22 Şubat 2022, Salı 23:57:38

THY Kabin Hizmetleri Başkanı'ndan personele mesaj

Türk Hava Yolları'nın (THY) Kabin Hizmetleri yeni Başkanı Özlem Öncel personele yönelik bir açıklama yaptı.
  • Özlem Hanım’ın yeni görevi hayırlı olsun. Kendisini tanımadığı halde bile hariçten gazel okuyanlar: önyargı çok yanlış, bir yetişkine yakışmıyor ve haksızlık. Bazılarında aidiyet ve çalışma hevesi olmadığı sürece herkese laf ederler.
  • Umut ediyoruzki ekiplere tepeden bakmazsin yoksa sana da bye bye emin olun
  • KHB liginda sevmediginiz ne is varsa arkasinda Izlem vardi, simdi yandiniz
  • Şu anda gösterdiğiniz komik tutum herkes tarafından farkediliyor, 1 hafta önce müdürken yüzüne bakmadığınız ekiplerin şimdi ablası gibi ortalıkta olmanız makamınızın sevincinden başka birşey değil, aldığınız ahlar yanınıza kalmaz. Ahmet Ölmez in Başkan olacağı günü iple çekiyoruz
  • Kimse haksız yere işten atılmadı 6 ayda bölük bölük 90 gün rapor alan kız arkadaşımı işten atmışlardı o kız bile : yani o kadar insan varken neden ben neden ben diye ağlıyordu. Saçmalık.
  • Mobbing yapmayı iş ahlakı edinmiştir, ekiplerin gözünün yaşına bakmadan işten çıkarılmalarına vesile olmuştur. Vakti zamanında istihdam başkanlığına yaranmak için işten atılan ekipler yüzünden görevden alınmış, nasıl olduysa geri dönmüştür. Yeni yönetimden ricam araştırılsın. Neden gönderildi, nasıl geri döndü?
  • İngilizcesi yetersiz lise menzunu , torpil ile işe girmiş tayfa Kim varsa yollayın, Uçuş programlarında adaleti sağlayın Efsane olun !!!
  • Tecrübe konuşuyor lütfen tecrübeli açın ve bu işi gönülden sevenleri de dahil edin lütfen
  • O makama bir dolu uçuş saati yapmış purser lar var neden o anlamadım yine mi .....
  • Empati yeteneği yok deniliyor ,umuyoruz aksine çıkar hersey yoksa 1 2 yıl bile sürmez

Türk Hava Yolları'nın (THY) Kabin Hizmetleri yeni Başkanı Özlem Öncel personele yönelik bir açıklama yaptı. 

THY Kabin Hizmetleri Başkanı Özlem Öncel, personele yönelik yaptığı açıklamada 2022'nin rekabetçi bir yıl olacağını belirterek avantajları fırsata çevirmek istediklerini belirtti. 

Öte yandan Öncel, "Mesleki bilgi ve tecrübeye hak ettiği değeri verecek, adil çalışma kültürünü benimseyecek, fikirlerin her zaman açıklıkla dile getirilmesine olanak sağlayacağız" dedi.

İşte Öncel'in açıklaması;

Kıymetli Arkadaşlarım,

Türk Hava Yolları’mız bugün dünyanın en başarılı havayolu şirketlerinden biri konumundaysa, bu başarıya ailemizin her bir üyesinin katkısı ve sizlerin değerli emekleri sayesinde ulaştık. Bu bilinçle hepinize teşekkür ediyorum.

Birlikte yaptıklarımızla başarımızı bu noktalara getirdik, bundan sonra yapacaklarımız ise gelecekte nasıl olacağımızı belirleyecektir.

Bu vesileyle bugüne kadar Başkanlığımızda görev yapmış olan ve bayrağı bizlere devreden tüm yöneticilerimize de teşekkürü bir borç bilirim.

2022 yılı küresel sağlık krizinin etkilerinin azalacağı ve havacılık sektöründeki hızlı ivmeyle birlikte global rekabetin de artacağı bir yıl olacak. Sektörel gelişmeleri yakından takip ederek çevik çözümler üretmek ve küresel rekabette gördüğümüz avantajları yeni fırsatlara çevirmek zorundayız. Bu nedenle yeni dönemde yürütmekte olduğumuz tüm süreçlerde; etkinliği ve verimliliği artırmaya da odaklanacağız.

Mesleki bilgi ve tecrübeye hak ettiği değeri verecek, adil çalışma kültürünü benimseyecek, fikirlerin her zaman açıklıkla dile getirilmesine olanak sağlayacağız.

İstişareye dayalı çalışma ortamımızı birlikte güçlendirerek şirketimizi hedefleri doğrultusunda yükseltmeye devam edeceğiz.

Bu yükselişte biz kabin ekiplerinin güler yüzlü hizmet ve kusursuz emniyet anlayışı en büyük gücümüz olacak.

Huzurlu ve karşılıklı güvene dayalı bir iletişimle hareket eden takımların hedeflerine mutlaka ulaşacağının bilinciyle tüm gayretli çalışmalarınız ve emekleriniz için her birinize şimdiden teşekkür ediyor, başarı, sağlık ve huzur dolu bir gelecek diliyorum.

Sevgi ve saygılarımla

THY Kabin Hizmetleri Başkanı'ndan personele mesaj

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (64)

KA ~ 6 ay önce
Özlem Hanım’ın yeni görevi hayırlı olsun. Kendisini tanımadığı halde bile hariçten gazel okuyanlar: önyargı çok yanlış, bir yetişkine yakışmıyor ve haksızlık. Bazılarında aidiyet ve çalışma hevesi olmadığı sürece herkese laf ederler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sen tanıyorsun galiba ~ 5 ay önce
Sen yakinen tanıyorsun galiba … sana da mobinng yapılsın iftira atılsın görelim tavrın nasıl olacak… Ordan konusması güzel
Umuyoruz Sayın khb ~ 6 ay önce
Umut ediyoruzki ekiplere tepeden bakmazsin yoksa sana da bye bye emin olun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yandiniz Kabin ~ 6 ay önce
KHB liginda sevmediginiz ne is varsa arkasinda Izlem vardi, simdi yandiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sn Öncel ~ 6 ay önce
Şu anda gösterdiğiniz komik tutum herkes tarafından farkediliyor, 1 hafta önce müdürken yüzüne bakmadığınız ekiplerin şimdi ablası gibi ortalıkta olmanız makamınızın sevincinden başka birşey değil, aldığınız ahlar yanınıza kalmaz. Ahmet Ölmez in Başkan olacağı günü iple çekiyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ÖRNEK ~ 6 ay önce
Kimse haksız yere işten atılmadı 6 ayda bölük bölük 90 gün rapor alan kız arkadaşımı işten atmışlardı o kız bile : yani o kadar insan varken neden ben neden ben diye ağlıyordu. Saçmalık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kabin ~ 6 ay önce
Mobbing yapmayı iş ahlakı edinmiştir, ekiplerin gözünün yaşına bakmadan işten çıkarılmalarına vesile olmuştur. Vakti zamanında istihdam başkanlığına yaranmak için işten atılan ekipler yüzünden görevden alınmış, nasıl olduysa geri dönmüştür. Yeni yönetimden ricam araştırılsın. Neden gönderildi, nasıl geri döndü?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ankara ~ 6 ay önce
İngilizcesi yetersiz lise menzunu , torpil ile işe girmiş tayfa Kim varsa yollayın, Uçuş programlarında adaleti sağlayın Efsane olun !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tecrübe ~ 6 ay önce
Tecrübe konuşuyor lütfen tecrübeli açın ve bu işi gönülden sevenleri de dahil edin lütfen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
O makama ~ 6 ay önce
O makama bir dolu uçuş saati yapmış purser lar var neden o anlamadım yine mi .....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Khb ~ 6 ay önce
Empati yeteneği yok deniliyor ,umuyoruz aksine çıkar hersey yoksa 1 2 yıl bile sürmez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Allah ~ 6 ay önce
Allah kabine sabir versin, Ozlemi tanirim herkese yuksek bakar kimseye ne deger veriri nede insanlari dinler, eski baskan sirf kontrol etmek icin onu yanina almisti

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000