çok duyuyorum, Avrupa kökenli bir şirket değilmi ki anlayamadım,isim benzerliğimi acaba, Ovenon ne demek,? Biri beni aydınlatırsa sevinirim
  • Yönetim uyuma hakkımıza sahip çık
  • Doco çalışanları fazla ümitle beklemeyin tasorenler bu firmada daha değerli kadronun önemi yok tek fark ikramiye onlarda bunu bilerek tasoren olarak kalmayı tercih ediyorlar
  • Havas ve opet ortagina 30.40.Ilk elden thy icin hizmetveren taserona 20 sanirim pirimleri Thy vermedi saf ve 5m kendi elamanina opet havas kendi elamanina verdi sanirim.
  • Bizlere sucuk ekmek verdi ya sayın Samsunlu daha ne verecek
  • Thy opet kaç havalimanında ikmal THY ye ikmal yapıyoki prim alıyor.Hiç Antalyada THY ye kim ikmal yapıyor bilen varmı acaba
  • ÇELEBİ PERSONELE BANKA PROMOSYONU VERMİYOR YOK BİZİM ANLAŞMAMIZDA PROMOSYON YOKMUŞ EĞERKİ VARSA ALLAH SİZDEN HAKKIMI ALSIN İNŞALLAH.SAYIN GENEL MÜDÜR İNŞALLAH OKUYORSUNDUR.ŞEFFAF OLUN BELGELERLE KONUŞUN İNANMIYORUZ SİZLERE.

Türk Hava Yolları A.O. (THY) ile Opet Petrolcülük A.Ş.'nin (OPET) ortaklığındaki THY OPET Havacılık Yakıtları A.Ş. çalışanlarına primler dağıtıldı.

THY Yönetimi tarafından alınan karar sonrasında hem iştirak hem de THY'ye hizmet veren taşeronlara dağıtılması planlanan primler personele verilmeye devam ediyor.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; THY Opet çalışanlarının banka hesaplarına bugün itibariyle 30'ar bin TL prim ödemesi yapıldı.

İstirak ve taşeronlara primler sırayla yatırılırken, THY A.O. çalışanlarına yatırılacak prim miktarının da kısa süre içerisinde netlik kazanması bekleniyor.

©AirportHaber.com

THY Opet Personeli Primlere Kavuştu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (126)

Korkak ~ 2 ay önce
Bu şirkette abisi ablası olan rahat eder gerisi .... edildiğiyle kalır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emektar Ramp Şefi ~ 2 ay önce
Bizde ramp işçisi bile olamayacak adamların yakıtçı olarak çalıştığı firma. he bur arada prim yattı mı diye bizim çocukları darlamayın artık. Ben söyleyeyim, Yattı :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yalnızsın İkmalci ~ 2 ay önce
Öncelikle tüm bu ödemeleri alan arkadaşlara hayırlı olsun gözümüz yok keşke devamlı olsa... Personeline 1 gram değer vermeyen Skyt. bu ödeme günlerinde bir gün önce maaş yatırarak personelin yanında olduğunu göstermeye çalıştı sanırım. Tek umut biran önce gidin artık. personel yoğun bir sezon geçirdi geçirmeye devam ediyor. Sizin var olma sebebiniz olan Ayt yi kaybettiğinizi görmek için sabırsızlanıyoruz artık. Iga gibi tüm meydanlara inşallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haklısın ikmalci ~ 2 ay önce
Skytanking büyük bir firma olabilir Türkiye'de sıfır tamamen sömürü mantığı.bu ayıp petrol ofisinin bence taşerona vereceği payı işçiye verebilir.skytanking üvey evlat.pandemi de destek sıfır prim yok ikramiye yok.havacilikta herkes yüzde 43 zam. Alırken bize yüzde 35.eskiden herkes cv getirirdi şimdi diğer firmadan bize gelin form doldurun diyorlar.diger firmalardan yüzde 35 daha fazla yemek ücreti alırken şimdi en az alan diğer firma çalışanları bile yüzde 20 nin üzerinde fark attı.madem herkes herşeyi biliyor malum enflasyon yüzde 300 diyen müdürler bile neden işçinin bu halini umursamıyor anlamıyorum
Qwer ~ 2 ay önce
Bu ayıp petrol ofisinin bence işçisine vermeyip taşeronu kazandırmak nedir.tamamen sömürü şirketi kisacasi
Haklısın ikmalci ~ 2 ay önce
Sky dan birşey beklemeyin bence.pandemi de destek olmadı devlet ne verdiyse o diğer firmalar enflasyon a destek olarak zam yapıp Multinet leri artırdılar bunlarda vicdan yok.eskiden petrol ofisi ne girmek isteyen diğer firma çalışanları gelin form doldurun diyorlar.diger firmalardan yüzde 35 daha fazla yemek ücreti alırken şimdi en altta kaldık yüzde 25 civarı fark attılar.sorsaniz enflasyon yüzde 300 arttı diyorlar zamma gelince herkesin verdiğinin yüzde 8 daha altında verdiler.bunu müdürler görmüyor mu acaba sonra işçiden maximum performans bekleyip zamma gelince minimum yapmak ne güzel memleket
Ezilmiş ikmalci ~ 2 ay önce
adamlar petrol ofisinden ne alıyorsa onu veriyor. bu ayıp taşeron çalıştıran şirketlerin destek olmaması.
Sktanking ~ 2 ay önce
Kimin şirketidir arkadaşlar,çok duyuyorum fakat memnuniyetsizlik te çok duyuyorum, Avrupa kökenli bir şirket değilmi ki anlayamadım,isim benzerliğimi acaba, Ovenon ne demek,? Biri beni aydınlatırsa sevinirim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Murat ~ 2 ay önce
Yakıt şirketlerine personel tedariği sağlayan, çalıştırdığı personellerin sırtından para kazanan, çalışanlarına sürekli mobbing uygulayan, babası müdür olanın oğlunun , abisi direktör olanın müdür olduğu , liyakatı tamamen yalakalık ile karıştıran bir anlayışa sahip ve bu işe girerken beş kuruş para koymayan 3 5 sektör emeklisinin kurduğu bir şirket.
taşeron ikmalci ~ 2 ay önce
PO.. bizi üvey evlat gibi ortada bırakınca bu Skyta.. Oven.. şireketine mecburi geçiş yaptık imza atarken herşey çok güzel olcak dediler içimizden geçtiller, anlatılmaz yaşanır.
Çok bilen başkan ~ 2 ay önce
Yönetim uyuma hakkımıza sahip çık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok bilen başkan ~ 2 ay önce
Doco çalışanları fazla ümitle beklemeyin tasorenler bu firmada daha değerli kadronun önemi yok tek fark ikramiye onlarda bunu bilerek tasoren olarak kalmayı tercih ediyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
taseron ~ 2 ay önce
Havas ve opet ortagina 30.40.Ilk elden thy icin hizmetveren taserona 20 sanirim pirimleri Thy vermedi saf ve 5m kendi elamanina opet havas kendi elamanina verdi sanirim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İgacı ~ 2 ay önce
Bizlere sucuk ekmek verdi ya sayın Samsunlu daha ne verecek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ikmalci ~ 2 ay önce
Thy opet kaç havalimanında ikmal THY ye ikmal yapıyoki prim alıyor.Hiç Antalyada THY ye kim ikmal yapıyor bilen varmı acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Skytanking ~ 2 ay önce
Çooooooook büyük şirket skytanking yapıyor ya :)))
Saw operatör ~ 2 ay önce
Önemli olan ikmali değil şirketin ismi ve ortaklık yapısı ortada boşuna konuşma sky personelisin belli keşke sizlerde alsaydınız ama bu bizim elimizde olan birşey değil gölge etmeyin takdir edin
ÇELEBİ ~ 2 ay önce
ÇELEBİ PERSONELE BANKA PROMOSYONU VERMİYOR YOK BİZİM ANLAŞMAMIZDA PROMOSYON YOKMUŞ EĞERKİ VARSA ALLAH SİZDEN HAKKIMI ALSIN İNŞALLAH.SAYIN GENEL MÜDÜR İNŞALLAH OKUYORSUNDUR.ŞEFFAF OLUN BELGELERLE KONUŞUN İNANMIYORUZ SİZLERE.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000