17 Mayıs 2020, Pazar 14:12:55

THY Genel Müdürü Ekşi'den personele mesaj

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, personele tahliye sürecinde görev alan personele teşekkür ederek geleceğe dair mesajlar gönderdi.
  • yanlış yere yazıyosun koçero.. Mail sayfasında değilsin.azdan az coktan cok demiş bide kurtlar vadisi senaristi sanki değişik herif.
  • Beyefendi demiş ki; 1.Çok daha verimli bir şirket; 2.Maliyetlerini yeniden ele almış ve organizasyonuna buna göre gözden geçirmiş bir şirket; 3.Gelecek planlarını yeni duruma göre gözden geçirmiş bir şirket. Ya ben mi yanlış biliyorum bir şirketin zaten halihazırda bu şekilde yönetilmesi gerekmiyor muydu? Bunun meali şudur, biz verimsiz yönettik, maliyetleri önemsemeden hareket ettik, hiç gelecek planı yapmadık, pişmanız. Şimdi yaptığımız hataları çalışanlarımızın sırtından onları işten atmadan geçindirecek kadar bir maaş ile sağlayacağız. Yıllardır kar eden şirketin hiç mi nakiti olmaz. Seni marka yapan insanlara 1 ay maas ödeyemeyecek kadar? Bu vebalin altından nasıl kalkacaksınız. Tabiki ne yapacağız; Kendimizi yeni döneme zihnen ve yetenek olarak hazırlayacağız. Kendimize ve yeteneğimize güveneceğiz. Şaka gibisin şaka...
  • Burada her haberin altına "Kabin maaşları 2999 tl olsun" yazan troller vardı. Onların dediğine geldi iş iyi mi.
  • yorumlardan birinde herkes km olamaz diye bir şey okudum. acaba işten çıkartıldıklarında ne yapabilecek bu çok yetenekli arkadaşlar.
  • gel de kim cahilmiş raporların önünde anlat bana klavye delikanlısı seni...cahilin en kötüsü cehaletini bilmeyen işte..
  • Sana gel bir basucu kitabi tavsiye edeyim Eksi, Sosyal Zeka, Iletisim ve Icimizdeki cocuk kitaplarini basucu kitabi yap
  • Rakamlar onunde olan biri olarak su an sirket maaslari artik vermese bile kar etmiyor...siz hala bu krizi anlayamadiniz..sirkete kurus girmiyor ama sabit ve periyodik maliyetler aynen devam...bir daha soyluyorum sirket hic maas vermese bile kar etmiyecek..yoktan para var edemez yonetim..
  • Nankör olmayalım dünyanın neresinde bir km bir doktor avukat kadar para kazanıyor.. burada ama reis size yaranamaz ... Oturun kalkın yatın diğer şirketler gibi işten çıkarılmadığınıza dua edin hala para derdindesiniz . Sayın genel müdürüm verilecek tüm kararlar milletimize devletimize ve ümmetimize hayırlı olsun arkanızdayız
  • Tek personel işini kaybetmez ..
  • oldu doktorlar da çok kazanıyor hastane temizlikçisiyle maaşları eşitlensin. yallah sovyet rusya'ya

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, personele tahliye sürecinde görev alan personele teşekkür ederek geleceğe dair mesajlar gönderdi.

Tarifeli seferlerin yeniden başlamasıyla birlikte bazı hususlara daha fazla önem verileceğinin altını çizen Ekşi, "Maliyetlerini yeniden ele almış ve organizasyonuna buna göre gözden geçirmiş ve çok daha verimli bir şirket" planları yaptıklarını ifade etti.

THY Genel Müdürü Ekşi, "Yeniden uçmaya başladığımızda regülasyon zorunlu eğitimlerinden eksiği olan bir arkadaşımın kalmayacağına inanıyorum" dedi.

İşte Bilal Ekşi'nin personel gönderdiği o mesaj:

"Sevgili Çalışma Arkadaşlarım,

Havacılık tarihinin eşsiz krizini yaşadığımız bu günlerin, umarım sonuna doğru gelmeye başlıyoruz.
Tahliye ve kargo seferlerimiz nedeniyle çalışan değerli arkadaşlarımızın dışında, genel olarak hepimiz bu süreci evde kalarak geçiriyoruz. Evden çalışmaya alıştık nerdeyse.

Üst yönetici arkadaşlarımız ile haftalık değerlendirme toplantılarını düzenli olarak yapıyoruz ve yeniden başlayacağımız günler için çalışmalarda bulunuyoruz.

Yeniden başladığımızda bizleri şunlar bekliyor. Hepimizin, buna hazırlıklı olması gerekiyor.

1.    Çok daha verimli bir şirket;
2.    Maliyetlerini yeniden ele almış ve organizasyonuna buna göre gözden geçirmiş bir şirket;
3.    Gelecek planlarını yeni duruma göre gözden geçirmiş bir şirket.

Havacılıkta yeni bir çağa girilen bu döneme hem zihnen hem yetenek olarak hazırlanmak zorundayız. Verimliliği, maliyetleri ve geleceği, sizlerin yetkinliği ile beraber inşa edebiliriz.

Şimdi Samsun’a çıkma zamanı…

Sevgili Arkadaşlarım,

Evde kaldığımız bu dönemde Eğitim Akademimizin sanal sınıf eğitimlerine yüksek ilgi gösterdiğinizi görüyorum. Şimdi sıra regülasyonun zorunlu gördüğü fakat bazı arkadaşlarımın eksik bıraktığı eğitimlerde. Eksiği olan kişilere mailler gönderildi. Bu eğitimleri tamamlamak zorundayız. Yeniden uçmaya başladığımızda regülasyon zorunlu eğitimlerinden eksiği olan bir arkadaşımın kalmayacağına inanıyorum.

Kendimizi yeni döneme zihnen ve yetenek olarak hazırlamak zorundayız...

Sevgili Arkadaşlar,

Biz yine yükseklerden uçacağız. Başınızı dik tutun. Kendinize ve yeteneğinize güvenin lütfen...

Sevgilerimle"

THY Genel Müdürü Ekşi'den personele mesaj

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (318)

yanlış ~ 1 ay önce
yanlış yere yazıyosun koçero.. Mail sayfasında değilsin.azdan az coktan cok demiş bide kurtlar vadisi senaristi sanki değişik herif.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sana bravo ~ 1 ay önce
Beyefendi demiş ki; 1.Çok daha verimli bir şirket; 2.Maliyetlerini yeniden ele almış ve organizasyonuna buna göre gözden geçirmiş bir şirket; 3.Gelecek planlarını yeni duruma göre gözden geçirmiş bir şirket. Ya ben mi yanlış biliyorum bir şirketin zaten halihazırda bu şekilde yönetilmesi gerekmiyor muydu? Bunun meali şudur, biz verimsiz yönettik, maliyetleri önemsemeden hareket ettik, hiç gelecek planı yapmadık, pişmanız. Şimdi yaptığımız hataları çalışanlarımızın sırtından onları işten atmadan geçindirecek kadar bir maaş ile sağlayacağız. Yıllardır kar eden şirketin hiç mi nakiti olmaz. Seni marka yapan insanlara 1 ay maas ödeyemeyecek kadar? Bu vebalin altından nasıl kalkacaksınız. Tabiki ne yapacağız; Kendimizi yeni döneme zihnen ve yetenek olarak hazırlayacağız. Kendimize ve yeteneğimize güveneceğiz. Şaka gibisin şaka...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
2999 tl ~ 1 ay önce
Burada her haberin altına "Kabin maaşları 2999 tl olsun" yazan troller vardı. Onların dediğine geldi iş iyi mi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
grsn ~ 2 ay önce
yorumlardan birinde herkes km olamaz diye bir şey okudum. acaba işten çıkartıldıklarında ne yapabilecek bu çok yetenekli arkadaşlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sağ çocuk ~ 2 ay önce
gel de kim cahilmiş raporların önünde anlat bana klavye delikanlısı seni...cahilin en kötüsü cehaletini bilmeyen işte..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sana gel ~ 2 ay önce
Sana gel bir basucu kitabi tavsiye edeyim Eksi, Sosyal Zeka, Iletisim ve Icimizdeki cocuk kitaplarini basucu kitabi yap

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cogunuzun anlamadigi sey ya da anlamak istemedigi ~ 2 ay önce
Rakamlar onunde olan biri olarak su an sirket maaslari artik vermese bile kar etmiyor...siz hala bu krizi anlayamadiniz..sirkete kurus girmiyor ama sabit ve periyodik maliyetler aynen devam...bir daha soyluyorum sirket hic maas vermese bile kar etmiyecek..yoktan para var edemez yonetim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aranan sağ çocuk bulundu... ~ 2 ay önce
sor öğren bakalım Nisan ayında kargodan tahliye charter uçuşlardan nekadar gelir elde edilmiş. kruş girmiyormuş peeeeehhhhh. Cahil çocuk, sen THY de mi çalışıyorsun. Vah vah vah....
Dünyanın neresinde ~ 2 ay önce
Nankör olmayalım dünyanın neresinde bir km bir doktor avukat kadar para kazanıyor.. burada ama reis size yaranamaz ... Oturun kalkın yatın diğer şirketler gibi işten çıkarılmadığınıza dua edin hala para derdindesiniz . Sayın genel müdürüm verilecek tüm kararlar milletimize devletimize ve ümmetimize hayırlı olsun arkanızdayız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Maşallah ~ 2 ay önce
Tek personel işini kaybetmez ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gaga ~ 2 ay önce
oldu doktorlar da çok kazanıyor hastane temizlikçisiyle maaşları eşitlensin. yallah sovyet rusya'ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000