02 Şubat 2023, Perşembe 13:41:19

THY Milyonlarca Mil Hediye Etmeye Hazırlanıyor

Türk Hava Yolları (THY), kuruluşunun 90. yıl dönümü kapsamında hizmetlerinin gelişimine katkı sunacak öneriler için fikir yarışması düzenledi.
 • Üçyüz milyon puanınızla bir anahtarlık alabilirsiniz efendim..
 • Hep aynı neymiş mil adress ve bilgi toplamak bu
 • Arkadaş biz hakkımızı istiyoruz Ekim 1 nde verdin 30 bin hazirana kadar susturdun bu yoğun kış temposunda bizleri 6 ay elde var 0 Nisan temmuz senin olsun benim yüzde 65.70 zammı Şubat'ta niye vermedin niye 30 verdin 30 geri aldın yazıklar olsun bumu insanlık hem seçim hemde bu enflasyona bizleri boyun egdirdiniz Allah'a havale ediyorum THY.TGS
 • Yorum yok

THY, kuruluşunun 90. yıl dönümü kapsamında hizmetlerinin gelişimine katkı sunacak öneriler için fikir yarışması düzenledi.

Uçuş ve havalimanı deneyimi, satış, iletişim ve sadakat programı, kurumsal gelişim ve inovasyon, sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk alanlarından oluşan 5 ana kategoride fikirlerin derleneceği 90. Yıl Fikir Yarışması'nda seçilen 90 kişi, THY yolcu ödül programı "Miles&Smiles"tan toplam 9 milyon mil ile ödüllendirilecek.

Yarışmaya katılmak isteyenler THY'nin internet sitesi üzerinden fikirlerini gönderebilecek.

Kazananlar, THY'nin 90. yıl dönümünde İstanbul'da düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak.

THY'nin sosyal medya hesaplarından konuyla ilgili yapılan duyuruda, "Tüm dünyadan katılımın hedeflendiği 90. Yıl Fikir Yarışması'nda, THY yolcularından ya da yolcu adaylarından uçuş deneyimlerini zenginleştirecek fikirlerini paylaşmalarını bekliyoruz." ifadeleri kullanıldı.

THY tarafından açıklanan başvuru koşulları şu şekilde:

 • Yarışma, tüm dünyadan (Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da yabancı uyruklu) 12 yaş üstü her katılımcıya açık olacaktır.
 • *Türk Hava Yolları A.O., Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. ve THY Teknoloji ve Bilişim A.Ş. çalışanları ile birinci derece yakınlarının (anne, baba, eş ve çocuk) başvuruları değerlendirmeye dahil edilmeyecektir.
 • Katılımcılar, ödül kazanabilmek için belirlenen kategorilerden en az biri için bir fikri, sitedeki yönlendirmeler dahilinde Türk Hava Yolları ile paylaşır.
 • Fikirler Türk Hava Yolları’na, fikir paylaşım formunun yayında kalacağı süre boyunca (30 Ocak- 06 Mart) iletilebilir. Bu tarihten sonra online platformun fikir paylaşım formu erişime kapatılacaktır.
 • Ödüllerin kullanımında “Miles&Smiles Kuralları ve Koşulları” geçerli olacaktır.
 • Türk Hava Yolları paylaşılan fikrin kategorisini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Türk Hava Yolları 90. Yıl Fikir Yarışması süresince kullanıcıların geliştirdiği projeleri kullanma hakkını saklı tutar.
 • Türk Hava Yolları’nın 90. Yıl Fikir Yarışması süresince kullanıcıların geliştirdiği projeleri hayata geçirme yükümlülüğü bulunmamaktadır.

İLGİLİ YARIŞMANIN SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

THY Milyonlarca Mil Hediye Etmeye Hazırlanıyor

Yorumlar

Oran orantı ~ 1 yıl önce
Üçyüz milyon puanınızla bir anahtarlık alabilirsiniz efendim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adress ~ 1 yıl önce
Hep aynı neymiş mil adress ve bilgi toplamak bu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 1 yıl önce
Arkadaş biz hakkımızı istiyoruz Ekim 1 nde verdin 30 bin hazirana kadar susturdun bu yoğun kış temposunda bizleri 6 ay elde var 0 Nisan temmuz senin olsun benim yüzde 65.70 zammı Şubat'ta niye vermedin niye 30 verdin 30 geri aldın yazıklar olsun bumu insanlık hem seçim hemde bu enflasyona bizleri boyun egdirdiniz Allah'a havale ediyorum THY.TGS

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorum yok ~ 1 yıl önce
Yorum yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000