31 Ağustos 2017, Perşembe 09:33:06

THY Lufthansa'yı geride bıraktı

THY, temmuz ayında yüzde 13.6’lık büyüme ile sunduğu koltuk kapasitesinde Avrupa’da Lufthansa’yı geçerek üçüncülüğe oturdu.
  • Ben THY ile hic bir problem yasamadim, herzaman memlun kaldim, THY ile ucdugum icin gurur duydum. Ic hatlar ucuslarinda erken geldiyim icin bir evvelki ucak ile gitmek istermisin diye bana firsat sundulat, sen gel boyle hizmeti bati ulkelerinde bul bakalim. Ben Avustralyada yasiyorum boyle durumlarda erken gidin ucak bos gider seni gondermezler, ha ucretini odersen gidersin. THY Insal Allah bati hava yollarri gibi uygulamalara gitmez. Yanliz Avustralyadan memlekete THY ile ucmak hala bir hali pahali, Katar, Emirate,Etihad, Singapur hava yollarina nazaran, oda THY nin Avustralyaya direk gelmedigi icin kaynaklaniyor diye dusunuyorum. Insal Allah THY'yi Avustralya Melbourne semalarinda en yakin zamanda gorebiliriz.
  • Yesss tk did it!!!!!! Bak. Hakli ciktim. soylemistim. Aylar once burda yazmistim. Lufthansa yi uflersen milyon parcaya bolunur. ALmanlar cildirmanin son noktasinda. En son Turkler guluyo, onlar iyi guler. hihi.
  • Ya anlamadığım şu şirket zararda.koltuğu 1 tl den sat dünya şampiyonu ol ama zarar et bu nasıl mantık o zaman,
  • Berlin istanbul rt bileti 1000€ satarak mı başardın bunu...
  • Yolculara davranışları rezalet, kalite yerlerde sürünüyor. Aklı başında denetim yapılması lazım, bilet check in yapanlardan tutun kabin görevlileri berbat. İnsan ilişkilerinden yoksun, problemli ne kadar kişi varsa THY de, bi de o nasıl bir anons arkadaş yahu!! Dayak atsalar daha iyi..!!!
  • thy eğer turkiyede herhangi bir kriz olmasin daha da ust noktalara gelir..avrupada da ve civar komşu ulkelerdeki problemlerden dolayi ciddi etkileniyor yaklaşik 20 den fazla uçağini kişin paraka çekmek zorunda kaldi ve uçmadilar ama her ay taksitlerini takir takir ödedi malesef.
  • Ya bununle en iyi ucuncu havayolu olunmuyor arkadas kac yildiziniz var, karlilim oranlariniz nedir, equity value siralamasinda kacinciyiz
  • Yandaş medya sallıyor yine. Thy yıl sonunda nal toplar bu kafayla ne acı ki.Toplamda net kar ve zarar ne onu dürüstçe açıklasınlar görelim diyeceğim de dürüstlükten,doğruluktan ne anlar her işlerini torpille yapmaya,yaptırmaya alışmış tosuncuklar?
  • Ucuzcular ve pahalıcılar :)
  • Büyüme ayrı şey sunulan koltuk kapasitesi ayrı bir şey. Sunulan koltuk kapasitesinde adetsel mi yüzdesel mi 3. olundu? Bilgi yetersiz.

THY, temmuz ayında yüzde 13.6’lık büyüme ile sunduğu koltuk kapasitesinde Avrupa’da Lufthansa’yı geçerek üçüncülüğe oturdu.

Routesonline tarafından hazırlanan Avrupa havacılığının Temmuz 2017 rakamlarına Türkiye damga vurdu.

Haziran ve Temmuz ayları karşılaştırıldığında Türk Hava Yolları (THY) yüzde 13.6'lık büyüme ile sunduğu koltuk kapasitesinde Avrupa'da Lufthansa'yı geçerek üçüncülüğe oturdu. İlk iki sırada ise düşük maliyetli İrlandalı Ryanair ile İngiliz Easyjet yer aldı. Yani THY, Avrupa'daki ucuzcular dışında ana taşıyıcılar arasında en çok koltuk arz eden şirket oldu. (Sabah)

THY Lufthansa'yı geride bıraktı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Mutlu ~ 2 yıl önce
Ben THY ile hic bir problem yasamadim, herzaman memlun kaldim, THY ile ucdugum icin gurur duydum. Ic hatlar ucuslarinda erken geldiyim icin bir evvelki ucak ile gitmek istermisin diye bana firsat sundulat, sen gel boyle hizmeti bati ulkelerinde bul bakalim. Ben Avustralyada yasiyorum boyle durumlarda erken gidin ucak bos gider seni gondermezler, ha ucretini odersen gidersin. THY Insal Allah bati hava yollarri gibi uygulamalara gitmez. Yanliz Avustralyadan memlekete THY ile ucmak hala bir hali pahali, Katar, Emirate,Etihad, Singapur hava yollarina nazaran, oda THY nin Avustralyaya direk gelmedigi icin kaynaklaniyor diye dusunuyorum. Insal Allah THY'yi Avustralya Melbourne semalarinda en yakin zamanda gorebiliriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Grb ~ 2 yıl önce
Yesss tk did it!!!!!! Bak. Hakli ciktim. soylemistim. Aylar once burda yazmistim. Lufthansa yi uflersen milyon parcaya bolunur. ALmanlar cildirmanin son noktasinda. En son Turkler guluyo, onlar iyi guler. hihi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zarar ~ 2 yıl önce
Ya anlamadığım şu şirket zararda.koltuğu 1 tl den sat dünya şampiyonu ol ama zarar et bu nasıl mantık o zaman,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yarar ~ 2 yıl önce
THY low cost değil canım benim :) Bin liradan aşağı kaç yere uçuyor ki ne 1 lirası
Berlin ~ 2 yıl önce
Berlin istanbul rt bileti 1000€ satarak mı başardın bunu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Amsterdam ~ 2 yıl önce
Amsterdam istanbul € 260 civari. Mesafe olarak daha uzun Berlin istanbula daha yakin. € 1000 nerden cikardiysan iftiraci.
Yolcu ~ 2 yıl önce
Yolculara davranışları rezalet, kalite yerlerde sürünüyor. Aklı başında denetim yapılması lazım, bilet check in yapanlardan tutun kabin görevlileri berbat. İnsan ilişkilerinden yoksun, problemli ne kadar kişi varsa THY de, bi de o nasıl bir anons arkadaş yahu!! Dayak atsalar daha iyi..!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tebrikler. ~ 2 yıl önce
Bayramdan sonra gel işe başla senin gibi beyinlere ihtiyacımız var her daim.
camarothy ~ 2 yıl önce
thy eğer turkiyede herhangi bir kriz olmasin daha da ust noktalara gelir..avrupada da ve civar komşu ulkelerdeki problemlerden dolayi ciddi etkileniyor yaklaşik 20 den fazla uçağini kişin paraka çekmek zorunda kaldi ve uçmadilar ama her ay taksitlerini takir takir ödedi malesef.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Koltuk arzi ~ 2 yıl önce
Ya bununle en iyi ucuncu havayolu olunmuyor arkadas kac yildiziniz var, karlilim oranlariniz nedir, equity value siralamasinda kacinciyiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yemezler ~ 2 yıl önce
Yandaş medya sallıyor yine. Thy yıl sonunda nal toplar bu kafayla ne acı ki.Toplamda net kar ve zarar ne onu dürüstçe açıklasınlar görelim diyeceğim de dürüstlükten,doğruluktan ne anlar her işlerini torpille yapmaya,yaptırmaya alışmış tosuncuklar?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vedat ~ 2 yıl önce
Ucuzcular ve pahalıcılar :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 2 yıl önce
Büyüme ayrı şey sunulan koltuk kapasitesi ayrı bir şey. Sunulan koltuk kapasitesinde adetsel mi yüzdesel mi 3. olundu? Bilgi yetersiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000